Erfaring med økonomi og klar for nye muligheter?
Centric Finance Professionals AS

Erfaring med økonomi og klar for nye muligheter?

Centric Finance Professionals AS
Centric Finance Professionals er spesialister på bemanning og rekruttering innen økonomi og arkiv. Vi tilbyr faglig utvikling og utfordrende oppdrag hos noen av landets mest spennende selskaper.
Har du erfaring med økonomi og vil utvikle deg videre innen prosjektøkonomi?
For en av våre kunder ser vi etter en prosjektøkonom for et engasjement på 1 år. I denne rollen vil du ha det økonomiske ansvaret for et stort og spennende prosjekt lokalisert på Kongsberg. Dette innebærer reise til prosjektstedet tre ganger i uken, mens resten av arbeidet utføres på hovedkontoret på Lysaker. Du vil samarbeide tett med både prosjektgruppen og økonomiavdelingen.

I denne rollen vil du være hands-on og til stede der prosjektet gjennomføres, og sørge for at økonomien er under kontroll. Vi tilbyr et svært godt arbeidsmiljø med positive og imøtekommende kolleger som har høy faglig kompetanse innenfor sitt felt.

Hovedoppgaver:
  • Økonomioppfølging i prosjekt, som bl.a. kontrollere kostnader, fakturering, gjøre analyser.
  • Sørge for at prosjektet følger de økonomiske prosedyrene i selskapet
  • Superbruker på økonomi og produksjonsoppfølgingssystem (xledger og Byggoffice)
  • Rapportering til økonomiavdelingen og byggherre i prosjekt
  • Bidragsyter og sparringspartner for prosjektledelse, samt økonomiavdelingen
  • Ad hoc oppgaver og prosjekter

Ønskede kvalifikasjoner:
  • Utdannelse innen økonomi
  • 2 års erfaring innen økonomi, prosjektstyring eller controlling
  • Strukturert, nøyaktig, analytisk og gode kommunikasjonsferdigheter
  • Erfaring fra bygg og anlegg vektes positivt men er ingen krav eller forutsetning

Så hvorfor skal du søke jobb via oss i Centric Finance?
Vi i Centric er revidert arbeidsgiver som er et viktig kvalitetsstempel for bemanningsbedrifter.
Det betyr at du som arbeidstaker hos oss kan føle deg trygg på at vi jobber med kvalitet i alle ledd, og sørger for at du blir tatt godt hånd om. Vi sørger for at du får rettferdige og konkurransedyktige betingelser hos din oppdragsgiver på lik linje med de fast ansatte i selskapet dersom du er innleid i et oppdrag. Videre vil du få tildelt en personlig rådgiver som vil gi deg tett oppfølging og sikre at du føler deg svært godt ivaretatt av både oppdragsgiver og Centric som øvrig arbeidsgiver. 
 
Virket dette spennende og er du den vi leter etter? Send din søknad og CV til oss så snart som mulig!
 
Vi ser frem til å høre fra deg!

About the job

Company Centric Finance Professionals AS
Place Kirkegata 15
City Oslo
County Oslo
Webpage Click here
Title Prosjektøkonom
Accession Snarest
Salary Etter avtale
Jobs 1
Follow us on
Jobreg ID 433513
Deadline 11.07.2025

Show my interest
Save

Create job search profile

By creating a profile in Jobreg you will be available in the search for a number of recruiters and companies that are looking for candidates. Registration in Jobreg is free!

Create profile
Contact person
Kristin Langholm
Rekrutteringsrådgiver
kristin.langholm@centric.eu


2 Available jobs

Apply here Back