Lagre annonse
Ved å lagre annonsen kan du enkelt finne tilbake til den fra utlisting av dine annonser.

For kunde i Oslo søker vi flere prosessoperatører til produksjon og inspeksjon av kontrastmiddel. Du blir en del av et team på 12 personer med ulik bakgrunn og kultur. Arbeidshverdagen er hektisk, men preget av godt samarbeid og et inkluderende miljø hvor man hjelper og støtter hverandre. Arbeidsspråket er norsk, så det er viktig at du behersker norsk godt, både muntlig og skriftlig.
Ønsker du en jobb hvor produksjonserfaringen din faktisk utgjør en forskjell for andre? Søk i dag for å bli vurdert for disse stillingene! Vi intervjuer potensielle kandidater fortløpende.
Oppdraget er i første omgang et engasjement på to år, med gode muligheter for riktig person!
Stillingene følger en rullerende skiftplan over tre uker, med mulighet for endringer:
Hos vår kunde vil du bli en del av et spennende og globalt selskap. De utvikler innovative løsninger for å forbedre den medisinske teknologien og ikke minst helsetilbudet verden over.
I denne rollen vil du være en viktig del av den daglige driften og produksjonen, med varierte oppgaver i teknisk miljø med høye krav til kvalitet og presisjon. Arbeidet foregår i renrom og følger gjeldende GMP-krav. Du vil samarbeide tett med kolleger, samtidig som du jobber selvstendig og strukturert.
Videre vil du:
Videre har du:
Hos oss får du muligheten til å bli en del av et engasjert team i et globalt selskap med fokus på kvalitet og utvikling. Du får muligheten til å bidra til utviklingen av produkter som forbedrer helsetjenester over hele verden. Som ansatt hos oss vil du selvfølgelig også få god oppfølging fra din rådgiver i Qualified Professionals.
Videre får du:
Høres dette interessant ut? Søk i dag! Registrer deg som søker via annonsen eller ta kontakt med oppgitt rådgiver i Qualified Professionals. På grunn av GDPR kan vi ikke motta CV/søknad på e-post. Vi ser frem til å høre fra deg!
Qualified Professionals kobler mennesker og muligheter. Vårt mål er alltid å finne den rette kandidaten til hver unike stilling. Med vår dype innsikt i markedet, både nasjonalt og internasjonalt, kombinert med en kvalitetssikret prosess, hjelper vi både kunder og kandidater med å lykkes. Vi er mer enn en leverandør. Vi er en strategisk partner for vekst - innen rekruttering, bemanning og rådgivning.
Når du blir innkalt til intervju hos oss, vil vi i tillegg til intervjusamtalen gjennomføre tester som gir deg muligheten til å vise frem dine evner og egenskaper som er relevante for stillingen. Du vil også få en personlig coachplan, som gir anbefalinger om hvordan du kan maksimere suksessen i denne og fremtidige stillinger. Hvis du ikke får tilbud om den aktuelle stillingen, kan det hende vi har andre ledige stillinger som passer bedre for deg. Gjennom rekrutteringsprosessen vil du også utvikle økt selvinnsikt, som gjør at du blir bedre forberedt til fremtidige møter og intervjuer. For mer informasjon, se q-p.no.
| Firma | For kunde |
| By | Oslo |
| Fylke | Oslo |
| Arbeidstittel | Prosessoperatører |
| Tiltredelse | Oktober |
| Stillinger | 6 |
| Jobreg ID | 450979 |
| Søknadsfrist | Snarest - vi intervjuer fortløpende til disse stil |
Ved å opprette profil i Jobreg blir du tilgjengelig i søket for en rekke rekrutterere og bedrifter som ser etter kandidater. Registrering i Jobreg er gratis!
Opprett profil
