Express Rekruttering AS

Å få den rette personen på plass trenger ikke ta lang tid eller være kostbart. Vi tilbyr rekrutterings- og bemanningstjenester på landsdekkende basis, og løser våre oppdrag på 1-3 uker. Uansett hvor. Express Rekruttering er fremtidens rekrutteringsselskap!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Agnes Fyrand-Bakke
Rådgiver
agnes@express.no
9 Ledige stillinger

Kathrine Evenmo Ervik
Daglig leder
+4721931771
kathrine@express.no


4 Ledige stillinger


Mia Therese Jøhl Fartum
Rådgiver
mia@express.no


2 Ledige stillinger

Susann Tandberg
Rådgiver
susann@express.no


5 Ledige stillinger

Maria Græsmann
Rådgiver
maria@express.no


17 Ledige stillinger

Martine Wiese Ringsrød
Rådgiver
martine@express.no


1 Ledige stillinger

Linda Slettebø
Rådgiver
linda@express.no


1 Ledige stillinger

Malin Hansen Stenqvist
Rådgiver
malin@express.no


11 Ledige stillinger

Kristin Amanda Løkås
Rådgiver
kristin@express.no


7 Ledige stillinger


Synne Kristoffersen
Rådgiver
synne@express.no
8 Ledige stillinger

Edda Kapskarmo
Rådgiver
edda@express.no


1 Ledige stillinger

Julie Hansen
Rådgiver
+4792092477
julie@express.no


1 Ledige stillinger