Personalhuset

Personalhuset er et av landets største rekrutterings- og bemanningsselskaper. Vi er en del av Otiga Group - et nordisk konsern bestående av flere selskaper innen rekruttering, bemanning, omstilling og konsulenttjenester. Med våre 20 avdelinger fra nord til sør er vi store nok til å hjelpe, men liten nok til å bry oss. Til sammen er vi over 120 ansatte som hver dag jobber for å inspirere, utfordre og bry oss om våre kunder og medarbeidere. Vi er en nær og personlig rekrutteringspartner og arbeidsgiver. Gjennom effektive leveranser bidrar vi med rett kompetanse slik at våre kunder får løst sine samfunnskritiske oppgaver. Vi jobber for å bidra til økt verdiskapning, inkludering og mangfold i arbeidslivet. Vårt mål er å være ledende i bransjen på mangfold, likestilling og fordomsfri rekruttering. Hver dag jobber vi sammen for å skape fremtidens arbeidsliv - et arbeidsliv som er dynamisk, fleksibelt, fordomsfritt og inkluderende.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere



Knut Handeland
Avdelingsleder og seniorrådgiver Search & Selection
knut.handeland@personalhuset.no


3 Ledige stillinger



Henriette Iglebæk
Seniorrådgiver
+4797097222
henriette.iglebaek@personalhuset.no
4 Ledige stillinger



Ida de Lange
Rådgiver bemanning og rekruttering Personalhuset
ida.delange@personalhuset.no


3 Ledige stillinger

Bente Velde
Rådgiver rekruttering
bente.velde@personalhuset.no


3 Ledige stillinger

Ivar Morten Normark
Regionsansvarlig S&S Midt/Nord
Ivar.Morten.Normark@personalhuset.no
3 Ledige stillinger



Lina Tørresdal
Rekrutteringsrådgiver
lina.torresdal@personalhuset.no


1 Ledige stillinger



Kjersti Djupvik
Seniorrådgiver Search & Selection
kjersti.djupvik@personalhuset.no


2 Ledige stillinger






Kristin Færevaag
Sr. Advisor
kfa@personalhuset.no
1 Ledige stillinger



Geir Olav Hauge
Sr. Advisor / Offshore Manager
Geir.olav.hauge@personalhuset.no


5 Ledige stillinger





Florije Bergene
Rådgiver, Search & Selection Personalhuset
florije.bergene@personalhuset.no
1 Ledige stillinger


Astrid Kristiansen
Rekrutteringsrådgiver
astrid.kristiansen@personalhuset.no
1 Ledige stillinger

Tom Hermann Lomtjernbakken
Rådgiver Search & Selection
thl@personalhuset.no
1 Ledige stillinger

Rolf Arne Berg
Seniorrådgiver Search & Selection
rolf.arne.berg@personalhuset.no
2 Ledige stillinger

Tom Monclair Larsen
Direktør Search & Selection / rekrutteringsrådgiver
tml@personalhuset.no


2 Ledige stillinger





Maria Katrin Grønhaug
Rådgiver Personalhuset
mkg@personalhuset.no
1 Ledige stillinger

Anne Grete Omland
Senior Rekrutteringsrådgiver
anne.grete.omland@personalhuset.no


4 Ledige stillinger





Trine Jørgensen
Seniorrådgiver Search & Selection
trine.jorgensen@personalhuset.no


1 Ledige stillinger