Capus AS

Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Vilde Hoff Klungerbo
Rekrutteringsassistent
vilde.klungerbo@capus.no
3 Ledige stillinger

Arne H. Underdal-Loktu
Partner
arne.loktu@capus.no


20 Ledige stillinger

Emilia Lundahl Otterhals
Rådgiver Research og Analyse
emilia.lundahl.otterhals@capus.no


5 Ledige stillinger

Karina Dørheim
Research Analyst
Karina.dorheim@capus.no
21 Ledige stillinger



Jenny Conradi
Rådgiver Research & Analyse
jenny.conradi@capus.no


6 Ledige stillinger



Johanne Hammerlund
Rådgiver Research & Analyse
johanne.hammerlund@capus.no
1 Ledige stillinger

Sondre Urbye Kjelsrud
Rådgiver
sondre.kjelsrud@capus.no


2 Ledige stillinger

Lars Følstad
Rådgiver Research og Analyse
lars.folstad@capus.no
2 Ledige stillinger

Geir Fosland
Seniorrådgiver
geir.fosland@capus.no
3 Ledige stillinger

Erling Lampe
Partner
+4799160110
erling.lampe@capus.no


4 Ledige stillinger

Ramajana Knudsen
Sourcing Manager
ramajana.knudsen@capus.no
1 Ledige stillinger

Terese Landsrød Vildalen
Rådgiver Research og Analyse
terese.vildalen@capus.no


1 Ledige stillinger

Jan Rune Dimmen
Rådgiver Research og Analyse
jan.rune.dimmen@capus.no
2 Ledige stillinger

Johanne Ingebrigtsen
Rådgiver Research & Analyse
johanne.ingebrigtsen@capus.no
1 Ledige stillinger