Cappa AS

Rekrutteringsselskapet Cappa AS ble etablert i januar 2002, og har en rekke spennende oppdragsgivere innen ulike bransjer. Selskapet er spesialister på rekruttering av ledere, nøkkelpersoner, franchisetakere og masterfranchisetakere. Cappa har hovedfokus på rekruttering til kjeder innen handel, servering og tjenesteytende virksomhet. Vi bistår også leverandører, aktører innen eiendom, it, logistikk og senterdrift. Årlig rekrutterer Cappa 150-200 ledere og mellomledere til oppdragsgivere i Skandinavia. Selskapet er i vekst, og har solid økonomi. Vi teller i dag 10 personer, og holder til i moderne lokaler på Skullerud, syd for Oslo sentrum. Cappa er tre år på rad kåret til Gasellebedrift av Dagens Næringsliv.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Solveig Stormo Kvam
Senior Rådgiver
+4723383888
solveig.kvam@cappa.no


2 Ledige stillinger


Fredrik Hjortdal
Researcher
+4723383884
fredrik.hjortdal@cappa.no


5 Ledige stillinger

Lars Lyngstad
Senior rådgiver / Partner
lars.lyngstad@cappa.no


3 Ledige stillinger

Frode Finsrud
Senior rådgiver / Managing partner
frode.finsrud@cappa.no


1 Ledige stillinger

Eline N. Snerlebakken
Researcher
eline.snerlebakken@cappa.no


2 Ledige stillinger

Hannah Gallagher
Researcher / Rådgiver
hannah.gallagher@cappa.no


1 Ledige stillinger