Capus AS

Capus er en verdiskapende rekrutteringsleverandør som leverer kvalitetssikrede, fleksible og innovative løsninger innen HR, med hovedvekt på rekruttering av ledere og fagspesialister. Selskapet ble etablert i 1999 under navnet IT-Vikar. Capus har siden den gang etablert seg som ett av landets største og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Vår kompetanse spenner seg bredt og kundestrukturen representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Jonas Rambæk
Partner
+4722941107
jonas.rambaek@capus.no


35 Ledige stillinger

Arne H. Underdal-Loktu
Partner
+4721957832
arne.loktu@capus.no


15 Ledige stillinger

Vivi Bull Svarva
Researcher
Vivi.bull@capus.no
55 Ledige stillinger

Janne Marte Gustavsen
Sourcing Manager
janne.gustavsen@capus.no


9 Ledige stillinger

Eddine Khelifi
Sourcing Manager
ek@capus.no
1 Ledige stillinger

Thomas Bjerke
Researcher
47 26 03 77
thomas.bjerke@capus.no
19 Ledige stillinger

Anette Cathrine Hafstad Øgaard
Researcher
anette.ogaard@capus.no


6 Ledige stillinger


Nathalie Smulders
Research Manager
nathalie.smulders@capus.no


5 Ledige stillinger

Steinar Nilsen
Partner
+4721958161
steinar.nilsen@capus.no
8 Ledige stillinger

Kristian Lennertzen
Partner
+4722941110
kristian.lennertzen@capus.no
9 Ledige stillinger


Iben Christine Aanonsen
Researcher
iba@capus.no
3 Ledige stillinger

Johannes Westersø
Seniorrådgiver og partner
johannes.westerso@capus.no
29 Ledige stillinger


Bjørn Gjølme
Daglig leder
+4722941106
bjorn.gjolme@capus.no
2 Ledige stillinger

Anne Rodvang
Bid Manager
+4721957847
anne.rodvang@capus.no


1 Ledige stillinger



Grete Andersen
Partner
+4722941112
grete.andersen@capus.no
4 Ledige stillinger

Sara Stegen
HR-Rådgiver
ss@capus.no
3 Ledige stillinger

Malene Tunold
Prosjektkoordinator
malene.tunold@capus.no


3 Ledige stillinger

Kristian Werner Rizi
Research Analyst
kristian.rizi@capus.no


2 Ledige stillinger