Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing-team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Erling Lampe
Seniorrådgiver
+4721957835
erling.lampe@capus.no


1 Ledige stillinger

Jonas Rambæk
Partner
+4722941107
jonas.rambaek@capus.no


15 Ledige stillinger

Kristine Emilie Lingen
Rådgiver
kristine.lingen@capus.no


8 Ledige stillinger






Arne H. Underdal-Loktu
Partner
+4721957832
arne.loktu@capus.no


19 Ledige stillinger

Grete Andersen
Partner
+4722941112
grete.andersen@capus.no


3 Ledige stillinger

Iben Christine Aanonsen
Researcher
iba@capus.no


6 Ledige stillinger

Thomas Bjerke
Sourcing Manager
thomas.bjerke@capus.no


4 Ledige stillinger





Martine Vatle
Rådgiver
+4745239093
martine.vatle@capus.no
7 Ledige stillinger

Per Haakon Flottorp
Senior Rådgiver
per.haakon.flottorp@capus.no


8 Ledige stillinger



Jan Kåre Dynestøl
Seniorrådgiver
jkd@capus.no
4 Ledige stillinger

Kine Arenberg
Rekrutteringsassistent
kine.arenberg@capus.no
1 Ledige stillinger

Tobias Nielsen
Research Analyst
tobias.nielsen@capus.no


18 Ledige stillinger

Kristian Werner Rizi
Research Analyst
kristian.rizi@capus.no


1 Ledige stillinger