CENTRIC CARE AS

CENTRIC CARE AS

Centric Care er spesialisert på bemanning av sykepleiere, spesialsykepleiere hjelpepleiere og øvrig helsepersonell i både Norge og Sverige. Vi har bemannet helsevesenet siden 2000, tidligere under navnet Xtra Care, og er et av Skandinavias ledende bemanningsselskap. Centric er et av Europas største privateide selskaper med over 5000 ansatte i Skandinavia og Nord-Europa. Centric er et hollandsk selskap som har vært Xtra Cares eier siden 2007. I Norge bemanner og rekrutterer Centric også innen IT, økonomi og administrasjon. Centric Care har kontor i Oslo, Gøteborg og Sundbyberg. Vi bemanner kortvarige og langvarige bemanningsbehov og vi har langsiktige relasjoner med våre oppdragsgivere i både offentlig og privat sektor. Forklaringen til det er enkel. De verdsetter vår tilgjengelighet og vårt engasjement i hvert enkelt oppdrag. Våre kunder vet at de får motiverte og kompetente vikarer – hver gang. Centric Care er medlem av bransjeforeningen NHO Service og er kvalitets- og miljøsertifisert i henhold til ISO 9001 og ISO 14001.

Lediga jobb

Our recruiters

Jennifer Cindy Nilsen
Personal- og kundeansvarlig
+4745672822
jennifercindy.nilsen@centric.eu
31 Lediga jobb

Thea Paulseth Sandvold
Personal- og kundeansvarlig/sykepleier
thea.sandvold@centric.eu
27 Lediga jobb

Eline Sandbæk
Personal- og kundeansvarlig/sykepleier
eline.sandbaek@centric.eu


8 Lediga jobb

Abdi Jama
Rekruttering og markedsansvarlig
abdi.jama@centric.eu
58 Lediga jobb

Anna Pauline Forsmark
Personal- og kundeansvarlig
anna.forsmark@centric.eu


19 Lediga jobb

Camilla Gyllensten
Personal- og kundeansvarlig
camilla.gyllensten@centric.eu
4 Lediga jobb

Ole Sæther Løvik
Adm. dir Centric Care AS
ole.lovik@centric.eu


2 Lediga jobb

Emilie Klekken
Rekrutteringsansvarlig/sykepleier
emilie.klekken@centric.eu
33 Lediga jobb

Janne Sandberg
Personal- og kundeansvarlig/sykepleier
janne.sandberg@centric.eu
13 Lediga jobb