Pedagogisk VikarSentral AS

Pedagogisk VikarSentral AS (org. nr. 986 550 909), forkortet PVS, er et norsk, kvalitetsbevisst bemanningsbyrå som har skole og barnehage som sitt fokusområde. PVS ble etablert i Bergen i 2004 av tre nyutdannede lærere med ambisjoner om å gi barn og unge det lille ekstra. I dag leverer PVS tjenester over hele landet, med avdelingskontor i Bergen, Kristiansand, Oslo, Stavanger, Tromsø og Trondheim. Våre verdier er kvalitet, tilgjengelighet, kontinuitet og engasjement. PVS tar barn og unge på alvor.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Hilde Krogh Kvisten
Kunde- og personalkoordinator
93045506
hilde.kvisten@pvs.no
70 Ledige stillinger

Joakim Gjønnes
Booking- og markedsmedarbeider
trondheim@pvs.no
80 Ledige stillinger

Therese Bekkedal
Booking- og kundekoordinator
23896418
oslo@pvs.no
110 Ledige stillinger

Elin Tunheim Tønnesen
Teamleder Kristiansand
kristiansand@pvs.no
45 Ledige stillinger

Julie Vennesland
Booking- og markedsmedarbeider
kristiansand@pvs.no
45 Ledige stillinger

Arild Solheim
Rådgiver
arild@pvs.no
130 Ledige stillinger

Veronika Moan
Teamleder avd. Tromsø
veronika.moan@pvs.no
20 Ledige stillinger

Aminda Mathisen
Booking- og Markedsmedarbeider
77655060
tromso@pvs.no
35 Ledige stillinger

Richart Dillan Flatvoll
Booking- og markedsmedarbeider
77655060
richart.flatvoll@pvs.no
15 Ledige stillinger