Salesjobs AS

SalesJobs er Norges ledende rekrutteringsselskap innen salg og markedsføring. Vår rolle i næringslivet er å binde sammen selgende og talentfulle mennesker med spennende bedrifter. Vi skal være forbindelsen som bidrar til at salgsbedrifter når sine visjoner og mål - og at mennesker kan oppleve vekst og selvrealisering.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Erik Nyhus
Daglig leder/Partner i SalesJobs AS
erik.nyhus@salesjobs.no
3 Ledige stillinger

Ken-Robin Utvik
Leder Oslo/Partner
ken.robin@salesjobs.no


1 Ledige stillinger

Maria Gregersen
Researcher
+4797495425
maria@salesjobs.no


1 Ledige stillinger

Roar Isachsen
Bedriftsrådgiver
+4795707457
roar@salesjobs.no
4 Ledige stillinger

Magne Lome
Bedriftsrådgiver
magne@salesjobs.no
4 Ledige stillinger

Ole Fredrik Kirkebye
Bedriftsrådgiver
ole.fredrik@salesjobs.no


1 Ledige stillinger

Nina Holen Arnes
Bedriftsrådgiver
nina@salesjobs.no
2 Ledige stillinger