Dfind AS

Dfind er et konsulent- og rådgivingsselskap som har som mål å skape utviklingsmuligheter for organisasjoner, bedrifter og mennesker. Vi tror på spesialisering og våre tjenester omfatter i dag rekruttering og utleie innen engineering, IT, finance og executive. I Norge har vi kontorer i Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim og Nord-Norge. Dfind er en del av Randstad, verdens største aktør innen HR og rekrutteringsløsninger. Les mer om oss på www.dfind.no

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Feben Tesfai
Advisor Search & Analyse
feben.tesfai@dfind.no
2 Ledige stillinger

Silje Finnskog Jensen
Business Area Manager
silje.finnskog.jensen@dfind.no
4 Ledige stillinger

Pål Skorge
Senior Manager
pal.skorge@dfind.no


6 Ledige stillinger

Torhild Håvardstun
Senior Advisor
torhild.haavardstun@dfind.no


1 Ledige stillinger

Ann-Kristin Thømt
Senior Advisor
ann-kristin.thomt@dfind.no


1 Ledige stillinger

Robert Larsen
Senior Advisor
robert.larsen@dfind.no


4 Ledige stillinger

Ørjan Gamst
Senior Manager
orjan.gamst@dfind.no


3 Ledige stillinger


Henrik Hummel
Senior Manager
henrik.hummel@dfind.no


6 Ledige stillinger



Jon Gabrielsen
Senior Advisor
jon.gabrielsen@dfind.no
1 Ledige stillinger

Faryal Anwar
Senior Advisor
faryal.anwar@dfind.no
1 Ledige stillinger





Leif Thoring
Senior Advisor
leif.thoring@dfind.no


2 Ledige stillinger

Rune Borgen
Senior Advisor
rune.borgen@dfind.no


2 Ledige stillinger

Kristine Fossbakk
Senior Advisor
kristine.fossbakk@dfind.no


2 Ledige stillinger

Joachim Claeson
Senior Advisor - Teamleder Finance
joachim.claeson@dfind.no


3 Ledige stillinger

Elisabeth Siger-Nielsen
Senior Advisor
elisabeth.siger-nielsen@dfind.no


2 Ledige stillinger

Jan Erik Røstbø
Senior Advisor
jan.erik.rostbo@dfind.no


3 Ledige stillinger


Anniken Grorud Moore
Senior Advisor
anniken.moore@dfind.no


1 Ledige stillinger


Espen Bredesen
Senior Advisor
espen.bredesen@dfind.no


1 Ledige stillinger

Ingrid Klara Østli
Advisor
ingrid.ostli@dfind.no


1 Ledige stillinger

Espen Steinsrud
Country Director
espen.steinsrud@dfind.no
4 Ledige stillinger

Pål Andre Lyngheim
Senior Advisor
pal.lyngheim@dfind.no


2 Ledige stillinger

Atle Sæther
Senior Advisor
atle.sather@dfind.no
1 Ledige stillinger

Yngvild Hjetland
Senior Manager
+4740021450
yngvild.hjetland@dfind.no


6 Ledige stillinger

Cathrine Silgjerd Leiros
Senior Advisor
cathrine.leiros@dfind.no
2 Ledige stillinger