Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere


Arne H. Underdal-Loktu
Partner
arne.loktu@capus.no


23 Ledige stillinger



Kamilla Skaret Gustu
Prosjektkoordinator
kamilla.gustu@capus.no


16 Ledige stillinger

Nathalie Backer Smulders
Partner
nathalie.smulders@capus.no


8 Ledige stillinger

Tobias Nielsen
Research Analyst
tobias.nielsen@capus.no


7 Ledige stillinger




Kristian Werner Rizi
Research Analyst
kristian.rizi@capus.no


2 Ledige stillinger


Per Haakon Flottorp
Seniorrådgiver
per.haakon.flottorp@capus.no


2 Ledige stillinger


Bjørn Gjølme
Daglig leder
bjorn.gjolme@capus.no


1 Ledige stillinger


Thomas Bjerke
Sourcing Manager
thomas.bjerke@capus.no


1 Ledige stillinger

Paul Konow
Senior rådgiver
paul.konow@capus.no


2 Ledige stillinger