Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Polina Hermandsen
Rekrutteringsassistent
polina.hermandsen@capus.no
20 Ledige stillinger

Arne H. Underdal-Loktu
Partner
arne.loktu@capus.no


27 Ledige stillinger

Erling Lampe
Partner
+4799160110
erling.lampe@capus.no


9 Ledige stillinger

Terese Landsrød Vildalen
Rekrutteringsassistent
terese.vildalen@capus.no


2 Ledige stillinger


Maria Fidje
Rekrutteringsassistent
maria.fidje@capus.no
7 Ledige stillinger

Molly Rosenkrantz Undall
Rådgiver
molly.undall@capus.no
7 Ledige stillinger

Tom Erik Øverbø
Senior Rådgiver
tomerik.overbo@capus.no
9 Ledige stillinger


Emilie Andersen
Rekrutteringsassistent
emilie.andersen@capus.no
10 Ledige stillinger



Ramajana Knudsen
Rekrutteringsassistent
ramajana.knudsen@capus.no
4 Ledige stillinger

Linda Nordråk
Rekrutteringsassistent
linda.nordrak@capus.no
3 Ledige stillinger

Anders Kihle
Seniorrådgiver
anders.kihle@capus.no


6 Ledige stillinger

Ida Kristiansen
Rekrutteringsassistent
ida.kristiansen@capus.no
12 Ledige stillinger

Kristian Carlstedt
Seniorrådgiver
kristian.carlstedt@capus.no


4 Ledige stillinger

Rebecca Vatnar
Rådgiver Research og Analyse
rebecca.vatnar@capus.no
4 Ledige stillinger


Andreas Ugland Virik
Research Analyst
andreas.virik@capus.no


4 Ledige stillinger

Kristine Sandstå
Seniorrådgiver
kristine.sandstaa@capus.no


5 Ledige stillinger

Nathalie Backer Smulders
Partner
nathalie.smulders@capus.no


7 Ledige stillinger

Thea Faye-Lund
Leder Research & Analyse
thea.faye.lund@capus.no
1 Ledige stillinger

Bjørn Gjølme
Daglig leder
bjorn.gjolme@capus.no


1 Ledige stillinger


Peder Lund
Seniorrådgiver
peder.lund@capus.no


6 Ledige stillinger



Jenny Conradi
Rekrutteringsassistent
jenny.conradi@capus.no


1 Ledige stillinger