Randstad AS

Randstad AS

Randstad er verdens største HR-selskap. Vi har bred innsikt i markedet og hjelper våre kunder med å skape den mangfoldige og fleksible arbeidsstyrken de trenger for å lykkes. Vi tilbyr like muligheter for alle - uansett bakgrunn, og jobber målrettet med å hjelpe folk å realisere sitt sanne potensial gjennom hele arbeidskarrieren. Randstad ble grunnlagt i 1960 og har sitt hovedkontor i Diemen, Nederland. Globalt er vi tilstede i 29 markeder med 46 000 ansatte. I Norge har vi ca. 200 ansatte på kontorer over hele landet og vi tilbyr tjenester innen rekruttering, bemanning og HR-løsninger. Vi er representert i markedet med Randstad, Randstad Care og Dfind. For mer informasjon, besøk vår nettside www.randstad.no

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Stian Rafto
Business Area Manager
stian.rafto@randstad.no


12 Ledige stillinger



Beate Jørgensen
Senior Advisor
beate.jorgensen@randstad.no


9 Ledige stillinger

Olav Rasmussen
Salgs- og personalkonsulent
olav.rasmussen@randstad.no


7 Ledige stillinger


Richard Taylor
Business Area Manager
richard.taylor@randstad.no


12 Ledige stillinger



Julia Rise Horntvedt
sourcing consultant
julia.horntvedt@randstad.no
6 Ledige stillinger


Henriette Austnes
Business Area Manager
henriette.austnes@randstad.no
11 Ledige stillinger




Marit Wæraas Braathen
Personalkonsulent
marit.braathen@randstad.no
2 Ledige stillinger

Linn Borgen
Recruitment advisor
linn.borgen@randstad.no
8 Ledige stillinger


Anne Borgaas
Business Area Manager
anne.borgaas@randstad.no


4 Ledige stillinger

Regine Gausemel
Salg- og personalkonsulent
regine.gausemel@randstad.no


2 Ledige stillinger

Camilla Østerud
Business Area Manager
camilla.osterud@randstad.no
2 Ledige stillinger

Ranveig Kåseth
Recruitment advisor
ranveig.kaseth@randstad.no
2 Ledige stillinger

Ann-Mari Nygaard
Senior Consultant
ann-mari.nygaard@randstad.no


5 Ledige stillinger

Karolina Karas
Sourcing Consultant
karolina.karas@randstad.no
12 Ledige stillinger

Ole Kristian Espe
line manager
ole.espe@randstad.no
12 Ledige stillinger


Sara Nerli Feragen
Senior Advisor
sara.feragen@randstad.no
1 Ledige stillinger