Vopsitor Industrial
BlueCollar A/S

Cerinte:

  • Experienta ca vopsitor industrial cu vopseluri epoxidice
  • Experienta in folosirea pistolului de vopsit - confectii metalice mari - oteluri speciale
  • Referinta de lucru care sa ateste experienta cu vopseluri epoxidice – Min. 2 ani
  • Certificat Epoxy – reprezinta avantaj
  • Eficienta, calitate si viteza de executie
  • Abilitati de munca in echipa
  • Cunostinte de limba Engleza nivel conversational

Responsabilitati:

  • Folosirea pistolului de vopsit, diferite profile, confectii metalice mari - oteluri speciale
  • Pregatirea frontului de lucru cat si a vopselurilor epoxidice
  • Flexilibiltate, abilitate de a lucra independent cat si in echipa

Ce oferim:

  • Mediu de lucru stabil, colectiv placut
  • Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei Daneze
  • Salariu platit la fiecare 2 saptamani
  • Primul transport international in Danemarca rambursat cu 100 de euro
  • Posibilitate de a beneficia de serviciu de cantina (prima saptamana fara cost)
  • Suport din partea companiei la relocare
  • Cheltuieli de cazare partial acoperite de catre angajator (indemnizatie de prezenta)
  • Procent de 12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH Allowance pentru sarbatorile legale Daneze
  • Fond de pensie conform legislatiei Daneze
  • Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
  • Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
  • Posibilitate de angajare permanenta in Danemarca
  • Informatii suplimentare se ofera in cadrul interviului

Om stillingen

Firma BlueCollar A/S
By Hobro
Fylke Region Nordjylland
Nettside Klikk her
Arbeidstittel Vopsitor Industrial
Tiltredelse 04.05.2024
Stillinger 1
Følg oss på
Jobreg ID 376878
Søknadsfrist 04.06.2024

Vis min interesse
Lagre

Opprett jobbsøk-profil

Ved å opprette profil i Jobreg blir du tilgjengelig i søket for en rekke rekrutterere og bedrifter som ser etter kandidater. Registrering i Jobreg er gratis!

Opprett profil
Kontaktperson
Erika Szanto
Senior Recruiter
ersz@bluecollar.dk
19 Ledige stillinger

Søk her Tilbake