Teft Rekruttering AS

Teft er et uavhengig miljø med en særegen kjennskap til kommunikasjonsbransjen. I 2001 startet vi opp under navnet Mediabemanning, og har snart tyve års erfaring med å rekruttere ledere og folk som kan fag. Vi er en uformell gjeng som jobber med videreutvikling og vekst av mennesker og selskaper. Vi tenker at utvikling skjer i kjølvannet av en oppdagelse, og det er når vi gjenkjenner gamle mønstre at vi greier å legge brikkene på nytt. Vi har tro på at grundige analyser gir smidige snuoperasjoner, og vi ser verdien av å gjøre ting sammen. Du finner oss sentralt på Jernbanetorget, ved Jernbanetorgets historiske apotek.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Nejra Kudra
Rådgiver
+4723327170
nejra@mediabemanning.no


4 Ledige stillinger

Victor Sanchez Barrera
Rådgiver
+4723327170
victor@teft.no


23 Ledige stillinger

Elisabet Rye
Rådgiver
+4723327170
elisabet@teft.no
2 Ledige stillinger

Eivind Ruud Johnsen
Rådgiver/Partner
+4723327170
eivind@teft.no


11 Ledige stillinger

Henrik Sandberg
Rådgiver/Partner
+4723327170
henrik@teft.no


2 Ledige stillinger

Anna Blom Rian
Rådgiver
+4723327170
anna@teft.no
9 Ledige stillinger

Martine Holen
Prosjektleder
Martine@teft.no
1 Ledige stillinger


June Katharina Ragnif
Rådgiver
+4723327170
june@teft.no


1 Ledige stillinger