Pedagogisk VikarSentral AS

Pedagogisk VikarSentral AS (PVS) er Norges ledende bemanningsløsning for pedagogisk personell. PVS ble startet i 2004 og har i dag 9 avdelingskontorer, i Bergen, Drammen, Haugesund, Kristiansand, Oslo, Stavanger, Sunnhordland, Tromsø og Trondheim. Ansatte i PVS-administrasjonen har stor faglig bredde og samtlige har utdanning og/eller erfaring med arbeid med barn og unge. Som et seriøst bemanningsbyrå innehar vi kvalitetsstempelet Revidert Arbeidsgiver. PVS er et verdibasert selskap, som alltid streber etter å skape gode relasjoner og utgjøre en positiv forskjell i hverdagen. PVS tar barn og unge på alvor!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Espen Bjørndal
Avdelingsleder
bergen@pvs.no
17 Ledige stillinger

Veronika Moan
Teamleder avd. Tromsø
veronika.moan@pvs.no
60 Ledige stillinger

Aminda Mathisen
Booking- og Markedsmedarbeider
77655060
tromso@pvs.no
75 Ledige stillinger

Joakim Gjønnes
Booking- og markedsmedarbeider
trondheim@pvs.no
10 Ledige stillinger

Arild Solheim
Rådgiver
arild@pvs.no
30 Ledige stillinger

Elin Tunheim Tønnesen
Teamleder Kristiansand
kristiansand@pvs.no
5 Ledige stillinger

Julie Vennesland
Booking- og markedsmedarbeider
kristiansand@pvs.no
5 Ledige stillinger

Sintija Torvestad
Booking- og markedsmedarbeider
Haugesund@pvs.no
50 Ledige stillinger