Glasspaper People AS

Glasspaper People AS

Glasspaper Group består av en serie selskaper med solide fagmiljøer, produkter og tjenester. Glasspaper Learning er Norges ledende kurs- og kompetanseleverandør innen IT. Våre konsulentselskaper har spisskompetanse innen systemutvikling (Front-end, .NET og Azure), Microsoft Data Platform, Microsoft 365 og GRC (Governance, Risk Management & Compliance). Vi har to programvareselskap: XtraMile er en plattform for digital opplæring og Kamude er en GRC Plattform. Glasspaper Recruitment rekrutterer ledere og spesialister. Glasspaper People tilbyr bemanning innen IT, engineering, administrasjon og økonomi, samt konsulentfremleie innen IT og engineering. Accountrix tilbyr økonomitjenester. Konsernet har kontorer i Oslo, Bergen, Trondheim og Stavanger og alt vi foretar oss skal reflektere våre verdier innovasjon, ærlighet, kvalitet og engasjement. Konsernet omsetter for ca. 250 millioner og forventer solid vekst i årene som kommer.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Nora Halvorsen
Rekrutteringsrådgiver
nora.halvorsen@glasspaper.no
4 Ledige stillinger

Øystein Dalen
CEO / Daglig leder Glasspaper Recruitment AS
Oystein.Dalen@glasspaper.no


1 Ledige stillinger

Bernt Espelien
Rekrutteringsrådgiver
bernt.espelien@glasspaper.no
3 Ledige stillinger


Nina Grenhov Smith
Senior rådgiver
nina.smith@glasspaper.no
30 Ledige stillinger

Thomas Schibbye
COO - Glasspaper Group AS
+4741043853
thomas.schibbye@glasspaper.no


3 Ledige stillinger

Stian Johansen
Rekrutterings- og employer branding ansvarlig
stian.johansen@glasspaper.no
2 Ledige stillinger