Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Arne H. Underdal-Loktu
Partner
arne.loktu@capus.no


16 Ledige stillinger


Anders Kihle
Seniorrådgiver
anders.kihle@capus.no


3 Ledige stillinger

Molly Rosenkrantz Undall
Rådgiver
molly.undall@capus.no
5 Ledige stillinger



Linda Nordråk
Rådgiver Research og Analyse
linda.nordrak@capus.no
1 Ledige stillinger

Kjersti Blair
Seniorrådgiver
kjersti.blair@capus.no
3 Ledige stillinger

Vilde Hoff Klungerbo
Rekrutteringsassistent
vilde.klungerbo@capus.no
2 Ledige stillinger

Terese Landsrød Vildalen
Rådgiver Research og Analyse
terese.vildalen@capus.no


4 Ledige stillinger



Jenny Conradi
Rådgiver Research & Analyse
jenny.conradi@capus.no


4 Ledige stillinger

Ramajana Knudsen
Rådgiver Research & Analyse
ramajana.knudsen@capus.no
6 Ledige stillinger


Maria Kivle
Rekrutteringsassistent
maria.kivle@capus.no


6 Ledige stillinger


Maria Caroline Skrede
Rådgiver Research og Analyse
+4741108218
maria.skrede@capus.no


4 Ledige stillinger

Ida Kristiansen
Rekrutteringsassistent
ida.kristiansen@capus.no
6 Ledige stillinger

Sondre Urbye Kjelsrud
Rådgiver research & analyse
sondre.kjelsrud@capus.no
7 Ledige stillinger

Emilia Lundahl Otterhals
Rekrutteringsassistent
emilia.lundahl.otterhals@capus.no


2 Ledige stillinger

Erling Lampe
Partner
+4799160110
erling.lampe@capus.no


5 Ledige stillinger

Linn Tinglev Mikalsen
Rekrutteringsassistent
linn.mikalsen@capus.no
5 Ledige stillinger

Jan Rune Dimmen
Rekrutteringsassistent
jan.rune.dimmen@capus.no
5 Ledige stillinger

Jonas Ripegutu
Rekrutteringsassistent
jonas.ripegutu@capus.no


9 Ledige stillinger

Tom Erik Øverbø
Seniorrådgiver
tomerik.overbo@capus.no
7 Ledige stillinger

Kristine Sandstå
Seniorrådgiver
kristine.sandstaa@capus.no


3 Ledige stillinger

Emilie Andersen
Rådgiver Research og Analyse
emilie.andersen@capus.no
2 Ledige stillinger

Nathalie Backer Smulders
Partner
nathalie.smulders@capus.no


2 Ledige stillinger

Baard I. Storsveen Tofting Løtvedt
Partner
baard.storsveen@capus.no


1 Ledige stillinger

Peder Lund
Seniorrådgiver
peder.lund@capus.no


1 Ledige stillinger

Maria Fidje
Rådgiver Research og Analyse
maria.fidje@capus.no
4 Ledige stillinger

Kjersti Kjelby Sundin
Seniorrådgiver
kjersti.sundin@capus.no


2 Ledige stillinger

Frida Vang
Prosjektkoordinator
frida.vang@capus.no
1 Ledige stillinger


Johanne Ingebrigtsen
Rekrutteringsassistent
johanne.ingebrigtsen@capus.no
1 Ledige stillinger