Almia

Almia

Dags för nya utmaningar? Oavsett var du befinner dig i livet kan nya utmaningar vidga dina vyer och utveckla dig, både professionellt och privat. Almia är det personliga bemanningsbolaget som har goda insikter och erfarenheter av hur arbetsdagen kan se ut för Sveriges läkare och sjuksköterskor. Vi vet att ni gör ert allra bästa för att ta hand om andra och därför vill vi ge tillbaka till er. Det gör vi genom att erbjuda jobbmöjligheter som ger trygghet, utveckling, frihet, flexibilitet, valfrihet och förutsättningar för en bra ekonomi. Vi bryr oss lite extra helt enkelt.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Andrea Laerum
Rekryterande konsultchef - Superuser
andrea@almia.se
21 Ledige stillinger

Nicolina Andersson
Konsulentsjef
Nicolina@almia.se
7 Ledige stillinger

Isabell Åhlin
Rekryterande konsultchef
Isabell@almia.se
14 Ledige stillinger

Julia Augustsson
Rekryterande konsultchef
Julia@almia.se
9 Ledige stillinger

Cassandra Sköld
Rekryterande konsultchef
Cassandra@almia.se
13 Ledige stillinger

Johanna Aulinen
Rekryterande konsultchef
Johanna@almia.se
5 Ledige stillinger

Hanna Härkönen
Rekryterande konsultchef
hanna@almia.se
7 Ledige stillinger

Amanda Aletto
Rekryterande konsultchef
Amanda@almia.se
6 Ledige stillinger