Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing-team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Arne H. Underdal-Loktu
Partner
+4721957832
arne.loktu@capus.no


26 Ledige stillinger

Jonas Rambæk
Partner
+4722941107
jonas.rambaek@capus.no


54 Ledige stillinger

Vivi Bull Svarva
Researcher
Vivi.bull@capus.no
22 Ledige stillinger

Erling Lampe
Seniorrådgiver
+4721957835
erling.lampe@capus.no


1 Ledige stillinger


Janne Marte Gustavsen
Sourcing Manager
janne.gustavsen@capus.no


5 Ledige stillinger

Kristian Werner Rizi
Research Analyst
kristian.rizi@capus.no


4 Ledige stillinger

Anette Cathrine Hafstad Øgaard
Researcher
anette.ogaard@capus.no


1 Ledige stillinger

Steinar Nilsen
Partner
+4721958161
steinar.nilsen@capus.no


10 Ledige stillinger

Kristian Lennertzen
Partner
+4722941110
kristian.lennertzen@capus.no


8 Ledige stillinger

Per Haakon Flottorp
Senior rådgiver
per.haakon.flottorp@capus.no
39 Ledige stillinger


Johannes Westersø
Seniorrådgiver og partner
johannes.westerso@capus.no


9 Ledige stillinger


Nathalie Smulders
Research Manager
nathalie.smulders@capus.no


10 Ledige stillinger

Iben Christine Aanonsen
Researcher
iba@capus.no


8 Ledige stillinger


Grete Andersen
Partner
+4722941112
grete.andersen@capus.no


6 Ledige stillinger

Sara Stegen
HR-Rådgiver
ss@capus.no
1 Ledige stillinger

Ida Samuelsen
Researcher
+4722941100
ida.samuelsen@capus.no


9 Ledige stillinger


Kristine Emilie Lingen
Researcher
kristine.lingen@capus.no


17 Ledige stillinger