Erfaring med arkiv og ledig for nye oppdrag etter sommeren?
Centric Finance Professionals AS

Erfaring med arkiv og ledig for nye oppdrag etter sommeren?

Centric Finance Professionals AS
Centric Finance Professionals er spesialister på bemanning og rekruttering innen økonomi og arkiv. Vi tilbyr faglig utvikling og utfordrende oppdrag hos noen av landets mest spennende selskaper.

Endelig er sommeren her, og hele Norge stopper litt opp. Vi ønsker å være forberedt til høsten når markedet tar seg opp og våre offentlige kunder trenger kvalifiserte arkivkandidater. Vi ønsker derfor å komme i kontakt med deg som har erfaring med offentlig arkiv og som trives med å jobbe i engasjementer. Har du arkivkompetanse og er ledig etter sommeren, håper vi å motta en åpen søknad fra deg!

 
Dette er noen av rollene vi søker kandidater til:
  • Skanningsmedarbeider
  • Arkivmedarbeider; daglig drift
  • Arkivar med erfaring innen systemadministrasjon
  • Arkivrådgiver
  • Arkivleder

Våre kunder kan ha behov for alt fra skanneoppdrag og daglig drift til mer komplekse arkivfaglige prosjekter som involverer systemoppdateringer, brukerstøtte og rådgivning. Oppdragene varierer i type og omfang, og har lengde fra noen måneder til et år og lengre.

  
Ønskede kvalifikasjoner:
  • Høyere utdanning innen arkivvitenskap / annen utdanning innen fagfeltet kan kompensere
  • Vi søker både deg som er nyutdannet og med solid erfaring innen arkivbransjen
  • Erfaring med et NOARK- basert system (ePhorte, Acos Websak, Public 360). 
  • God kjennskap til relevant lovgivning, slik som Arkivloven og Offentlighetslova
  • Flytende norsk, både muntlig og skriftlig
  • Komfortabel med å holde opplæring og gi brukerstøtte er en fordel for deg som er senior.
  • Proaktiv, service-minded, selvdreven og en god teamspiller
  • Strukturert og nøyaktig, med evne til å levere arbeid av høy kvalitet
  • Gode samarbeids- og kommunikasjonsevner. 
 
Som ansatt i Centric Finance Professionals vil du få mulighet til å utvikle deg gjennom flere spennende engasjementer innen arkiv. Vi kan tilby engasjementer hos både offentlige og private kunder, konkurransedyktige betingelse og god oppfølging i oppdragene. 

Du kan laste opp din CV via søknadsportalen. Skriv gjerne noen ord om hva slags rolle du ser for deg, så vil en av våre rekrutteringsrådgivere kontakte deg når vi har en aktuell jobb.  
 
Aktuelle kandidater vil bli kontaktet fra midten av August.

Om stillingen

Firma Centric Finance Professionals AS
Sted Kirkegata 15
By Oslo
Fylke Oslo
Nettside Klikk her
Arbeidstittel Åpen søknad - Arkiv
Tiltredelse Etter avtale
Lønn Etter avtale
Stillinger 4
Følg oss på
Jobreg ID 445342
Søknadsfrist 10.08.2025

Vis min interesse
Lagre

Opprett jobbsøk-profil

Ved å opprette profil i Jobreg blir du tilgjengelig i søket for en rekke rekrutterere og bedrifter som ser etter kandidater. Registrering i Jobreg er gratis!

Opprett profil
Kontaktperson
Kristin Langholm
Rekrutteringsrådgiver
kristin.langholm@centric.eu
17 Ledige stillinger

Søk her Tilbake