Gammel Nok Holding AS

Gammel Nok Holding AS

Gammel Nok AS er et unikt konsept innen bemanning og rekruttering av ressurser på 50+. Vi tilbyr også praktisk bistand, omsorgsarbeid, omstilling og vekst. Gammel Nok bistår oppdragsgivere i offentlig og privat sektor med rekruttering og bemanning av kompetente og motiverte seniorer til ulike oppdrag av kort og lang varighet. Vi har i dag nærmere 3500 spreke seniorer med ulik kompetanse i vår base. Våre oppdragsgivere representerer forskjellige bransjer. Felles for våre kunder er at de ser verdien av å knytte til seg voksne, erfarne medarbeidere. Gammel Nok er en viktig sosial entreprenør, med Ferd, Diakonhjemmet og Credo Gruppen på eiersiden. Vi er i god vekst og utvikling, og holder til i trivelige lokaler i Lensmannslia 4, 1386 Asker.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Siv Grøttumsbråten
Rådgiver
siv@gammelnok.no


1 Ledige stillinger

Ingvild Jacobsen
Seniorrådgiver
ingvild@gammelnok.no
17 Ledige stillinger

Mats Øverbye
Seniorrådgiver
mats@gammelnok.no
5 Ledige stillinger

Hege Reinemo
Seniorrådgiver
Hege@gammelnok.no
8 Ledige stillinger

Mats Øverbye

+4766906200
mats@gammelnok.no


10 Ledige stillinger

Anniken Solbakken
Seniorrådgiver
anniken@gammelnok.no
5 Ledige stillinger

Morten Rustad
Seniorrådgiver
morten@gammelnok.no
5 Ledige stillinger