Dfind AS

Dfind er et konsulent- og rådgivingsselskap som har som mål å skape utviklingsmuligheter for organisasjoner, bedrifter og mennesker. Vi tror på spesialisering og våre tjenester omfatter i dag rekruttering og utleie innen engineering, IT, finance og executive. I Norge har vi kontorer i Oslo, Bergen, Stavanger og Nord-Norge. Dfind er en del av Randstad, verdens største aktør innen HR og rekrutteringsløsninger. Les mer om oss på www.dfind.no

Ledige stillinger

Våre rekrutterere



Joachim Claeson
Senior Advisor
joachim.claeson@dfind.no


3 Ledige stillinger



Pål Skorge
Senior Advisor
pal.skorge@dfind.no


5 Ledige stillinger

Jacob Bruun
Senior Manager
jacob.bruun@dfind.no


3 Ledige stillinger

Jon Gabrielsen
Senior Advisor
jon.gabrielsen@dfind.no
2 Ledige stillinger

Espen Steinsrud
Country Director
espen.steinsrud@dfind.no
2 Ledige stillinger

Per Ivar Elton
Senior Advisor
perivar.elton@dfind.no
2 Ledige stillinger

Anniken Grorud Moore
Senior Advisor
anniken.moore@dfind.no


4 Ledige stillinger

Leif Thoring
Senior Advisor
leif.thoring@dfind.no


4 Ledige stillinger


Robert Larsen
Senior Advisor
robert.larsen@dfind.no


2 Ledige stillinger

Ingrid Endresen Thorseth
Senior Advisor
ingrid.thorseth@dfind.no


4 Ledige stillinger



Pål Andre Lyngheim
Advisor
pal.lyngheim@dfind.no


3 Ledige stillinger

Hallgeir Bakken
Senior Advisor
hallgeir.bakken@dfind.no


1 Ledige stillinger

Beathe Knudstad-lopez
Business Line Director
beathe.knudstad-lopez@dfind.no


1 Ledige stillinger


Henrik Hummel
Senior Advisor
henrik.hummel@dfind.no


5 Ledige stillinger

Jan Erik Røstbø
Senior Advisor
jan.erik.rostbo@dfind.no


1 Ledige stillinger

Ørjan Gamst
Senior Manager
orjan.gamst@dfind.no


2 Ledige stillinger

Elisabeth Siger-Nielsen
Senior Advisor
elisabeth.siger-nielsen@dfind.no
4 Ledige stillinger

Karoline Holø
Advisor
+4740021450
karoline.holo@dfind.no


4 Ledige stillinger


Glenn André Handegård
Senior Advisor Business Development
glenn.handegaard@dfind.no


4 Ledige stillinger

Janne Kristiansen
Business Line Director Rekruttering og organisasjonsutvikling
janne.kristiansen@dfind.no


1 Ledige stillinger