Express Rekruttering AS

Å få den rette personen på plass trenger ikke ta langt tid eller være kostbart. Vi tilbyr rekrutterings- og bemanningstjenester på landsdekkende basis, og løser våre oppdrag på 1-3 uker. Uansett hvor. Express Rekruttering er fremtidens rekrutteringsselskap!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Margit Haugen
Rådgiver
+4721931776
margit@express.no


13 Ledige stillinger

Thea-Louise Langevei
Rådgiver
thea@express.no


3 Ledige stillinger

Iben Christine Aanonsen
Rådgiver
iben@express.no


1 Ledige stillinger

Pernille Gundersen
Rådgiver
pernille@express.no


1 Ledige stillinger


Åse Krogh Hoff
Rådgiver
+4721931773
ase@express.no


3 Ledige stillinger


Caroline Pedersen
Rådgiver
caroline@express.no


2 Ledige stillinger



Linn Askevold
Rådgiver
linn@express.no


3 Ledige stillinger