Bli revisor i et litt annerledes selskap
Stavanger Revisjon

Bli revisor i et litt annerledes selskap

Revisjon, ja. Men ikke som du kjenner det. For hos oss handler det ikke bare om å levere tall, kryss og avhukinger. Det handler om mennesker. Og om å gjøre en bra jobb – og ha det bra på jobb.

Stavanger Revisjon er et lite revisjonsselskap med et stort fokus på det menneskelige. For både kundene og de ansatte. Vi tror på relasjoner. På at det går an å gjøre jobben skikkelig – uten å jobbe seg i stykker. Og at kunden faktisk skal få snakke med et menneske, ikke en sjekkliste.

Nå ser vi etter deg som er statsautorisert revisor, og som kjenner at dette treffer. Kanskje du har vært i bransjen en stund, men savner litt mer tillit, frihet og ro til å gjøre jobben skikkelig. Hos oss får du det.

Hva vil du gjøre?

Du vil få en egen kundeportefølje. De er dine. De ringer deg – og du følger dem fra A til Å. Vi jobber mest med små og mellomstore selskaper, og du får jobbe direkte med beslutningstakere. Det kjennes skikkelig meningsfullt!

I tillegg til revisjon kan du bli koblet på andre oppdrag innimellom – vi leier oss noen ganger ut som rådgivere eller deltakere i økonomiprosesser. Det gir utvikling, variasjon og innblikk i andre sider av faget.

Vi er åtte ansatte som sitter på Forus. Noen har vært med lenge. Andre har kommet nylig. Felles for alle er at vi hjelper hverandre – og har en veldig flat struktur. Mandag morgen sjekker vi hvordan arbeidsmengden ser ut for uka – og så fordeler vi. Fordi det skal være mulig å ha et liv ved siden av jobben.

Hva slags person ser vi etter? 
  • Du er statsautorisert revisor.
  • Du har struktur i blodet og er vant til å jobbe selvstendig. 
  • Du er ikke redd for å ta en telefon eller sitte i kundemøter. Du liker folk!
  • Du trenger ikke være den som snakker høyest - men du må like å ta ansvar. 
Hva får du hos oss? 
  • En kundeportefølje som er din.
  • Et lite, sammensveiset miljø - med folk som ser og hjelper hverandre. 
  • Ingen spisse albuer. Ingen unødvendige mellomledd. 
  • Sommertid fra 1. juni til 1. september - da slutter vi klokka 15.
  • Helse-, yrke- og behandlingsforsikring. 
  • Alt utstyr du trenger. 
  • Parkeringsplass (og gode bussforbindelser for deg som reiser kollektivt!). 
  • Mulighet for å bli med i bonusordning på sikt. 
Vi vet at det ikke er pingpong-bord og fredagsquiz som skaper et godt arbeidsmiljø – men tillit og frihet. En arbeidshverdag hvor du kjenner at du betyr noe – både for kundene og for oss.

Det er det revisjon virkelig handler om – og som vi håper er akkurat det du leter etter. I så fall gleder vi oss til å høre fra deg.

About the job

Company Stavanger Revisjon
Place Fabrikkveien 9
City STAVANGER
County Rogaland
Webpage Click here
Title Statsautorisert Revisor
Jobs 1
Jobreg ID 432199
Deadline 24.06.2025

Show my interest
Save

Create job search profile

By creating a profile in Jobreg you will be available in the search for a number of recruiters and companies that are looking for candidates. Registration in Jobreg is free!

Create profile
Contact persons
Frida Lingjerde Gloppen
Partner / Rekrutterer
frida@humano.no
3 Available jobs

Vivian Camilie Saghbini
Gründer / Rådgiver
vivian.camilie.saghbini@humano.no


3 Available jobs

Apply here Back