Personalhuset

Personalhuset er et av landets største rekrutterings- og bemanningsselskaper. Vi er en del av Otiga Group - et nordisk konsern bestående av flere selskaper innen rekruttering, bemanning, omstilling og konsulenttjenester. Med våre 20 avdelinger fra nord til sør er vi store nok til å hjelpe, men liten nok til å bry oss. Til sammen er vi over 120 ansatte som hver dag jobber for å inspirere, utfordre og bry oss om våre kunder og medarbeidere. Vi er en nær og personlig rekrutteringspartner og arbeidsgiver. Gjennom effektive leveranser bidrar vi med rett kompetanse slik at våre kunder får løst sine samfunnskritiske oppgaver. Vi jobber for å bidra til økt verdiskapning, inkludering og mangfold i arbeidslivet. Vårt mål er å være ledende i bransjen på mangfold, likestilling og fordomsfri rekruttering. Hver dag jobber vi sammen for å skape fremtidens arbeidsliv - et arbeidsliv som er dynamisk, fleksibelt, fordomsfritt og inkluderende.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Stine Hofstad
Seniorrådgiver
+4798295264
stine.hofstad@personalhuset.no
11 Ledige stillinger




Geir Olav Hauge
Sr. Advisor / Offshore Manager
Geir.olav.hauge@personalhuset.no


6 Ledige stillinger

Frank Juven Widme
Sr. Advisor / Shift Supervisor
frank.widme@personalhuset.no


6 Ledige stillinger


Florije Bergene
Rådgiver, Search & Selection Personalhuset
florije.bergene@personalhuset.no
1 Ledige stillinger







Bolette Sofie Ingeberg
Rådgiver rekruttering og bemanning
bolette.sofie.ingeberg@personalhuset.no


5 Ledige stillinger

Ida De Lange
Rådgiver rekruttering og bemanning
ida.delange@personalhuset.no


1 Ledige stillinger

Anine Eide
Rådgiver - Personalhuset Avd. Ålesund
anine.havik.eide@personalhuset.no


1 Ledige stillinger

Lina Tørresdal
Rekrutteringsrådgiver
lina.torresdal@personalhuset.no
3 Ledige stillinger



Ivar-Morten Normark
Regionansvarlig Search & Selection
Ivar.Morten.Normark@personalhuset.no
2 Ledige stillinger








Anne Grete Vefald
Rådgiver rekruttering og bemanning
anne.grete.vefald@personalhuset.no


8 Ledige stillinger












Knut Handeland
Avdelingsleder og seniorrådgiver Search & Selection
knut.handeland@personalhuset.no


1 Ledige stillinger

Siren Heskje
Rådgiver
+4792447983
Siren.Heskje@personalhuset.no
1 Ledige stillinger