Express Rekruttering AS

Å få den rette personen på plass trenger ikke ta lang tid eller være kostbart. Vi tilbyr rekrutterings- og bemanningstjenester på landsdekkende basis, og løser våre oppdrag på 1-3 uker. Uansett hvor. Express Rekruttering er fremtidens rekrutteringsselskap!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Margit Haugen
Rådgiver
+4721931776
margit@express.no


8 Ledige stillinger

Agnes Fyrand-Bakke
Rådgiver
agnes@express.no
12 Ledige stillinger

Edda Kapskarmo
Rådgiver
edda@express.no


5 Ledige stillinger

Agnete Gulbrandsen
Rådgiver
agnete@express.no


4 Ledige stillinger

Kathrine Evenmo Ervik
Daglig leder og Rådgiver
kathrine@express.no


8 Ledige stillinger

Malin Hansen Stenqvist
Rådgiver
malin@express.no


8 Ledige stillinger

Synne Kristoffersen
Rådgiver
synne@express.no


14 Ledige stillinger

Anette Hammersgård
Rådgiver
anette@express.no
2 Ledige stillinger

Kristin Løkås
Rådgiver
kristin@express.no


2 Ledige stillinger

Susann Tandberg
Rådgiver
susann@express.no


1 Ledige stillinger

Martine Wiese Ringsrød
Rådgiver
martine@express.no


3 Ledige stillinger