Salesjobs AS

SalesJobs er Norges ledende rekrutteringsselskap innen salg og markedsføring. Vår rolle i næringslivet er å binde sammen selgende og talentfulle mennesker med spennende bedrifter. Vi skal være forbindelsen som bidrar til at salgsbedrifter når sine visjoner og mål - og at mennesker kan oppleve vekst og selvrealisering.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Roar Isachsen
Partner/ Rådgiver
95707457
roar@salesjobs.no
4 Ledige stillinger

Erik Nyhus
Daglig leder/Partner i SalesJobs AS
erik.nyhus@salesjobs.no
11 Ledige stillinger

Ken-Robin Utvik
Leder Oslo/Partner
ken.robin@salesjobs.no


1 Ledige stillinger

Kåre Sele Krogedal
Leder Rogaland/Partner
ksk@salesjobs.no


9 Ledige stillinger


Nina Holen Arnes
Bedriftsrådgiver
nina@salesjobs.no
4 Ledige stillinger

Jan Inge Andreassen
Partner
jan.inge@salesjobs.no
1 Ledige stillinger

Magne Lome
Bedriftsrådgiver
magne@salesjobs.no
6 Ledige stillinger