Randstad AS

Randstad er den globale markedslederen innen HR-service. Vi hjelper mennesker og virksomheter med å realisere sitt fulle potensial. Dette gjør vi ved å kombinere kraften i dagens teknologi med vår brennende interesse for mennesker. Dette kaller vi Human Forward. I 2019 hjalp vi mer enn to millioner kandidater med å finne en meningsfylt jobb hos en av våre 280 000 kunder. I tillegg ga vi opplæring til mer enn 350 000 mennesker. Randstad har en tilstedeværelse i 38 land over hele verden, og har en topp-tre markedsposisjon i halvparten av disse. I 2019 hadde Randstad i gjennomsnitt 38 280 egne ansatte og en omsetning på 23,7 mrd Euro. Randstad ble etablert i 1960 og har hovedkontor i Diemen i Nederland. Randstad N.V. er notert på NYSE Euronext.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Olav Rasmussen
Researcher/Personalkonsulent
olav.rasmussen@randstad.no


13 Ledige stillinger

Stian Rafto
Business Area Manager
stian.rafto@randstad.no


11 Ledige stillinger

Sandra Kolden Amundsen
Consultant/personalkonsulent
Sandra.amundsen@randstad.no


4 Ledige stillinger

Julia Rise  Horntvedt
researcher
julia.horntvedt@randstad.no
4 Ledige stillinger

Natasha Mulryan Remen
Salgs- og personalkonsulent/consultant
natasha.remen@randstad.no
6 Ledige stillinger


Sebastian Maldonado
Senior Consultant
+4740021400
sebastian.maldonado@randstad.no


2 Ledige stillinger

Julie Bjørkheim
Junior Sourcing Consultant
julie.bjorkheim@randstad.no
6 Ledige stillinger

Richard Taylor
Business Area Manager
richard.taylor@randstad.no


1 Ledige stillinger


Regine Gausemel
Salg- og personalkonsulent
regine.gausemel@randstad.no


13 Ledige stillinger

Elisabeth Garnes
Salg- og personalkonsulent
+4740021400
Elisabeth.garnes@randstad.no


12 Ledige stillinger

Anne Borgaas
Business Area Manager
anne.borgaas@randstad.no


4 Ledige stillinger

Marit Wæraas Braathen
Personalkonsulent
marit.braathen@randstad.no
3 Ledige stillinger


Tanja Emblem Ness
Consultant
tanja.ness@randstad.no


5 Ledige stillinger


Karolina Karas
Sourcing Consultant
karolina.karas@randstad.no
1 Ledige stillinger

Thomas Finseth Løberg
Junior Sourcing Consultant
thomas-finseth.loberg@randstad.no


1 Ledige stillinger


Sara Nerli Feragen
Senior consultant
sara.feragen@randstad.no
2 Ledige stillinger