ColliCare Logistics AS

ColliCare Logistics er en innovativ tilbyder av logistikktjenester innenfor produktområdene shipping, spedisjon, flyfrakt, tredjepartslogistikk og distribusjon. Vår årlige omsetning er ca 2,1 Milliarder NOK. Vi har over 400 ansatte og 350 innleide sjåfører. ColliCare har som visjon å forbedre våre kunders konkurransekraft igjennom innovative og integrerte logistikktjenester med høy kvalitet og fleksibilitet. Selskapet fokuserer på totale løsninger innen vareflyt fra produsent til sluttbruker.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Marianne Torp Hanch-Hansen
Rekruttering og opplæringsansvarlig
marianne.hanch-hansen@collicare.no
6 Ledige stillinger

Malin Uv
Country Manager Home Delivery
Malin.Uv@collicare.no
1 Ledige stillinger

Marianne Skauge
Country Manager Customs
Marianne.Skauge@collicare.no
1 Ledige stillinger

Gunnar Lindberg
Country Manager Multimodal Europe
Gunnar.Lindberg@collicare.no
1 Ledige stillinger

Jette Thannel
Director International (Norway)
Jette.Thannel@collicare.no
1 Ledige stillinger

Espen Kolle
Regional Manager Domestic South Norway
Espen.Kolle@collicare.no
1 Ledige stillinger

Tone Lundgaard
Director Domestic
Tone.Lundgaard@collicare.no
1 Ledige stillinger