Jefferson Wells (Experis AS)

Jefferson Wells provides consulting and recruitment services within management, technology and finance.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Marion Gangnes
Seniorrådgiver, IT rekruttering
marion.gangnes@jeffersonwells.no
2 Ledige stillinger


Anne Dordi Alseth
Leder rekruttering Midt-Nord
Anne.Dordi.alseth@jeffersonwells.no


3 Ledige stillinger



Anette Hansen
Leder rekruttering Sør-Vest
anette.hansen@jeffersonwells.no


3 Ledige stillinger

Kjetil Martinsen
Rekrutteringsrådgiver
kjetil.martinsen@jeffersonwells.no
5 Ledige stillinger

Marlene Sagen Bru
Rådgiver research og analyse
marlene.sagen@jeffersonwells.no
3 Ledige stillinger

Erik Skjørtvedt
Konst. leder teknologi Oslo
Erik.Skjortvedt@Jeffersonwells.no
2 Ledige stillinger

Helene Segrov
Rådgiver research og analyse
helene.segrov@jeffersonwells.no
1 Ledige stillinger


Jesper Arntzen Engedahl
Rådgiver Research & Analyse
jesper.arntzen.engedahl@jeffersonwells.no


1 Ledige stillinger