Randstad AS

Randstad er den globale markedslederen innen HR-service. Vi hjelper mennesker og virksomheter med å realisere sitt fulle potensial. Dette gjør vi ved å kombinere kraften i dagens teknologi med vår brennende interesse for mennesker. Dette kaller vi Human Forward. I 2019 hjalp vi mer enn to millioner kandidater med å finne en meningsfylt jobb hos en av våre 280 000 kunder. I tillegg ga vi opplæring til mer enn 350 000 mennesker. Randstad har en tilstedeværelse i 38 land over hele verden, og har en topp-tre markedsposisjon i halvparten av disse. I 2019 hadde Randstad i gjennomsnitt 38 280 egne ansatte og en omsetning på 23,7 mrd Euro. Randstad ble etablert i 1960 og har hovedkontor i Diemen i Nederland. Randstad N.V. er notert på NYSE Euronext.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Tanja Emblem Ness
Consultant
tanja.ness@randstad.no


5 Ledige stillinger



Kristin Hatten
salgs- og personalkonsulent
kristin.hatten@randstad.no
7 Ledige stillinger

Beate Jørgensen
Senior Advisor
beate.jorgensen@randstad.no


5 Ledige stillinger

Stian Pedersen
Personalkonsulent
stian.pedersen@randstad.no
10 Ledige stillinger



Ole Espe
Sourcing consultant
ole.espe@randstad.no
15 Ledige stillinger

Julie Bjørkheim
Junior Sourcing Consultant
julie.bjorkheim@randstad.no
10 Ledige stillinger

Marianne Ørum
Personalkonsulent/Recruiter
marianne.orum@randstad.no
2 Ledige stillinger

Regine Gausemel
Salg- og personalkonsulent
regine.gausemel@randstad.no
13 Ledige stillinger


Sofie Madeleine Refsnes
Researcher
sofie.refsnes@randstad.no


19 Ledige stillinger



Henriette Austnes
senior advisor
henriette.austnes@randstad.no
1 Ledige stillinger


Kathinka Bergerud
Senior recruitment advisor
kathinka.bergerud@randstad.no
2 Ledige stillinger



Ann-Mari Nygaard
Senior Consultant
ann-mari.nygaard@randstad.no


6 Ledige stillinger

Karolina Karas
Junior Sourcing Consultant
karolina.karas@randstad.no
2 Ledige stillinger


Caia Wam Hansen
Senior Consultant
caia.wam@randstad.no
3 Ledige stillinger


Gaute Indresøvde
Senior Consultant
gaute.indresovde@randstad.no


1 Ledige stillinger