ColliCare Logistics AS

ColliCare Logistics er en innovativ tilbyder av logistikktjenester innenfor produktområdene shipping, spedisjon, flyfrakt, tredjepartslogistikk og distribusjon. Vår årlige omsetning er ca 2,1 Milliarder NOK. Vi har over 400 ansatte og 350 innleide sjåfører. ColliCare har som visjon å forbedre våre kunders konkurransekraft igjennom innovative og integrerte logistikktjenester med høy kvalitet og fleksibilitet. Selskapet fokuserer på totale løsninger innen vareflyt fra produsent til sluttbruker.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Marianne Torp Hanch-Hansen
Rekruttering og opplæringsansvarlig
marianne.hanch-hansen@collicare.no
7 Ledige stillinger

Espen Kolle
Regional Manager Vestfold Telemark
Espen.Kolle@collicare.no
1 Ledige stillinger

Tommy Aaen
Distribution Manager Brånås
Tommy.Aaen@collicare.no
1 Ledige stillinger

Helge Jakobsen
Production Assistant Manager
Helge.Jakobsen@collicare.no
1 Ledige stillinger

Terje Eiterjord
Country Manager Rail
Terje.Eiterjord@collicare.no
2 Ledige stillinger

Julianne Fjell
Director International Norway
Julianne.Fjell@collicare.no
2 Ledige stillinger

Gunnar Lindberg
Country Manager Multimodal Europe
Gunnar.Lindberg@collicare.no
1 Ledige stillinger

Remi Lukerstuen
Managing Director CCL Property AS
remi.lukerstuen@collicare.no
1 Ledige stillinger

Morten Evensen
CFO - Chief Financial Officer
morten.evensen@collicare.no
1 Ledige stillinger

Sonnie Førrisdahl
Sustainability Manager
Sonnie.Forrisdahl@collicare.no
1 Ledige stillinger

Georg Skivik Moltu
Managing Director Projects & Special /Fagleder HMSK
Georg.Moltu@collicare.no
1 Ledige stillinger