Glasspaper People AS

Glasspaper Group består av en serie selskaper med solide fagmiljøer, produkter og tjenester. Glasspaper Learning er Norges ledende kurs- og kompetanseleverandør innen IT. Våre konsulentselskaper har spisskompetanse innen systemutvikling (Front-end, .NET og Azure), Microsoft Data Platform og GRC (Governance, Risk Management & Compliance). Vi har to programvareselskap: XtraMile er en plattform for digital opplæring og Kamude er en GRC Plattform. Glasspaper Recruitment er spesialisert på rekruttering av ledere og IT-spesialister. Glasspaper People tilbyr bemanning innen IT, engineering og administrasjon/økonomi, samt konsulentfremleie innen IT og engineering. Accountrix tilbyr økonomitjenester. Konsernet har kontorer i Oslo, Bergen, Trondheim og Stavanger og alt vi foretar oss skal reflektere våre verdier innovasjon, ærlighet, kvalitet og engasjement. Konsernet omsetter for ca. 250 millioner og forventer solid vekst i årene som kommer.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Lasse Berner
Senior Rekrutteringsrådgiver
92408624
lasse.berner@glasspaper.no
4 Ledige stillinger

Andreas Burkeland
Rekrutteringsrådgiver
andreas.burkeland@glasspaper.no
1 Ledige stillinger

Lee Harald Aas
Avdelingsleder / Seniorrådgiver IT og ledelsesrekruttering
Lee.Harald.Aas@glasspaper.no


3 Ledige stillinger


Jathu Ratna
Rådgiver
+4791180623
jathu.ratna@glasspaper.no


2 Ledige stillinger

August Skolleborg
Rådgiver bemanning - IT
august.skolleborg@glasspaper.no
4 Ledige stillinger


Nina Grenhov Smith
Senior rådgiver
nina.smith@glasspaper.no
5 Ledige stillinger

Bernt Espelien
Rekrutteringsrådgiver
bernt.espelien@glasspaper.no
1 Ledige stillinger

Ludvig Sebastian Lohne
Rekrutteringsrådgiver
ludvig.lohne@glasspaper.no


2 Ledige stillinger

Stian Johansen
Rekrutterings- og employer branding ansvarlig
stian.johansen@glasspaper.no
1 Ledige stillinger