Eterni Sweden AB

Eterni Sweden AB

Eterni Sweden är jobbskaparna, ett modernt kompetensföretag i en väletablerad bransch. Eternis samlade kompetens och erfarenhet från bemanningsbranschen, uppgår i dagsläget till mer än hundrafemtio år. Vi som arbetar på Eterni är personliga, pålitliga och kompetenta och för oss och bolaget är enkelhet, snabbhet och kvalitet en självklarhet. Vår affärsidé är att alltid ha kunden i fokus. Vi hjälper våra kunder att utvecklas och nå sina uppsatta mål, på så sätt utvecklas även vi. Kunder för oss är affärspartners, konsulter och kandidater. Ett av Eterni Sveriges mål är att stödja utvecklingen av en hållbar arbetsmarknad samt agera som en integrationsaktör på den svenska arbetsmarknaden.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere




Anikka Lindström
Rekryteringskonsult
anikka.lindstrom@eterni.se
18 Ledige stillinger

Marcus Royson
Rekryterare
+46470730192
marcus.royson@eterni.se
101 Ledige stillinger

Michael J Gross
Regionchef
+46490412080
michael.gross@eterni.se
3 Ledige stillinger

Mattias Persson
Kandidatansvarig
mattias.persson@eterni.se
33 Ledige stillinger

Rebecca Moberg
Regionchef/Senior Rekryteringskonsult
rebecca.moberg@eterni.se
19 Ledige stillinger



Ayman Qaryaqouz
Bemanningskoordinator
ayman.qaryaqouz@eterni.se
20 Ledige stillinger








Eva-Lena Axelsson
Regional Key Account Manager Mellan
eva-lena.axelsson@eterni.se


1 Ledige stillinger

Emma Rybo
Regional Key Account Manager
emma.rybo@eterni.se
12 Ledige stillinger

Amanda Ring
Konsultchef/Rekryteringsansvarig
amanda.ring@eterni.se
3 Ledige stillinger

Eric Lundgren
Kandidatansvarig
+46738617261
eric.lundgren@eterni.se
5 Ledige stillinger



Adam Fransson Mörk
Rekryterare/Konsultchef
adam.f.mork@eterni.se


3 Ledige stillinger

Emma Sjödin
Kandidatansvarig
emma.sjodin@eterni.se


11 Ledige stillinger

Sara Persson
Regional Account Manager
sara.persson@eterni.se
4 Ledige stillinger



Linda Malmros
Konsultchef och Rekryteringskonsult
linda.malmros@eterni.se
6 Ledige stillinger