OneCo

OneCo ble etablert i 2011 med en ambisjon om å skape et Nordisk industrieventyr med kjerneaktiviteter innen elektro og automasjon. OneCo har nå realisert denne ambisjonen. Vi er 2.156 fantastiske medarbeidere, har en ordrereserve på 6,5 milliarder, er lokalisert i stort sett hele Norge og kommer til å omsette for 3,4 milliarder. Vi har imidlertid ingen planer om å si oss fornøyd med dette. Vi vil fortsette å vokse og har en forventning om en årlig omsetning på 5 milliarder ila. 2021. OneCo er overbevist om at det grønne skiftet og den økte digitaliseringen vil påvirke våre markeder i betydelig grad. OneCo har derfor besluttet å ta en ledende rolle i denne omstillingen. Vi mener en slik omstilling vil komme i alle sektorer og påvirke våre liv i betydelig grad. Produksjon, distribusjon og bruk av energi og produkter må foregå på en vesentlig mer klimavennlig måte. For å nå dette må det tas i bruk innovativ teknologi som fornyer, forenkler og forbedrer verdiskapningen på en bærekraftig måte. Vi tror at fremtidens samfunn og fremtiden for OneCo er «helt elektrisk».

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Knut Cruickshank
Avdelingsleder
knut.cruickshank@oneco.no
1 Ledige stillinger

Nina-Mari Antrobus
Arbeidsleder Plate & Sveis
nina-mari.antrobus@oneco.no
10 Ledige stillinger

Anita Moen
HR Ansvarlig OneCo Elektro AS
anita.moen@oneco.no
31 Ledige stillinger

Jonn Yngve Malum
Regionsjef Innlandet
jonn.yngve.malum@oneco.no
3 Ledige stillinger

Steffen Hiken
Avdelingsleder
steffen.hiken@oneco.no
3 Ledige stillinger

Evelin Lovasi
Design og dokumentasjons leder
evelin.lovasi@oneco.no
1 Ledige stillinger



Martin Grimsbo
Avdelingsleder
martin.grimsbo@oneco.no
2 Ledige stillinger

Tom-Erik Lie
Regionsdiretør
tom.erik.lie@oneco.no
20 Ledige stillinger

Heine Løfmann
Avdelingsleder
95176354
heine.lofmann@oneco.no
5 Ledige stillinger


Per Ove Kjesbu
Regionleder Midt og Nord
per.ove.kjesbu@oneco.no
7 Ledige stillinger

Geir Magne Lyngvær
Avdelingsleder
geir.magne.lyngvar@oneco.no
5 Ledige stillinger


Bjarte Boge
Avdelingsleder
bjarte.boge@oneco.no
5 Ledige stillinger

Roald Stenvik
Avdelingsleder
roald.stenvik@oneco.no
5 Ledige stillinger

Meibel Helen Surdal
Avdelingsleder
meibel.helen.surdal@oneco.no
5 Ledige stillinger

Eirik Knutsen
Avdelingsleder
eirik.knutsen@oneco.no
5 Ledige stillinger




Per Erling Eliassen
Avdelingsleder
per.erling.eliassen@oneco.no
5 Ledige stillinger


Patrik Mattias Edfors
HR leder
patrik.edfors@oneco.no
1 Ledige stillinger

Vidar Hansen Lind
Avdelingsleder
vidar.hansen.lind@oneco.no
2 Ledige stillinger