Pecus AS

Pecus AS etablerades i slutet 2012 och är ett resultat av flera års hårt arbete inom bl.a rekrytering, skapande av informationsportaler, samt uppbyggning av CV-databas. Vårt långsiktiga mål är att kunna erbjuda arbeten inom samtliga yrkesområden, samt att vara förstahandsvalet för svenskar som söker jobb i Norge via bemanningsföretag. I slutet av vårt första verksamhetsår hade vi drygt 30 konsulter ute på olika uppdrag.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Andreas Midell
Key Account Manager
andreas@pecus.no
4 Ledige stillinger

Vegard Øyhaugen Bye
Konsulentsjef
vegard@pecus.no
47 Ledige stillinger

Sofie Kjønnøy
Rekrutterer
sofie@pecus.no
31 Ledige stillinger

Linn Nyberg
Rekrutterer
linn@pecus.no
45 Ledige stillinger

Petter Sjöberg
Rekrutterer
petter@pecus.no
29 Ledige stillinger

Jasmine Odenbark
Rekrutterer
jasmine@pecus.no
32 Ledige stillinger

Magdalena Müller
Rekrutterer
magdalena@pecus.no
5 Ledige stillinger