Pedagogisk VikarSentral AS

Pedagogisk VikarSentral AS (PVS) er Norges ledende bemanningsløsning for pedagogisk personell. PVS ble startet i 2004 og har i dag 9 avdelingskontorer, i Bergen, Drammen, Haugesund, Kristiansand, Oslo, Stavanger, Sunnhordland, Tromsø og Trondheim. Ansatte i PVS-administrasjonen har stor faglig bredde og samtlige har utdanning og/eller erfaring med arbeid med barn og unge. Som et seriøst bemanningsbyrå innehar vi kvalitetsstempelet Revidert Arbeidsgiver. PVS er et verdibasert selskap, som alltid streber etter å skape gode relasjoner og utgjøre en positiv forskjell i hverdagen. PVS tar barn og unge på alvor!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Camilla Alfarnes
HR- Konsulent
haugesund@pvs.no
130 Ledige stillinger

Aminda Mathisen
HR-konsulent
aminda.mathisen@pvs.no
14 Ledige stillinger

Espen Bjørndal
Avdelingsleder Bergen
bergen@pvs.no
30 Ledige stillinger

Maria Ramsvik
Avdelingsleder
maria.ramsvik@pvs.no
4 Ledige stillinger

Line Løvdal
HR - Konsulent
line.lovdal@pvs.no
50 Ledige stillinger

Stine Bryn
Avdelingsleder
stine.bryn@pvs.no
50 Ledige stillinger

Inger Helen Sætre
Avdelingsleder
stavanger@pvs.no


55 Ledige stillinger



Ásdís Jóna Marteinsdóttir
HR-konsulent
stavanger@pvs.no
40 Ledige stillinger