ALL10 BEMANNING AS

ALL10 Bemanning AS er et 100 % norsk eid bemanningsfirma med kontor i Stavanger. Vi i ALL10 Bemanning har mange års erfaring innen bemanning og rekruttering og vet hva slags kunnskap og egenskaper som kreves innenfor ulike fagområder, samtidig bruker vi tid på å bli kjent med deg som jobbsøker for å forstå dine behov. Dette gjør det enklere for oss når vi skal finne jobb til deg. Gjennom kunnskap, lokal tilknytning og gode relasjoner til våre kunder har vi oversikt over arbeidsmarkedet. For deg som jobbsøker betyr det at vi kan gi deg rask tilbakemelding på om drømmejobben er i nærheten. Vi har kunder i Stavanger, Bergen, Oslo og Haugesund. Hos oss skal du bli sett, hørt og vi jobber for deg. Vi ønsker å være et bra firma for deg, gi deg jobbtilbud som passer dine kvalikasjonerog hjelpe deg på veien for å nå dine personlige mål.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Oriana Nyczka
Rekrutterer/personalkonsulent
oriana@all10.no
39 Ledige stillinger

Agnieszka Czesnowska Askeland
Personalkonsulent / Rekrutterer
Agnieszka@all10.no
21 Ledige stillinger

Anita Sztebner-Jaronska
Personalkonsulent / Rekrutterer avd Trondheim
+4791905650
Anita@all10.no
35 Ledige stillinger

Dominika Siudowska
Rekrutter/personalkonsulent
dominika@all10.no
10 Ledige stillinger

Agata Kafel
Rekrutter/personalkonsulent
Agata@all10.no
13 Ledige stillinger

Katarzyna Sus
Rekrutter/personalkonsulent
4791901366
ks@all10.no
42 Ledige stillinger

Ilona Olejniczuk
Personalkonsulent / Rekrutterer avd Stavanger
Ilona@all10.no
6 Ledige stillinger


Natalia Chojnacka
Personalkonsulent / Rekrutterer
+4791909034
Natalia@all10.no
20 Ledige stillinger