Hytech

Hytech

Vår visjon er "Empower people today to create a better tomorrow", ettersom vi tror at det er folks prestasjoner som skaper styrken i selskapet vårt. Hytech har fantastiske mennesker, og det er gjennom deres ideer, teamarbeid og lidenskap vi gjør forretninger og danner grunnlaget for våre interne og eksterne relasjoner.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Martine Alvestad
HR & Personalkoordinator
martine@hytech.no
3 Ledige stillinger

Christian Haugen
Sales Account Manager
christian@hytech.no
7 Ledige stillinger

Feben Tesfai
Advisor Search & Analysis
feben@hytech.no


10 Ledige stillinger

Nicole Carlsen
Personalkoordinator
Nicole@hytech.no
1 Ledige stillinger

Tone Jåsund
Operasjonell Leder
+4751719100
tone@hytech.no
5 Ledige stillinger

Cathrine Silgjerd Leiros
Manager Recruitment Dept.
leiros@hytech.no
8 Ledige stillinger

Kaj Sindre Steinbru
Key Account Manager
kaj@hytech.no
1 Ledige stillinger