Barnehageressursen AS

En av våre alle viktigste oppgaver er å skaffe gode, motiverte og aktive vikarer til barnehager i en stresset hverdag. Vi kan stille med kvalitetssikret vikar samme dag som du ringer – og du slipper arbeidsgiveransvaret. Det tar vi oss av. I Barnehageressursen vet vi godt hvordan du har det når du på kort varsel får forfall på jobben og et hull som må fylles umiddelbart for å få kabalen til å gå opp den dagen. Vi vet også hva slags standarder barnehagene er ute etter når de ser etter vikarer. En vikar er en innbytter, ikke en reell erstatter for den som er syk. Nettopp derfor kan vikaren tilføre noe annet i barnas hverdag enn den som er borte. Vi er opptatt av å finne og tilby vikarer som har oppriktig lyst til å jobbe i barnehage.

Våre rekrutterere

Martin Lillehjem
Kunde- og personalkonsulent
martin@ressursen.no
10 Ledige stillinger

Veronika Hess
Kunde - og Personalkonsulent
veronika@ressursen.no
10 Ledige stillinger

Hanna Kruska Riis Rasmussen
Kunde- og personalkonsulent
+4740070900
hanna@barnehageressursen.no
10 Ledige stillinger

Sara Bakke
Kunde- og personalkonsulent
sara@ressursen.no
10 Ledige stillinger

Christiane Haugom
Kunde- og personalkonsulent
christiane@ressursen.no
10 Ledige stillinger

Mariann Tessand
Kunde- og personalkonsulent
mariann@ressursen.no
10 Ledige stillinger