Vopsitor Confectii metalice - Trenuri
BlueCollar A/S

Candidatul ideal:

  • Cunostinte de limba Engleza nivel conversational
  • Experienta min.3 ani ca vopsitor industrial
  • Experienta anterioara de lucru cu vopsea ignifuga (reprezinta avantaj)
  • Certificat de stivuitorist
  • Certificat pentru vopsele epoxidice sau dovada in scris de la fostul angajator ca ati lucrat cu vopsele epoxidice
  • Limba Engleza: A2 (Min. conversatioanal) sau B1 (Utilizator independent)

Responsabilitati:

  • Vopsire trenuri
  • Slefuire, pregatire suprafete
  • Pretratare si degresare
  • Vopsirea partilor componente ale trenurilor cu pistol de vopsit airless/ airmex
  • Incarcarea si descarcarea componentelor metalice folosind stivuitorul

Ce oferim:

  • Mediu de lucru stabil, colectiv placut - Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
  • Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
  • Procent de 12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
  • Fond de pensie conform legislatiei daneze
  • Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
  • Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de catre echipa noastra (Ex.: Tax card; Card sanitate; CPR, etc)
  • Toate celelalte detalii suplimentare se vor discuta in cadrul interviului

Om stillingen

Firma BlueCollar A/S
By Brøndby
Fylke Region Hovedstaden
Nettside Klikk her
Arbeidstittel Vopsitor Confectii metalice - Trenuri
Tiltredelse 01.06.2024
Lønn 2700
Stillinger 1
Følg oss på
Jobreg ID 371132
Søknadsfrist 20.05.2024

Vis min interesse
Lagre

Opprett jobbsøk-profil

Ved å opprette profil i Jobreg blir du tilgjengelig i søket for en rekke rekrutterere og bedrifter som ser etter kandidater. Registrering i Jobreg er gratis!

Opprett profil
Kontaktperson
Erika Szanto
Senior Recruiter
ersz@bluecollar.dk
19 Ledige stillinger

Søk her Tilbake