Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Ida Samuelsen
Rådgiver Research og Analyse
ida.samuelsen@capus.no


15 Ledige stillinger

Arne H. Underdal-Loktu
Partner
arne.loktu@capus.no


23 Ledige stillinger

Kristian Werner Rizi
Research Analyst
kristian.rizi@capus.no


1 Ledige stillinger




Polina Hermandsen
Rekrutteringsassistent
polina.hermandsen@capus.no
9 Ledige stillinger

Kamilla Skaret Gustu
Prosjektkoordinator
kamilla.gustu@capus.no


11 Ledige stillinger

Stine Jørgensen
Rekrutteringsassistent
stine.jorgensen@capus.no
4 Ledige stillinger




Nathalie Backer Smulders
Partner
nathalie.smulders@capus.no


6 Ledige stillinger