OneCo AS

OneCo ble etablert i 2011 og har i dag 2800 ansatte som til sammen omsetter for NOK 4.5 milliarder. Vi har høy medarbeidertilfredshet og arbeidsmiljøet vårt preges av tillit, kompetansedeling og samarbeid. Vi jobber hver dag aktivt for å levere kvalitet i alle ledd av vår produksjon. OneCo er lokalisert i store deler av Norge og fins også i den sørlige delen av Sverige. OneCo leverer konsepter, tjenester og kompetanse innen elektro, automasjon og telekommunikasjon. Vi skal bidra til en bærekraftig fremtid og det gjør vi ved å muliggjør det grønne skiftet og digitaliseringen av samfunnet. Fremtiden er elektrisk og OneCo kobler den

Ledige stillinger

Våre rekrutterere



Tor Eddi Westrum
Avdelingsleder Trondheim
tor.eddi.westrum@oneco.no
3 Ledige stillinger

Joachim Sveen
Avdelingsleder 560 Prosjekt
joachim.sveen@oneco.no
5 Ledige stillinger

Roald Stenvik
Avdelingsleder
roald.stenvik@oneco.no
8 Ledige stillinger

Meibel Helen Surdal
Avdelingsleder
meibel.helen.surdal@oneco.no
10 Ledige stillinger

Jon Erik Skeide
Regionsleder Vest
jon.erik.skeide@oneco.no
14 Ledige stillinger

Stig Kristiansen
avdelingsleder
stig.kristiansen@oneco.no
2 Ledige stillinger

Steffen Hiken
Avdelingsleder
steffen.hiken@oneco.no
2 Ledige stillinger

Tom-Erik Johannessen
Regionssjef Nord
tom-erik.johannessen@oneco.no
1 Ledige stillinger

Robert Grønhaug
Avdelingsleder
robert.gronhaug@oneco.no
1 Ledige stillinger


Kim Grøtholm Kristoffersen
avdelingsleder
kim.kristoffersen@oneco.no
1 Ledige stillinger

Ruben Jevnstad
Avdelingsleder
ruben.jevnstad@oneco.no
2 Ledige stillinger


Per Ove Kjesbu
Regionleder Midt og Nord
per.ove.kjesbu@oneco.no
1 Ledige stillinger

Jasithasan Pathmanathan
Avdelingsleder
jasithasan.pathmanathan@oneco.no
2 Ledige stillinger

Geir Magne Lyngvær
Avdelingsleder
geir.magne.lyngvar@oneco.no
2 Ledige stillinger

Terje Borgen
avdelingsleder
terje.borgen@oneco.no
1 Ledige stillinger

Vidar Hansen Lind
Avdelingsleder
vidar.hansen.lind@oneco.no
2 Ledige stillinger