Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere



Nathalie Smulders
Seniorrådgiver
nathalie.smulders@capus.no


20 Ledige stillinger

Tobias Nielsen
Research Analyst
tobias.nielsen@capus.no


17 Ledige stillinger


Arne H. Underdal-Loktu
Partner
arne.loktu@capus.no


11 Ledige stillinger


Per Haakon Flottorp
Seniorrådgiver
per.haakon.flottorp@capus.no


5 Ledige stillinger


Thomas Bjerke
Sourcing Manager
thomas.bjerke@capus.no


5 Ledige stillinger

Jonas Rambæk
Partner
+4722941107
jonas.rambaek@capus.no


8 Ledige stillinger

Hedda Rygh
Seniorrådgiver
hedda.rygh@capus.no


4 Ledige stillinger


Kristine Sandstå
Prosjektkoordinator
kristine.sandstaa@capus.no


1 Ledige stillinger




Patricia Stenersen
Seniorrådgiver
ps@capus.no


1 Ledige stillinger

Kristian Werner Rizi
Research Analyst
kristian.rizi@capus.no


1 Ledige stillinger


Kristine Emilie Lingen
Rådgiver
kristine.lingen@capus.no


1 Ledige stillinger

Erling Lampe
Seniorrådgiver
+4721957835
erling.lampe@capus.no


1 Ledige stillinger