Jobconnect

Det er fort gjort og enkelt å registrere seg hos oss. Som registrert er du alltid tilgjengelig i vår database og flere muligheter åpner seg for deg. Når du har registrert din CV hos oss kan vi veilede og rådgi deg. Vi ønsker å hjelpe deg enten du er ny på arbeidsmarkedet eller du ønsker forandring.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Vilde Skjellnan Løstegård
Kandidatansvarlig
vilde@jobconnect.no
11 Ledige stillinger

Trude Høklingen
Rådgiver
trude@jobconnect.no


10 Ledige stillinger

Lise Merethe Bekken
Partner/Rådgiver
lise@kvikkehoder.no
3 Ledige stillinger

Mona Wachenfeldt
Partner/rådgiver
mona@jobconnect.no
14 Ledige stillinger


Inger Tande
Partner/rådgiver
inger@jobconnect.no
1 Ledige stillinger


Mailen Brastad
Daglig leder
mailen@jobconnect.no
2 Ledige stillinger