Fremogruppen AS

Fremogruppen AS

FREMOGRUPPEN er et rekrutteringsbyrå med lang erfaring innen rekruttering, bemanning og rådgivning. Selskapet ble etablert i 2005 og har kontorer i Trondheim og i Tromsø. Vi bistår oppdragsgivere over hele landet i ansettelse av medarbeidere, fagspesialister og toppledere, både i privat og offentlig sektor. Våre 16 konsulenter har lang og bred erfaring, samt utdanning og sertifisering innen rekruttering, organisasjon, ledelse, rådgivning og markedsføring.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Malena Holand
Bemanningskonsulent
malena@fremogruppen.no
10 Ledige stillinger

Aase Krukhaug
Bemanningskonsulent
aase@fremogruppen.no
6 Ledige stillinger

Alexandra Summerson
Seniorrådgiver
alexandra@fremogruppen.no
6 Ledige stillinger

Hege Svendsen
Daglig Leder
hege@fremogruppen.no
2 Ledige stillinger


Jorunn Løseth
Seniorrådgiver og partner. Sertifisert rekrutterer DNV.
jorunn@fremogruppen.no
2 Ledige stillinger

Ida Tyldum
Personalkonsulent/HMS-ansvarlig
ida.tyldum@fremogruppen.no
1 Ledige stillinger

Magnus Thornton
Rekrutteringskonsulent
magnus@fremogruppen.no
1 Ledige stillinger