Sysco AS

Vi snur komplekse IT utfordringer til digitale suk­sess­his­to­ri­er! SYSCO leverer smarte apper til energibransjen som er enkle å ta i bruk. Vår superkraft er å få ulike teknologier til å fungere sammen. Det krever solid bransjekunnskap om energisektoren. Av oss får du gode råd, trygg drift av databaser og overvåkning av IT- infrastruktur.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Anette Holthe
Recruitment Manager
anette.holthe@sysco.no


34 Ledige stillinger

Geir Thorrud
Director AI & Analytics
geir.thorrud@sysco.no
20 Ledige stillinger

Kristin Fjeld
Cloud and Operation Manager
kristin.fjeld@sysco.no
2 Ledige stillinger

Anders Borchsenius
Direktør, Integrasjon & Utvikling
anders.borchsenius@sysco.no
5 Ledige stillinger

Christian Veigner
Director of Application Development
christian.veigner@sysco.no
2 Ledige stillinger

Maria Forsberg Kristoffersen
Department Director/Project manager
maria.forsberg.kristoffersen@sysco.no
1 Ledige stillinger

Geir Ove Drevland
Consulting Manager
+4740408483
geir.ove.drevland@sysco.no
4 Ledige stillinger