Dfind AS

Dfind er et konsulent- og rådgivingsselskap som har som mål å skape utviklingsmuligheter for organisasjoner, bedrifter og mennesker. Vi tror på spesialisering og våre tjenester omfatter i dag rekruttering og utleie innen engineering, IT, finance og executive. I Norge har vi kontorer i Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim og Nord-Norge. Dfind er en del av Randstad, verdens største aktør innen HR og rekrutteringsløsninger. Les mer om oss på www.dfind.no

Ledige stillinger

Våre rekrutterere




Ann-Kristin Thømt
Senior Advisor
ann-kristin.thomt@dfind.no


2 Ledige stillinger

Ingrid Klara Østli
Advisor
ingrid.ostli@dfind.no


2 Ledige stillinger




Yngvild Hjetland
Senior Manager
+4740021450
yngvild.hjetland@dfind.no


5 Ledige stillinger

Per Ivar Elton
Senior Advisor
perivar.elton@dfind.no
1 Ledige stillinger

Hallgeir Bakken
Senior Advisor
hallgeir.bakken@dfind.no


1 Ledige stillinger


Elisabeth Siger-Nielsen
Senior Advisor
elisabeth.siger-nielsen@dfind.no
6 Ledige stillinger

Camilla Herstad
Senior Advisor
camilla.herstad@dfind.no


1 Ledige stillinger

Espen Bredesen
Senior Advisor
espen.bredesen@dfind.no


1 Ledige stillinger

Martin Grønn
Senior Advisor
martin.gronn@dfind.no
4 Ledige stillinger

Rune Borgen
Senior Advisor
rune.borgen@dfind.no


4 Ledige stillinger

Leif Thoring
Senior Advisor
leif.thoring@dfind.no


2 Ledige stillinger

Eirik Strandkleiv
Senior Advisor
eirik.strandkleiv@dfind.no


1 Ledige stillinger

Beathe Knudstad-lopez
National Director
beathe.knudstad-lopez@dfind.no


30 Ledige stillinger



Henrik Hummel
Senior Manager
henrik.hummel@dfind.no


2 Ledige stillinger

Ørjan Gamst
Senior Manager
orjan.gamst@dfind.no


4 Ledige stillinger


Silje Finnskog Jensen
Business Area Manager
silje.finnskog.jensen@dfind.no


2 Ledige stillinger


Robert Larsen
Senior Advisor
robert.larsen@dfind.no


2 Ledige stillinger

Cathrine Silgjerd Leiros
Senior Advisor
cathrine.leiros@dfind.no


1 Ledige stillinger