Teft Rekruttering AS

Teft er et uavhengig miljø med en særegen kjennskap til kommunikasjonsbransjen. I 2001 startet vi opp under navnet Mediabemanning, og har snart tyve års erfaring med å rekruttere ledere og folk som kan fag. Vi er en uformell gjeng som jobber med videreutvikling og vekst av mennesker og selskaper. Vi tenker at utvikling skjer i kjølvannet av en oppdagelse, og det er når vi gjenkjenner gamle mønstre at vi greier å legge brikkene på nytt. Vi har tro på at grundige analyser gir smidige snuoperasjoner, og vi ser verdien av å gjøre ting sammen. Du finner oss sentralt på Jernbanetorget, ved Jernbanetorgets historiske apotek.

Ledige stillinger

Artikler fra Jobreg

Slik skriver du din CV i 2018

Dersom du vil ha regien på din egen karriere er CV’en traileren som ganske enkelt avgjør om noen vil se mer av deg eller ikke. Dersom du ønsker å bli ansatt av andre enn de som allerede kjenner deg godt, må du ha en CV som viser hva du duger til.

25.05.2018Les mer

Våre rekrutterere

Camilla Bartnes
Rådgiver/Prosjektleder
camilla@teft.no


1 Ledige stillinger

June Ragnif Johansen
Rådgiver
june@teft.no


2 Ledige stillinger

Vibeke Moen
Prosjektleder
Vibeke@teft.no
2 Ledige stillinger

Eivind Ruud Johnsen
Rådgiver/Partner
eivind@teft.no


4 Ledige stillinger

Victor Sanchez Barrera
Rådgiver
victor@teft.no


7 Ledige stillinger

Henrik Sandberg
Rådgiver/Partner
henrik@teft.no


3 Ledige stillinger

Martine Holen
Prosjektleder
Martine@teft.no


3 Ledige stillinger


Katrine Toven
Rådgiver
Katrine@teft.no


7 Ledige stillinger

Anna Blom Rian
Rådgiver
anna@teft.no
1 Ledige stillinger