Needo AB

Needo AB

Needo är nischade inom headhunting & Talent Acquisition. Vi är en heltäckande partner till våra kunder genom våra fyra olika affärsområden: Needo Talent, Needo Executive, Needo Interim & Needo On-site. Vi har kontor i Stockholm, Göteborg & Malmö.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Omar Zaghdane
Sr. Recruitment Consultant
omar@needo.se
6 Ledige stillinger

Jonna Bimer
Search Associate
+46704395953
jonna@needo.se
2 Ledige stillinger

Emilia Andersson
Recruitment Consultant
Emilia@needo.se


2 Ledige stillinger

Petra Nordberg
Search Associate
petra@needo.se
4 Ledige stillinger

Fanny Paulsen
Senior Search Associate
Fanny@needo.se
2 Ledige stillinger

Hanna Andersson
Search Associate
hanna@needo.se
5 Ledige stillinger

Sandra Lu
Recruitment Consultant Interim
sandra@needo.se
3 Ledige stillinger

Nils Randerz
Executive Search Consultant
Nils@needo.se
1 Ledige stillinger

Philip Ackeborn
Senior Search Associate
philip@needo.se
1 Ledige stillinger

Frida Bengtsson
Recruitment Consultant
frida@needo.se
1 Ledige stillinger

Peter Karnstedt
Recruitment Consultant
Peter@needo.se
1 Ledige stillinger

Tom Engdahl
Business Manager
tom@needo.se
1 Ledige stillinger