Puls Bemanning AB

Puls Bemanning AB

Puls är ett lokalt och kraftfullt företag som är måna om både personal och kunder. Varje individ är unik med sina kompetenser och egenskaper. Vår största drivkraft är att matcha rätt arbetsplats och organisation för just dig som arbetssökande och för dig som företag. Vårt fokus ligger i att ge dig som konsult en flexibilitet och trygghet i ditt arbete. Puls mål och vision som företag är att få hjälpa just dig att komma ut i arbetslivet!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Peter Johansson
Säljande Konsultchef
peter@pulsbemanning.se


14 Ledige stillinger

Josef Tot
Säljande Konsultchef
josef@pulsbemanning.se
14 Ledige stillinger

Alexander Maric
Säljande Konsultchef
alexander@pulsbemanning.se
1 Ledige stillinger



Lisa Johansson
Säljande konsultchef
lisa@pulsbemanning.se
5 Ledige stillinger

Johan Gunnarsson
VD
+46370307860
Johan@pulsbemanning.se
9 Ledige stillinger

Olivia Hildingsson
Säljande Konsultchef
olivia@pulsbemanning.se
9 Ledige stillinger

Anna Andersson
Konsultchef/HR/Lön
+46768178024
anna@pulsbemanning.se
1 Ledige stillinger