ALL10 BEMANNING AS

ALL10 Bemanning AS er et 100 % norsk eid bemanningsfirma med kontor i Stavanger. Vi i ALL10 Bemanning har mange års erfaring innen bemanning og rekruttering og vet hva slags kunnskap og egenskaper som kreves innenfor ulike fagområder, samtidig bruker vi tid på å bli kjent med deg som jobbsøker for å forstå dine behov. Dette gjør det enklere for oss når vi skal finne jobb til deg. Gjennom kunnskap, lokal tilknytning og gode relasjoner til våre kunder har vi oversikt over arbeidsmarkedet. For deg som jobbsøker betyr det at vi kan gi deg rask tilbakemelding på om drømmejobben er i nærheten. Vi har kunder i Stavanger, Bergen, Oslo og Haugesund. Hos oss skal du bli sett, hørt og vi jobber for deg. Vi ønsker å være et bra firma for deg, gi deg jobbtilbud som passer dine kvalikasjonerog hjelpe deg på veien for å nå dine personlige mål.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Agata Klos
Rekrutter/personalkonsulent
Agata@all10.no
68 Ledige stillinger

Natalia Chojnacka
Personalkonsulent / Rekrutterer
+4791909034
Natalia@all10.no
98 Ledige stillinger

Oriana Nyczka
Rekrutterer/personalkonsulent
oriana@all10.no
154 Ledige stillinger

Paulina Bak
Kontormedarbeider Lønn og Timegodkjenner
Paulina@all10.no
129 Ledige stillinger

Agnieszka Czesnowska Askeland
Personalkonsulent / Rekrutterer
Agnieszka@all10.no
42 Ledige stillinger

Vigdis Schei Wårum
Avdelings leder Trondheim
Vigdis@all10.no
43 Ledige stillinger

Oriana Nyczka
Rekrutterer/personalkonsulent
OG@all10.no
4 Ledige stillinger

Dominika Siudowska
Rekrutter/personalkonsulent
dominika@all10.no
10 Ledige stillinger

Katarzyna Sus
Rekrutter/personalkonsulent
4791901366
ks@all10.no
10 Ledige stillinger

Anna Lien
Personalsjef
Anna@all10.no
1 Ledige stillinger