Express Rekruttering AS

Å få den rette personen på plass trenger ikke ta langt tid eller være kostbart. Vi tilbyr rekrutterings- og bemanningstjenester på landsdekkende basis, og løser våre oppdrag på 1-3 uker. Uansett hvor. Express Rekruttering er fremtidens rekrutteringsselskap!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Margit Haugen
Rådgiver
+4721931776
margit@express.no


10 Ledige stillinger

Linn Askevold
Rådgiver
linn@express.no


4 Ledige stillinger


Linda Slettebø
Rådgiver
linda@express.no


1 Ledige stillinger

Pernille Gundersen
Rådgiver
pernille@express.no


2 Ledige stillinger

Stine Elisabeth Jonassen
Rådgiver
stine@express.no
2 Ledige stillinger

Iben Christine Aanonsen
Rådgiver
iben@express.no


11 Ledige stillinger


Åse Krogh Hoff
Rådgiver
ase@express.no


3 Ledige stillinger

Marie Øglænd
Rådgiver
marie@express.no


3 Ledige stillinger

Thea-Louise Langevei
Rådgiver
thea@express.no


2 Ledige stillinger


Anine Sandström Helle
Rådgiver
anine@express.no


2 Ledige stillinger

Caroline Pedersen
Rådgiver
caroline@express.no


10 Ledige stillinger

Kathrine Evenmo Ervik
Daglig leder
+4721931771
kathrine@express.no


1 Ledige stillinger