OneCo AS

OneCo ble etablert i 2011 og har i dag 2800 ansatte som til sammen omsetter for NOK 4.5 milliarder. Vi har høy medarbeidertilfredshet og arbeidsmiljøet vårt preges av tillit, kompetansedeling og samarbeid. Vi jobber hver dag aktivt for å levere kvalitet i alle ledd av vår produksjon. OneCo er lokalisert i store deler av Norge og fins også i den sørlige delen av Sverige. OneCo leverer konsepter, tjenester og kompetanse innen elektro, automasjon og telekommunikasjon. Vi skal bidra til en bærekraftig fremtid og det gjør vi ved å muliggjør det grønne skiftet og digitaliseringen av samfunnet. Fremtiden er elektrisk og OneCo kobler den

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Karianne Sørbø
HR konsulent
karianne.sorbo@oneco.no
15 Ledige stillinger


Ann-Kristin Haga
Avdelingsleder
ann-kristin.haga@oneco.no
15 Ledige stillinger

Helene Heimveg
Avdelingsleder
+004791781150
helene.heimveg@oneco.no
1 Ledige stillinger


Meibel Helen Surdal
Avdelingsleder
meibel.helen.surdal@oneco.no
5 Ledige stillinger

Roald Stenvik
Avdelingsleder
roald.stenvik@oneco.no
4 Ledige stillinger

Jon Erik Skeide
Regionsleder Vest
jon.erik.skeide@oneco.no
18 Ledige stillinger

Jasithasan Pathmanathan
Avdelingsleder
jasithasan.pathmanathan@oneco.no
1 Ledige stillinger

Per-Helge Svendsen
HMSQ/HR leder
per.helge.svendsen@oneco.no
6 Ledige stillinger

Torill Thomassen
HR Rådgiver
+4790630883
Torill.thomassen@oneco.no
1 Ledige stillinger

Joachim Sveen
Avdelingsleder 560 Prosjekt
joachim.sveen@oneco.no
5 Ledige stillinger

Pål Johannessen
avdelingsleder
paal.johannessen@oneco.no
3 Ledige stillinger

Tom-Erik Johannessen
Regionssjef Nord
tom-erik.johannessen@oneco.no
8 Ledige stillinger

Geir Johansen Storli
Gruppeleder
geir.johansen.storli@oneco.no
4 Ledige stillinger

Vidar Hansen Lind
Avdelingsleder
vidar.davidsen@oneco.no
8 Ledige stillinger

Ernst Ketil Eriksen
Avdelingsleder
Ernst.ketil.eriksen@oneco.no
4 Ledige stillinger


Kristoffer Giske Berge
Avdelingsleder
kristoffer.giske.berge@oneco.no
5 Ledige stillinger


Eirik Knutsen
Avdelingsleder
eirik.knutsen@oneco.no
2 Ledige stillinger

Espen Andre Andersen
avdelingsleder
espen.andre.andersen@oneco.no
5 Ledige stillinger

Bjarte Boge
Avdelingsleder
bjarte.boge@oneco.no
5 Ledige stillinger

Ole Johan Gusland
Avdelingsleder
ole.johan.gusland@oneco.no
2 Ledige stillinger



Christoffer Askevold
Avdelingsleder
christoffer.askevold@oneco.no
8 Ledige stillinger


Per Erling Eliassen
Avdelingsleder
per.erling.eliassen@oneco.no
8 Ledige stillinger

Terje Bjørkmo
Avdelingsleder
terje.bjorkmo@oneco.no
8 Ledige stillinger

Jonas Gudmestad
Avdelingsleder
jonas.gudmestad@oneco.no
4 Ledige stillinger

Egil Husemoen
Avdelingsleder
egil.husemoen@oneco.no
4 Ledige stillinger


Ruben Jevnstad
Avdelingsleder
ruben.jevnstad@oneco.no
4 Ledige stillinger

Terje Borgen
avdelingsleder
terje.borgen@oneco.no
4 Ledige stillinger

Stig Kristiansen
avdelingsleder
stig.kristiansen@oneco.no
4 Ledige stillinger

Steffen Hiken
Avdelingsleder
steffen.hiken@oneco.no
4 Ledige stillinger

Roger Lossius
Faglig leder Elektro og Telekom
Roger.Lossius@oneco.no
3 Ledige stillinger

Bernt Marius Rødal
avdelingsleder
bernt.rodal@oneco.no
3 Ledige stillinger

Wenche Kolberg
Avdelingsleder
wenche.kolberg@oneco.no
3 Ledige stillinger