Express Rekruttering AS

Å få den rette personen på plass trenger ikke ta lang tid eller være kostbart. Vi tilbyr rekrutterings- og bemanningstjenester på landsdekkende basis, og løser våre oppdrag på 1-3 uker. Uansett hvor. Express Rekruttering er fremtidens rekrutteringsselskap!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Thea-Louise Langevei
Rådgiver
thea@express.no


3 Ledige stillinger



Kathrine Evenmo Ervik
Daglig leder
+4721931771
kathrine@express.no


1 Ledige stillinger

Anine Sandström Helle
Rådgiver
anine@express.no


2 Ledige stillinger

Linn Askevold
Rådgiver
linn@express.no


2 Ledige stillinger


Marie Øglænd
Rådgiver
4791761630
marie@express.no
2 Ledige stillinger

Iben Christine Aanonsen
Rådgiver
iben@express.no


11 Ledige stillinger

Pernille Gundersen
Rådgiver og teamleder
pernille@express.no


13 Ledige stillinger


Åse Krogh Hoff
Rådgiver
ase@express.no


1 Ledige stillinger

Linda Slettebø
Rådgiver
linda@express.no


1 Ledige stillinger