Pedagogisk VikarSentral AS

Pedagogisk VikarSentral AS (PVS) er Norges ledende bemanningsløsning for pedagogisk personell. PVS ble startet i 2004 og har i dag 9 avdelingskontorer, i Bergen, Drammen, Haugesund, Kristiansand, Oslo, Stavanger, Sunnhordland, Tromsø og Trondheim. Ansatte i PVS-administrasjonen har stor faglig bredde og samtlige har utdanning og/eller erfaring med arbeid med barn og unge. Som et seriøst bemanningsbyrå innehar vi kvalitetsstempelet Revidert Arbeidsgiver. PVS er et verdibasert selskap, som alltid streber etter å skape gode relasjoner og utgjøre en positiv forskjell i hverdagen. PVS tar barn og unge på alvor!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Aminda Mathisen
HR-konsulent
aminda.mathisen@pvs.no
42 Ledige stillinger

Espen Bjørndal
Avdelingsleder
bergen@pvs.no
17 Ledige stillinger

Camilla Alfarnes
HR- Konsulent
haugesund@pvs.no
130 Ledige stillinger

Espen Bjørndal
Avdelingsleder Bergen
bergen@pvs.no
140 Ledige stillinger

Anna Linnea Sætre Lystad
HR- Konsulent
+4792071340
anna.lystad@pvs.no


15 Ledige stillinger

Therese Bekkedal
Avdelingsleder Oslo og Viken
therese.bekkedal@pvs.no
25 Ledige stillinger

Maria Ramsvik
Avdelingsleder
maria.ramsvik@pvs.no
12 Ledige stillinger

Inger Helen Sætre
Avdelingsleder Stavanger
+4793094300
inger.saetre@pvs.no


60 Ledige stillinger

Ásdís Jóna Marteinsdóttir
HR-konsulent
stavanger@pvs.no
30 Ledige stillinger



Ørjan Dypaune
Administrerende Direktør
orjan@pvs.no
30 Ledige stillinger

Mariel Halse
Avdelingsleder PVS Booking
mariel.e.halse@pvs.no
4 Ledige stillinger