Dfind AS

Dfind er et konsulent- og rådgivingsselskap som har som mål å skape utviklingsmuligheter for organisasjoner, bedrifter og mennesker. Vi tror på spesialisering og våre tjenester omfatter i dag rekruttering og utleie innen engineering, IT, finance og executive. I Norge har vi kontorer i Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim og Nord-Norge. Dfind er en del av Randstad, verdens største aktør innen HR og rekrutteringsløsninger. Les mer om oss på www.dfind.no

Ledige stillinger

Våre rekrutterere



Anniken Grorud Moore
Senior Advisor
anniken.moore@dfind.no


4 Ledige stillinger


Joachim Claeson
Senior Advisor
joachim.claeson@dfind.no


3 Ledige stillinger

Ørjan Gamst
Senior Manager
orjan.gamst@dfind.no


3 Ledige stillinger

Elisabeth Siger-Nielsen
Senior Advisor
elisabeth.siger-nielsen@dfind.no
3 Ledige stillinger

Janne Kristiansen
Business Line Director Rekruttering og organisasjonsutvikling
janne.kristiansen@dfind.no


1 Ledige stillinger

Henrik Hummel
Senior Advisor
henrik.hummel@dfind.no


2 Ledige stillinger

Leif Thoring
Senior Advisor
leif.thoring@dfind.no


1 Ledige stillinger

Robert Larsen
Senior Advisor
robert.larsen@dfind.no


3 Ledige stillinger

Linn Falao Welin
Advisor
linn@dfind.no


1 Ledige stillinger

Ingrid Klara Østli
Advisor
ingrid.ostli@dfind.no


1 Ledige stillinger

Rune Borgen
Senior Advisor
rune.borgen@dfind.no
3 Ledige stillinger



Jacob Bruun
Senior Manager
jacob.bruun@dfind.no


1 Ledige stillinger

Torhild Håvardstun
Senior Advisor
torhild.haavardstun@dfind.no


2 Ledige stillinger

Pål Skorge
Senior Advisor
pal.skorge@dfind.no


4 Ledige stillinger


Beathe Knudstad-lopez
Business Line Director
beathe.knudstad-lopez@dfind.no


4 Ledige stillinger

Kristine Fossbakk
Senior Advisor
kristine.fossbakk@dfind.no


2 Ledige stillinger

Hallgeir Bakken
Senior Advisor
hallgeir.bakken@dfind.no


1 Ledige stillinger


Espen Steinsrud
Country Director
espen.steinsrud@dfind.no
1 Ledige stillinger