Teft Rekruttering AS

Teft er et uavhengig miljø med en særegen kjennskap til kommunikasjonsbransjen. I 2001 startet vi opp under navnet Mediabemanning, og har snart tyve års erfaring med å rekruttere ledere og folk som kan fag. Vi er en uformell gjeng som jobber med videreutvikling og vekst av mennesker og selskaper. Vi tenker at utvikling skjer i kjølvannet av en oppdagelse, og det er når vi gjenkjenner gamle mønstre at vi greier å legge brikkene på nytt. Vi har tro på at grundige analyser gir smidige snuoperasjoner, og vi ser verdien av å gjøre ting sammen. Du finner oss sentralt på Jernbanetorget, ved Jernbanetorgets historiske apotek.

Lediga jobb

Artikler fra Jobreg

Slik skriver du din CV i 2018

Dersom du vil ha regien på din egen karriere er CV’en traileren som ganske enkelt avgjør om noen vil se mer av deg eller ikke. Dersom du ønsker å bli ansatt av andre enn de som allerede kjenner deg godt, må du ha en CV som viser hva du duger til.

25.05.2018Les mer

Our recruiters

Victor Sanchez Barrera
Rådgiver
victor@teft.no


5 Lediga jobb

Katrine Toven
Rådgiver
Katrine@teft.no


3 Lediga jobb

June Ragnif Johansen
Rådgiver
june@teft.no


4 Lediga jobb

Vibeke Moen
Prosjektleder
Vibeke@teft.no
2 Lediga jobb

Eivind Ruud Johnsen
Rådgiver/Partner
eivind@teft.no


5 Lediga jobb

Nejra Kudra
Rådgiver
nejra@teft.no


6 Lediga jobb

Henrik Sandberg
Rådgiver/Partner
henrik@teft.no


3 Lediga jobb

Martine Holen
Prosjektleder
Martine@teft.no


5 Lediga jobb

Camilla Bartnes
Rådgiver/Prosjektleder
camilla@teft.no


2 Lediga jobb

Ole Aleksander Janzso
Rådgiver/Partner
ole@teft.no


1 Lediga jobb

Anna Blom Rian
Rådgiver
anna@teft.no
2 Lediga jobb