Randstad AS

Randstad er den globale markedslederen innen HR-service. Vi hjelper mennesker og virksomheter med å realisere sitt fulle potensial. Dette gjør vi ved å kombinere kraften i dagens teknologi med vår brennende interesse for mennesker. Dette kaller vi Human Forward. I 2019 hjalp vi mer enn to millioner kandidater med å finne en meningsfylt jobb hos en av våre 280 000 kunder. I tillegg ga vi opplæring til mer enn 350 000 mennesker. Randstad har en tilstedeværelse i 38 land over hele verden, og har en topp-tre markedsposisjon i halvparten av disse. I 2019 hadde Randstad i gjennomsnitt 38 280 egne ansatte og en omsetning på 23,7 mrd Euro. Randstad ble etablert i 1960 og har hovedkontor i Diemen i Nederland. Randstad N.V. er notert på NYSE Euronext.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere




Kathinka Bergerud
Senior recruitment advisor
kathinka.bergerud@randstad.no
6 Ledige stillinger




Marit Wæraas Braathen
Personalkonsulent
marit.braathen@randstad.no
9 Ledige stillinger

Olav Rasmussen
Researcher/Personalkonsulent
olav.rasmussen@randstad.no


10 Ledige stillinger

Natasha Mulryan Remen
Salgs- og personalkonsulent/consultant
natasha.remen@randstad.no
7 Ledige stillinger


Thomas Finseth Løberg
Junior Sourcing Consultant
thomas-finseth.loberg@randstad.no


22 Ledige stillinger

Karolina Karas
Sourcing Consultant
karolina.karas@randstad.no
22 Ledige stillinger

Tanja Emblem Ness
Consultant
tanja.ness@randstad.no


27 Ledige stillinger




Julie Bjørkheim
Junior Sourcing Consultant
julie.bjorkheim@randstad.no
4 Ledige stillinger

Sebastian Maldonado
Senior Consultant
+4740021400
sebastian.maldonado@randstad.no


7 Ledige stillinger

Ann-Mari Nygaard
Senior Consultant
ann-mari.nygaard@randstad.no


3 Ledige stillinger

Ole Espe
Teamleder (Central Sourcing)
ole.espe@randstad.no
15 Ledige stillinger

Beate Jørgensen
Senior Advisor
beate.jorgensen@randstad.no


7 Ledige stillinger


Julia Rise  Horntvedt
researcher
julia.horntvedt@randstad.no
16 Ledige stillinger

Linn Borgen
Salg- og personalkonsulent
linn.borgen@randstad.no
7 Ledige stillinger

Regine Gausemel
Salg- og personalkonsulent
regine.gausemel@randstad.no


6 Ledige stillinger

Asja Saric
Salg- og Personalkonsulent
asja.saric@randstad.no


3 Ledige stillinger



Henriette Austnes
senior advisor
henriette.austnes@randstad.no


2 Ledige stillinger

Sandra Kolden Amundsen
Consultant/personalkonsulent
Sandra.amundsen@randstad.no


9 Ledige stillinger

Sara Nerli Feragen
Senior consultant
sara.feragen@randstad.no
2 Ledige stillinger


Marianne Ørum
Personalkonsulent/Recruiter
marianne.orum@randstad.no
6 Ledige stillinger

Maria Lindland Korvald
Salg- og personalkonsulent
maria.l.korvald@randstad.no
3 Ledige stillinger