Express Rekruttering AS

Å få den rette personen på plass trenger ikke ta lang tid eller være kostbart. Vi tilbyr rekrutterings- og bemanningstjenester på landsdekkende basis, og løser våre oppdrag på 1-3 uker. Uansett hvor. Express Rekruttering er fremtidens rekrutteringsselskap!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Linda Slettebø
Rådgiver
linda@express.no


7 Ledige stillinger

Kicki Holmberg
Rådgiver
kicki@express.no


8 Ledige stillinger

Josefine Trapnes
Rådgiver
josefine@express.no
16 Ledige stillinger

Caroline Pedersen
Rådgiver
caroline@express.no


6 Ledige stillinger

Carolin Wiklund
Rådgiver
carolin@express.no


9 Ledige stillinger

Maria Græsmann
Rådgiver
maria@express.no


12 Ledige stillinger



Kathrine Evenmo Ervik
Daglig leder
+4721931771
kathrine@express.no


3 Ledige stillinger

Ida Kjeldsen
Rådgiver
ida@express.no


5 Ledige stillinger

Edda Kapskarmo
Researcher
edda@express.no


3 Ledige stillinger



Emilie Marina Holter
Rådgiver
emilie@express.no


1 Ledige stillinger