Pecus AS

Pecus AS etablerades i slutet 2012 och är ett resultat av flera års hårt arbete inom bl.a rekrytering, skapande av informationsportaler, samt uppbyggning av CV-databas. Vårt långsiktiga mål är att kunna erbjuda arbeten inom samtliga yrkesområden, samt att vara förstahandsvalet för svenskar som söker jobb i Norge via bemanningsföretag. I slutet av vårt första verksamhetsår hade vi drygt 30 konsulter ute på olika uppdrag.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Petter Sjöberg
Rekrutterer
petter@pecus.no
29 Ledige stillinger

Jasmine Odenbark
Rekrutterer
jasmine@pecus.no
29 Ledige stillinger

Vegard Øyhaugen Bye
Konsulentsjef
vegard@pecus.no
29 Ledige stillinger

Benjamin Decker
Arbeidsleder
benjamin@pecus.no


6 Ledige stillinger

Sofie Kjønnøy
Rekrutteringsassistent
sofie@pecus.no
1 Ledige stillinger

Linn Nyberg
Rekrutterer
linn@pecus.no
3 Ledige stillinger

Amelie Hardö
Konsulentsjef
amelie@pecus.no
3 Ledige stillinger

Thor Andre Uppstad
Økonomisjef
+4793873309
thor@pecus.no
2 Ledige stillinger