Er du faglært elektriker og søker nye utfordringer innen olje og verftsbransjen?
Flexjob As

Er du faglært elektriker og søker nye utfordringer innen olje og verftsbransjen?

Flexjob As
Flexjob innehar det viktigste kvalitetsstempel som finnes i bransjen, nemlig Revidert Arbeidsgiver. Dette betyr at alle våre rutiner, kontrakter og arbeidsmetoder er kvalitetssikret av en ekstern revisor og at NHO, som Norges største arbeidsgiverorganisasjon har godkjent oss. I tillegg er vi selvfølgelig medlem av StartBANK og godkjent av Arbeidstilsynet. Vi er også sertifisert for bruk av personlighetsverktøy for rekruttering og organisasjonsutvikling. Se gjerne våre ledige stillinger på denne siden, eller ta kontakt med oss for en uformell samtale rundt hvilke muligheter du kan ha gjennom oss!

Er du faglært elektriker og søker nye utfordringer innen olje og verftsbransjen? På vegne av kunde søker vi elektrikere til flere spennende onshoreprosjekt. Oppstart fra uke 16!!!
Vi ser etter deg som har:
  • Fagbrev Gr. L (evt. DSB) eller automatiker
  • FSE og HLR
  • EX grunnleggende
  • Praktisk fallsikring (ønskelig)
  • Brukerkurs stillas (ønskelig)
  • Verfts eller industriell erfaring
  • Skandinavisktalende vil bli prioritert men er ikke noe krav.
Dette er hva i kan tilby deg:
  • Jobb i et solid selskap i ekspansjon
  • Langvarig oppdrag med mange varierte arbeidsoppgaver
  • Rotasjonsjobb 14-21
  • Spennende karrieremuligheter
  • Pensjons- og forsikringsordninger
  • Meget konkurransedyktige betingelser
  • Fast ansettelse
Vi vektlegger faglig styrke, men er også veldig opptatt av dine personlige egenskaper og arbeidsinnstilling.
Send oss en kort søknad med CV og sertifikater til soknad@flexjob.no.
Vi vil ta fortløpende intervju.

About the job

Company Flexjob As
City TRONDHEIM
County Trøndelag
Title Elektriker onshore
Accession 14 april
Salary etter avtale
Jobs 6
Jobreg ID 423056
Deadline snarest

Show my interest
Save

Create job search profile

By creating a profile in Jobreg you will be available in the search for a number of recruiters and companies that are looking for candidates. Registration in Jobreg is free!

Create profile
Contact person

Apply here Back