Cappa AS

Rekrutteringsselskapet Cappa AS ble etablert i januar 2002, og har en rekke spennende oppdragsgivere innen ulike bransjer. Selskapet er spesialister på rekruttering av ledere, nøkkelpersoner, franchisetakere og masterfranchisetakere. Cappa har hovedfokus på rekruttering til kjeder innen handel, servering og tjenesteytende virksomhet. Vi bistår også leverandører, aktører innen eiendom, it, logistikk og senterdrift. Årlig rekrutterer Cappa 150-200 ledere og mellomledere til oppdragsgivere i Skandinavia. Selskapet er i vekst, og har solid økonomi. Vi teller i dag 10 personer, og holder til i moderne lokaler på Skullerud, syd for Oslo sentrum. Cappa er tre år på rad kåret til Gasellebedrift av Dagens Næringsliv.

Våre rekrutterere

Eivind Eriksen
Rådgiver
+4723383889
eivind.eriksen@cappa.no


1 Ledige stillinger

Solveig Stormo Kvam
Senior Rådgiver
solveig.kvam@cappa.no


2 Ledige stillinger

Fredrik Hjortdal
Researcher
+4723383884
fredrik.hjortdal@cappa.no


3 Ledige stillinger

Fredrik M. Vegsgaard
Senior rådgiver / Partner
+4723383882
fredrik.vegsgaard@cappa.no


1 Ledige stillinger

Hanne Bache
Rådgiver
+4723383892
hanne.bache@cappa.no


1 Ledige stillinger

Lars Lyngstad
Senior rådgiver / Partner
+4723383887
lars.lyngstad@cappa.no


2 Ledige stillinger