Express Rekruttering AS

Å få den rette personen på plass trenger ikke ta lang tid eller være kostbart. Vi tilbyr rekrutterings- og bemanningstjenester på landsdekkende basis, og løser våre oppdrag på 1-3 uker. Uansett hvor. Express Rekruttering er fremtidens rekrutteringsselskap!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Thea-Louise Langevei
Rådgiver
thea@express.no


21 Ledige stillinger

Tina Bäckmark Bäckmark
Rådgiver
tina@express.no


22 Ledige stillinger

Linn Askevold
Rådgiver
linn@express.no


2 Ledige stillinger

Pernille Gundersen
Rådgiver
pernille@express.no


11 Ledige stillinger

Caroline Pedersen
Rådgiver
caroline@express.no


3 Ledige stillinger

Kathrine Evenmo Ervik
Daglig leder
+4721931771
kathrine@express.no


5 Ledige stillinger



Stine Elisabeth Jonassen
Rådgiver
stine@express.no
4 Ledige stillinger

Iben Christine Aanonsen
Rådgiver
iben@express.no


7 Ledige stillinger