Teft Rekruttering AS

Teft er et uavhengig miljø med en særegen kjennskap til kommunikasjonsbransjen. I 2001 startet vi opp under navnet Mediabemanning, og har snart tyve års erfaring med å rekruttere ledere og folk som kan fag. Vi er en uformell gjeng som jobber med videreutvikling og vekst av mennesker og selskaper. Vi tenker at utvikling skjer i kjølvannet av en oppdagelse, og det er når vi gjenkjenner gamle mønstre at vi greier å legge brikkene på nytt. Vi har tro på at grundige analyser gir smidige snuoperasjoner, og vi ser verdien av å gjøre ting sammen. Du finner oss sentralt på Jernbanetorget, ved Jernbanetorgets historiske apotek.

Ledige stillinger

Artikler fra Jobreg

Slik skriver du din CV i 2018

Dersom du vil ha regien på din egen karriere er CV’en traileren som ganske enkelt avgjør om noen vil se mer av deg eller ikke. Dersom du ønsker å bli ansatt av andre enn de som allerede kjenner deg godt, må du ha en CV som viser hva du duger til.

25.05.2018Les mer

Våre rekrutterere

Eivind Ruud Johnsen
Rådgiver/Partner
eivind@teft.no


3 Ledige stillinger

Marte Palm Steen
Rådgiver og Prosjektleder
Marte@teft.no
5 Ledige stillinger

Lene Forfang Paterson
Prosjektleder
Lene@teft.no
6 Ledige stillinger

Henrik Sandberg
Rådgiver/Partner
henrik@teft.no


1 Ledige stillinger

Veronika Jakobsson
Prosjektleder
Veronika@teft.no


4 Ledige stillinger

Jannicke Østlie
Rådgiver
jannicke@teft.no
7 Ledige stillinger

Camilla Bartnes
Rådgiver
camilla@teft.no


3 Ledige stillinger

Julie Kathrine Andresen
Prosjektleder
Julie.andresen@teft.no
8 Ledige stillinger

Julie Kase
Prosjektleder og innholdsprodusent
Julie@teft.no
5 Ledige stillinger

Pia Kind
Prosjektleder
pia@teft.no
4 Ledige stillinger

Anne Røkenes
Rådgiver
Anne@teft.no
4 Ledige stillinger

Halldor Skard Jr
Rådgiver
Halldor@teft.no
4 Ledige stillinger

Marte Thomassen Askeland
Prosjektleder
marte.askeland@teft.no
3 Ledige stillinger


Anna Blom Rian
Rådgiver
anna@teft.no
2 Ledige stillinger

Martine Holen Instefjord
Prosjektleder
Martine@teft.no


1 Ledige stillinger