The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Vidar Undebakke
Business Consultant
+4747819671
vidar.undebakke@theac.no
1 Ledige stillinger

Lone Holm Blaasvær
Management Consultant
lone.holm.blaasvaer@theac.no
1 Ledige stillinger

Tina Jørgensen
Management Consultant
tina.jorgensen@theac.no
4 Ledige stillinger

Ingvild Bergersen
Business Consultant
ingvild.bergersen@theac.no
1 Ledige stillinger

Sigurd Beidel
Partner / Managment Consultant
sigurd.beidel@theac.no
2 Ledige stillinger

Sissel Brodtkorb
Senior Researcher
sissel.brodtkorb@theac.no
1 Ledige stillinger

Ingunn Hegdal
Client Partner
ingunn.hegdal@theac.no
8 Ledige stillinger

Bård Nordby
Management Consultant
bard.nordby@theac.no
9 Ledige stillinger


Svein Optjernsberget
Client Partner
svein.optjernsberget@theac.no
3 Ledige stillinger

Hege Langfeldt
Partner
+47 959 31 434
hege.langfeldt@theac.no
1 Ledige stillinger

Amund Kristiansen
Partner
91718762
amund.kristiansen@theac.no
1 Ledige stillinger