Randstad Care AS

Randstad er den globale markedslederen innen HR-service. Vi hjelper mennesker og virksomheter med å realisere sitt fulle potensial. Dette gjør vi ved å kombinere kraften i dagens teknologi med vår brennende interesse for mennesker. Dette kaller vi Human Forward. I 2019 hjalp vi mer enn to millioner kandidater med å finne en meningsfylt jobb hos en av våre 280 000 kunder. I tillegg ga vi opplæring til mer enn 350 000 mennesker. Randstad har en tilstedeværelse i 38 land over hele verden, og har en topp-tre markedsposisjon i halvparten av disse. I 2019 hadde Randstad i gjennomsnitt 38 280 egne ansatte og en omsetning på 23,7 mrd Euro. Randstad ble etablert i 1960 og har hovedkontor i Diemen i Nederland. Randstad N.V. er notert på NYSE Euronext.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Ramon Garcia Cebrian
Rekrutteringsansvarlig
ramon.garcia@randstad.no
14 Ledige stillinger

Åsa Amdal
Fagansvarlig sykepleierbemanning/Bemanningsansvarlig
asa.amdal@randstad.no


3 Ledige stillinger

Gry Jorunn Holmen
Senior rekrutterer
gry.jorunn.holmen@randstad.no
14 Ledige stillinger


Jannicke Voss
Bemanningsansvarlig
jannicke.voss@randstad.no


13 Ledige stillinger

Jøran Lundahl
Bemanningsansvarlig
joran.lundahl@randstad.no
3 Ledige stillinger

Alena Strømme
Sykepleier/Bemanningsansvarlig Legebemanning
+4741770857
alena.stromme@randstad.no


5 Ledige stillinger

Tonje Waldemarsen
Intensivsykepleier / Bemanningsansvarlig Legebemanning
tonje.waldemarsen@randstad.no


4 Ledige stillinger

Randi Faarvang
Bemanningsansvarlig
randi.faarvang@randstad.no
1 Ledige stillinger

Mari Rønning
Bemanningsansvarlig
mari.ronning@randstad.no
3 Ledige stillinger

Ingrid Thorstad
Bemanningsansvarlig
ingrid.thorstad@randstad.no
1 Ledige stillinger