Capus AS

Capus er et av landets ledende og mest økonomisk solide kompetansemiljøer innen rekruttering. Selskapet består av erfarne konsulenter, en av markedets største Research & analyse-avdelinger og et dedikert Bid & Marketing team. Vi leverer kvalitetssikrede rekrutteringer av toppledere, ledere og fagspesialister. Vår kundeportefølje representerer et tverrsnitt av norsk næringsliv og offentlige virksomheter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Per Haakon Flottorp
Seniorrådgiver
per.haakon.flottorp@capus.no


2 Ledige stillinger


Arne H. Underdal-Loktu
Partner
arne.loktu@capus.no


10 Ledige stillinger

Tobias Nielsen
Research Analyst
tobias.nielsen@capus.no


4 Ledige stillinger

Nathalie Smulders
Seniorrådgiver
nathalie.smulders@capus.no


5 Ledige stillinger


Kristian Werner Rizi
Research Analyst
kristian.rizi@capus.no


3 Ledige stillinger

Kamilla Skaret Gustu
Prosjektkoordinator
kamilla.gustu@capus.no


8 Ledige stillinger