Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Nathalie Backer Smulders
Partner
nathalie.smulders@capus.no


7 Ledige stillinger

Stine Jørgensen
Rekrutteringsassistent
stine.jorgensen@capus.no
4 Ledige stillinger

Arne H. Underdal-Loktu
Partner
arne.loktu@capus.no


31 Ledige stillinger

Ida Samuelsen
Rådgiver Research og Analyse
ida.samuelsen@capus.no


19 Ledige stillinger

Polina Hermandsen
Rekrutteringsassistent
polina.hermandsen@capus.no
14 Ledige stillinger


Linda Nordråk
Rekrutteringsassistent
linda.nordrak@capus.no
2 Ledige stillinger

Erling Lampe
Partner
+4799160110
erling.lampe@capus.no


14 Ledige stillinger


Kamilla Skaret Gustu
Rådgiver Research og Analyse
kamilla.gustu@capus.no


4 Ledige stillinger


Per Haakon Flottorp
Seniorrådgiver
per.haakon.flottorp@capus.no


1 Ledige stillinger

Peder Lund
Seniorrådgiver
peder.lund@capus.no


4 Ledige stillinger



Tonje Fossan-Waage
Seniorrådgiver
tonje.fossan-waage@capus.no


2 Ledige stillinger

Maria Fidje
Rekrutteringsassistent
maria.fidje@capus.no
4 Ledige stillinger


Millie Kverneland
Rådgiver - CRM Manager
millie.kverneland@capus.no


3 Ledige stillinger

Emilia Lundahl Otterhals
Kontorassistent
emilia.lundahl.otterhals@capus.no


2 Ledige stillinger


Nanna Skjold
Rekrutteringsassistent
nanna.skjold@capus.no
1 Ledige stillinger





Bjørn Gjølme
Daglig leder
bjorn.gjolme@capus.no


1 Ledige stillinger