Randstad AS

Randstad er den globale markedslederen innen HR-service. Vi hjelper mennesker og virksomheter med å realisere sitt fulle potensial. Dette gjør vi ved å kombinere kraften i dagens teknologi med vår brennende interesse for mennesker. Dette kaller vi Human Forward. I 2019 hjalp vi mer enn to millioner kandidater med å finne en meningsfylt jobb hos en av våre 280 000 kunder. I tillegg ga vi opplæring til mer enn 350 000 mennesker. Randstad har en tilstedeværelse i 38 land over hele verden, og har en topp-tre markedsposisjon i halvparten av disse. I 2019 hadde Randstad i gjennomsnitt 38 280 egne ansatte og en omsetning på 23,7 mrd Euro. Randstad ble etablert i 1960 og har hovedkontor i Diemen i Nederland. Randstad N.V. er notert på NYSE Euronext.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Adriana Teresa Gorska
Consultant
Adriana.gorska@randstad.no
9 Ledige stillinger

Tanja Emblem Ness
Consultant
tanja.ness@randstad.no


7 Ledige stillinger

Caia Wam Hansen
Senior Consultant
caia.wam@randstad.no
4 Ledige stillinger

Astrid Nødtvedt
Senior consultant
astrid.Nødtvedt@randstad.no
7 Ledige stillinger

Veronica Hjertvik
Senior Consultant
veronica.hjertvik@randstad.no
5 Ledige stillinger



Kristian Løseth
Salg og personalkonsulent
kristian.loseth@randstad.no
31 Ledige stillinger

Sofie Madeleine Refsnes
Researcher
sofie.refsnes@randstad.no


8 Ledige stillinger


Ann-Mari Nygaard
Senior Consultant
ann-mari.nygaard@randstad.no


3 Ledige stillinger

Kathinka Bergerud
Senior recruitment advisor
kathinka.bergerud@randstad.no
9 Ledige stillinger


Elisabeth Næss
Personalkonsulent
elisabeth.naess@randstad.no
32 Ledige stillinger

Ylva Holby
Personalkonsulent
ylva.holby@randstad.no
37 Ledige stillinger



Ole Espe
Sourcing consultant
ole.espe@randstad.no
90 Ledige stillinger




Kristin Hatten
Salgs- og personalkonsulent
kristin.hatten@randstad.no


9 Ledige stillinger




Marianne Ørum
Personalkonsulent/Recruiter
marianne.orum@randstad.no
3 Ledige stillinger

Nina Simensen
Senior Consultant
nina.simensen@randstad.no
2 Ledige stillinger

Beate Jørgensen
Senior Advisor
beate.jorgensen@randstad.no


1 Ledige stillinger

Regine Gausemel
Salg- og personalkonsulent
regine.gausemel@randstad.no
9 Ledige stillinger


Astrid Nødtvedt
Senior Consultant
astrid.nodtvedt@randstad.no
1 Ledige stillinger

Anne Hansson
Recruitment consultant
anne.hansson@randstad.no
1 Ledige stillinger