Pedagogisk VikarSentral AS

Pedagogisk VikarSentral AS

Pedagogisk VikarSentral AS (PVS) er Norges ledende bemanningsløsning for pedagogisk personell. PVS ble startet i 2004 og har i dag 9 avdelingskontorer, i Bergen, Drammen, Haugesund, Kristiansand, Oslo, Stavanger, Sunnhordland, Tromsø og Trondheim. Ansatte i PVS-administrasjonen har stor faglig bredde og samtlige har utdanning og/eller erfaring med arbeid med barn og unge. Som et seriøst bemanningsbyrå innehar vi kvalitetsstempelet Revidert Arbeidsgiver. PVS er et verdibasert selskap, som alltid streber etter å skape gode relasjoner og utgjøre en positiv forskjell i hverdagen. PVS tar barn og unge på alvor!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Camilla Alfarnes
HR- Konsulent
haugesund@pvs.no
130 Ledige stillinger

Ingvild Klæboe Lohne
HR-konsulent
55 96 11 17
bergen@pvs.no
50 Ledige stillinger

Espen Bjørndal
Avdelingsleder Bergen
55961117
bergen@pvs.no
30 Ledige stillinger

Torstein Andreassen
HR - Konsulent
torstein.andreassen@pvs.no
3 Ledige stillinger

Marianne Johansen
HR-konsulent
marianne.johansen@pvs.no
3 Ledige stillinger

Ann-Elin Vindenes
HR - Konsulent
trondheim@pvs.no
50 Ledige stillinger


Line Løvdal
HR - Konsulent
kristiansand@pvs.no
60 Ledige stillinger

Maren Selvik
Avdelingsleder
maren.selvik@pvs.no
30 Ledige stillinger

Stine Tillung Eikenes
HR-Konsulent
stine.vatsveen@pvs.no
30 Ledige stillinger

Stina Fredriksen
HR-Konsulent
stina.fredriksen@pvs.no
30 Ledige stillinger