Barona Sverige

Monter turbin - Szwecja

Poszukujemy doświadczonych MONTERÓW / MECHANIKÓW TURBIN.

Oferujemy pracę w Szwecji w międzynardowej firmie, świadczącej usługi przeglądów oraz modernizacji urządzeń dla przemysłu energetycznego.

Do podstawowywch obowiązków należy:
  • utrzymanie ruchu turbin parowych oraz gazowych w elektrowniach
  • wykonywanie bieżących napraw, przeglądów oraz modernizacji urządzeń
  • W miesiącach letnich prace wykonywane są bezpośrednio w elektrowniach natomiast w miesiącach zimowych remonty wyknoywane są w warsztacie mechanicznym w siedzibie firmy

Oferujemy:
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego: 15-18 eur/godz (możliwość negocjacji)
  • Pracę 40 godz/tydz
  • Szwedzką umowę o pracę
  • Zapewnione i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • Rozpoczęcie: Styczeń 2020

Wymagania:
  • Obowiązkowość i sumienność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków pracowniczych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - min. 3 lata
  • J. angielski - w stopniu dobrym - umożliwiający swobodną komunikację

Kontakt:

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie swojego CV poprzez formularz w ogłoszeniu klikając APPLY JOB lub bezpośrednio na adres mailowy nordicjobs@barona.fi lub kontakt telefoniczny: +48 698 334 737 lub  +48 725 553 533

Om stillingen

Firma Barona Sverige
Sted Bryggargatan 10
By Stockholm
Fylke Stockholms län
Nettside Klikk her
Arbeidstittel Monter / Mechanik turbin
Tiltredelse Styczeń 2010
Lønn 15 - 18 eur / godz
Stillinger 2
Jobreg ID 109352
Søknadsfrist

Vis min interesse
Lagre

Opprett jobbsøk-profil

Ved å opprette profil i Jobreg blir du tilgjengelig i søket for en rekke rekrutterere og bedrifter som ser etter kandidater. Registrering i Jobreg er gratis!

Opprett profil
Kontaktpersoner

Krzysztof Osica
HR Coordnator
+48725553533
Krzysztof.Osica@barona.pl

56 Ledige stillinger

Søk her Tilbake