Q10 Personell AS

Q10 Personell er et av de største lokaleide bemannings- og rekrutteringsselskapene i Rogaland, med kontorer i Stavanger og på Bryne.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Pål Madsen
Senior Key Account Manager / Partner
pal@q-10.no
3 Ledige stillinger

Ingrid Helvig
System- og kandidatansvarlig
ingrid@q-10.no
9 Ledige stillinger

Cathrine Lunde Handegård
Key Account Manager
cathrine@q-10.no
10 Ledige stillinger

Anne Guro Sture
Key Account Manager
ags@q-10.no
12 Ledige stillinger

Hege Kverme
Senior Key Account Manager / Partner
hege@q-10.no
4 Ledige stillinger

Grete Egeland
Kunde- og nettverksansvarlig
grete@q-10.no


7 Ledige stillinger

Trine Hetland
Senior Key Account Manager
trine@q-10.no


2 Ledige stillinger

Eirik Skjæveland
Senior Key Account Manager / Partner
eirik@q-10.no
2 Ledige stillinger