Christiania Personell AS

Christiania Personell er et vikar- og rekrutteringsbyrå som ble etablert i Oslo i 1998 av Christina Aase. Siden da har våre resultatskapende bemanninger sikret oss tette og varige kundeforhold. Flere av våre kunder har vært med helt siden starten. En fellesnevner for bedrifter som velger oss som leverandør, er at de blir i vår kundeportefølje. Dette er vi svært stolte av. Som vår kunde får du tilgang til over 20 års opparbeidet fagkunnskap innen bemanning og utvelgelse. Våre ufravikelige krav om kvalitet i alle ledd, gjør at vi har en svært høy treffsikkerhet på våre oppdrag. Vi er kjent for høye krav, raske tilbakemeldinger, grundig oppfølging og riktige betingelser. Målet har vært det samme helt fra starten: å gjøre en så god jobb at vi blir bedt om å levere igjen. I 2008 opprettet vi et avdelingskontor på Hamar for å bistå bedrifter i Hedmark og Oppland. Hamar kontoret ledes av Mari Aino Øieren, som arbeidet som personalkonsulent ved Oslo-kontoret fra 2005 og frem til oppstarten på Hamar. For å nå Folloregionen ble vår avdeling på Kolbotn etablert i 2012 med Margrethe Pedersen i spissen. Margrethe startet som personalkonsulent hos Christiania Personell i Oslo i 2010 og er i dag leder for Oslokontoret som er slått sammen med Kolbotnavdelingen. Med alle konsulentene samlet under samme tak i Oslo jobber vi fortsatt med kunder både i Follo og Oslo.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Jannicke Hoang
Personalkonsulent
+4722349002
jannicke@christianiapersonell.no
6 Ledige stillinger

Eirin Nybakken
Personalkonsulent
eirin@christianiapersonell.no
2 Ledige stillinger

Cathrine Edelman
Rekrutteringskonsulent
cathrine@christianiapersonell.no
5 Ledige stillinger

Jonas Hellan Larsen
Seniorkonsulent (Oslo)
+4722349003
jonas@christianiapersonell.no


4 Ledige stillinger

Lise Berglund Evensen
Personalkonsulent
lise@christianiapersonell.no
1 Ledige stillinger

Mari Aino Øieren
Daglig Leder (Hamar)
mari@christianiapersonell.no
2 Ledige stillinger