Tide Buss AS

Zostań członkiem zespołu tworzącego miłe wspomnienia z podróży po Tromsø!

Tide Buss AS jest jedną z największych firm autobusowych w Norwegii i ofensywnym graczem o ogólnokrajowym zasięgu. W 2019 roku Tide Buss AS rozpocznie ekspansję w północnej części Norwegii, dlatego teraz szukamy zainteresowanych, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu, by rozpocząć pracę na trasach pięknej północy.

Fleksi Bemanning AS Stavanger poszukuje wykwalifikowanych kierowców autobusów dla Tide Buss AS.

Potrzebujemy wielu, dobrych kierowców autobusów do oddziału w Tromsø. Oddział składa się z około 300 współpracowników i 170 nowych autobusów.

Kwalifikacje:
- minimum dwa lata doświadczenia jako kierowca autobusu,
- ważne prawo jazdy kategorii D,
- świadectwo kwalifikacji zawodowej – kod 95,
- znajomość języka norweskiego (ewentualnie duński lub szwecki) – poziom B1,
- porozumiewa się po angielsku,
- zaświadczenie o niekaralności,
- dobry stan zdrowia,
- wysoka kultura w kontaktach z klientami,
- wyznaje te same wartości co Tide Buss AS tj.: duma, świadomość środowiska, odpowiedzialność, szacunek i dobre samopoczucie.

Pomagamy w nauce języka norweskiego w Twoim ojczystym kraju.

Oferujemy:
- dobre warunki płacowe i warunki pracy (zbiorowy układ pracy dla kierowców autobusów),
- dobre system ubezpieczeń,
- wymagającą i przyjemną pracę,
- pomoc w znalezieniu mieszkania,
- dobry system podnoszenia kwalifikacji.

Mamy nadzieję, że zostaniesz członkiem zespołu tworzącego miłe wspomnienia z podróży po Tromsø!

Przyjazd do Tromsø, Norwegia: 1 lipca 2019
Rozpoczęcie: 1 sierpnia 2019

Przydatne informacje:

PROFIL

Jeśli jesteś zainteresowany zarejestruj profil ( >>link<<) w systemie Fleksi Bemanning AS. Obejrzyj przykładowy profil (>> kliknij <<).

Utwórz profil w systemie Fleksi Bemanning AS Stavanger (https://www.recman.no/hrm/fleksibemanning/register.php wybierz - Zarejestruj). Nie możemy przedstawić Państwa naszym klientom w najlepszy, możliwy sposób. Brak profilu niekorzystnie wpłynie na obecne i przyszłe możliwości zatrudnienia. Użyj tego, co masz w swoim CV, w odpowiednich polach w naszej bazie danych (użyj TYLKO j. norweskiego albo j. angielskiego). Nie zapomnij dołączyć swojego zdjęcia i informacji o:

- Osobach do referencji, (imię i nazwisko, firma, stanowisko, nr telefonu)
- Doświadczeniu zawodowym, z krótkim opisem wykonywanych zadań,
- Wykształceniu, podaj conajmniej ostatnią szkołę i ukończony kierunek edukacji
- Kursach i certyfikatach, (tylko te w j. norweskim lub j. angielskim - dodaj je do profilu)
- Prawie jazdy, (prześlij obustronny skan lub zdjęcia obu stron twojego prawo jazdy)
- Umiejętnościach jezykowych, (j. norweski i/lub j. angielski - A0, A1, A2, B1, B2, C1, C2) http://europass.cedefop.europa.eu/sites/default/files/cefr-pl.pdf

Zarejestruj się:

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, którzy będą najbardziej odpowiadali wymaganiom naszych klientów.

Om stillingen

Firma Tide Buss AS
Sted Samuel Arnesens gate 5
By Tromsø
Fylke Troms
Nettside Klikk her
Arbeidstittel kierowca autobusu
Tiltredelse 01.07.2019
Stillinger 15
Følg oss på
Jobreg ID 85512
Søknadsfrist 13.03.2019

Vis min interesse
Lagre

Opprett jobbsøk-profil

Ved å opprette profil i Jobreg blir du tilgjengelig i søket for en rekke rekrutterere og bedrifter som ser etter kandidater. Registrering i Jobreg er gratis!

Opprett profil
Kontaktperson
Wladyslaw Walek
Prosjektleder bygg og anlegg
wladyslaw@fleksi.no
279 Ledige stillinger

Søk her Tilbake