Express Rekruttering AS

Å få den rette personen på plass trenger ikke ta lang tid eller være kostbart. Vi tilbyr rekrutterings- og bemanningstjenester på landsdekkende basis, og løser våre oppdrag på 1-3 uker. Uansett hvor. Express Rekruttering er fremtidens rekrutteringsselskap!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Iben Christine Aanonsen
Rådgiver
iben@express.no


2 Ledige stillinger

Linda Slettebø
Rådgiver
linda@express.no


7 Ledige stillinger

Maria Græsmann
Rådgiver
maria@express.no
20 Ledige stillinger



Caroline Pedersen
Rådgiver
caroline@express.no


8 Ledige stillinger

Pernille Gundersen
Rådgiver
pernille@express.no


5 Ledige stillinger

Marie Øglænd
Rådgiver
marie@express.no


12 Ledige stillinger

Kathrine Evenmo Ervik
Daglig leder
+4721931771
kathrine@express.no


9 Ledige stillinger

Åse Krogh Hoff
Rådgiver
ase@express.no


12 Ledige stillinger