Needo AB

Needo är nischade inom headhunting & Talent Acquisition. Vi är en heltäckande partner till våra kunder genom våra fyra olika affärsområden: Needo Talent, Needo Executive, Needo Interim & Needo On-site. Vi har kontor i Stockholm, Göteborg & Malmö.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Emilia Andersson
Sr. Sales & Search Associate
Emilia@needo.se


2 Ledige stillinger

Pernilla Nilsson
Recruitment Consultant
pernilla@needo.se
1 Ledige stillinger

Fanny Paulsen
Search Associate
Fanny@needo.se
3 Ledige stillinger

Beata Ström
Search Associate
beata@needo.se
3 Ledige stillinger

Carl Isaksson
Recruitment Consultant
070-718 69 64
Carl@needo.se
5 Ledige stillinger

Philip Ackeborn
Search Associate
philip@needo.se
2 Ledige stillinger

Lisa Wetterborg
Senior Search Associate
Lisa.w@needo.se
4 Ledige stillinger

Robert Lövgren
Recruitment Consultant
Robert@needo.se
3 Ledige stillinger

Nils Randerz
Executive Search Consultant
Nils@needo.se
1 Ledige stillinger