Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Steinar Nilsen
Partner
+4721958161
steinar.nilsen@capus.no


4 Ledige stillinger

Kristine Sandstå
Prosjektkoordinator
kristine.sandstaa@capus.no


2 Ledige stillinger



Kine Arenberg
Rekrutteringsassistent
kine.arenberg@capus.no


1 Ledige stillinger


Arne H. Underdal-Loktu
Partner
arne.loktu@capus.no


11 Ledige stillinger

Kristian Werner Rizi
Research Analyst
kristian.rizi@capus.no


4 Ledige stillinger

Martine Vatle
Rådgiver
+4745239093
martine.vatle@capus.no
2 Ledige stillinger


Thomas Bjerke
Sourcing Manager
thomas.bjerke@capus.no


3 Ledige stillinger

Per Haakon Flottorp
Senior Rådgiver
per.haakon.flottorp@capus.no


2 Ledige stillinger






Torunn Riiser
Seniorrådgiver
torunn.riiser@capus.no


1 Ledige stillinger

Bjørn Gjølme
Daglig leder
bjorn.gjolme@capus.no


1 Ledige stillinger

Tobias Nielsen
Research Analyst
tobias.nielsen@capus.no


1 Ledige stillinger



Jan Kåre Dynestøl
Seniorrådgiver
jkd@capus.no
1 Ledige stillinger