Cofrajor/Fierar Betonist - Operator productie
BlueCollar A/S

Cerinte:
  • Min. 6 luni  experienta dovedita pe o pozitie similara
  • Experienta in asamblarea si montarea cofrajelor din lemn pentru pregatirea elementelor prefabricate din beton (pereti, stalpi de sustinere, balcoane, scari etc.)
  • Experienta anterioara in pregatirea si legarea fierului, armaturii
  • Cunostinte in interpretarea desenului tehnic
  • Cunostinte de limba engleza la nivel conversational Min. A2/B1
  • Detinerea permisului de conducere cat. B - constituie avantaj
Responsabilitati:
  • Asamblarea si montarea cofrajelor din lemn pentru turnarea betonului
  • Montarea profilelor din lemn si fier pentru pregatirea elementelor prefabricate din beton (pereti, stalpi de sustinere, balcoane, scari etc.)
  • Legarea si montarea fier betonului si a armaturii pentru stalpi, fundatii, centuri etc.
  • Pregatirea si curatarea ramelor/cofrajelor din lemn
  • Executarea decofrarii

Ce oferim:
  • Mediu de lucru stabil, colectiv placut
  • Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
  • Posibilitate de ore suplimentare in functie de fluxul de productie
  • Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
  • Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
  • Fond de pensie conform legislatiei daneze
  • Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
  • Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra (ex: Tax Cad; Card Sanatate; CPR etc)
  • Posibilitate de a devein angajat prmanent in Danemarca
  • Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului

Om stillingen

Firma BlueCollar A/S
Sted Vardevej 2
By Herning
Fylke Region Midtjylland
Nettside Klikk her
Arbeidstittel Cofrajor/Fierar Betonist - Operator productie
Stillinger 4
Følg oss på
Jobreg ID 377108
Søknadsfrist 05.06.2024

Vis min interesse
Lagre

Opprett jobbsøk-profil

Ved å opprette profil i Jobreg blir du tilgjengelig i søket for en rekke rekrutterere og bedrifter som ser etter kandidater. Registrering i Jobreg er gratis!

Opprett profil
Kontaktperson
Erika Szanto
Senior Recruiter
ersz@bluecollar.dk
12 Ledige stillinger

Søk her Tilbake