Dfind AS

Dfind AS

Dfind er et konsulent- og rådgivingsselskap som har som mål å skape utviklingsmuligheter for organisasjoner, bedrifter og mennesker. Vi tror på spesialisering og våre tjenester omfatter i dag rekruttering og utleie innen engineering, IT, finance og executive. I Norge har vi kontorer i Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim og Nord-Norge. Dfind er en del av Randstad, verdens største aktør innen HR og rekrutteringsløsninger. Les mer om oss på www.dfind.no

Ledige stillinger

Våre rekrutterere


Marlen Lauritsen
Business Area Manager
marlen.lauritsen@dfind.no


7 Ledige stillinger


Robert Larsen
Senior Advisor
robert.larsen@dfind.no


3 Ledige stillinger

Ingrid Klara Østli
Advisor
ingrid.ostli@dfind.no


3 Ledige stillinger

Christian Johnsen
Senior Advisor
christian.johnsen@dfind.no


3 Ledige stillinger

Rune Borgen
Senior Advisor
rune.borgen@dfind.no


1 Ledige stillinger

Atle Sæther
Senior Advisor
atle.sather@dfind.no
1 Ledige stillinger


Stine Flø Riksheim
Senior Advisor Dfind, Regions, Stavanger
stine.riksheim@dfind.no


4 Ledige stillinger

Silje Finnskog Jensen
Business Area Manager, Dfind
silje.finnskog.jensen@dfind.no


4 Ledige stillinger

Martin Grønn
Senior Advisor
martin.gronn@dfind.no
4 Ledige stillinger

Mona Vervik
Senior Advisor Dfind, Regions, Stavanger
mona.vervik@dfind.no
2 Ledige stillinger

Eirik Strandkleiv
Senior Advisor
eirik.strandkleiv@dfind.no


2 Ledige stillinger

Leif Thoring
Senior Advisor
leif.thoring@dfind.no


1 Ledige stillinger

Ann-Kristin Thømt
Senior Advisor
ann-kristin.thomt@dfind.no


1 Ledige stillinger

Joachim Claeson
Senior Advisor - DNV sertifisert rekrutterer
joachim.claeson@dfind.no


1 Ledige stillinger

Annemieke Nesse
Business Area Manager
annemieke.nesse@dfind.no
1 Ledige stillinger


Frid Aulund
Senior Advisor
frid.aulund@dfind.no


2 Ledige stillinger

Linn Falao Welin
Senior Advisor
linn.falaowelin@dfind.no
1 Ledige stillinger