The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Anstein Krekke
Management Consultant
41915748
anstein.krekke@theac.no
1 Ledige stillinger

Gro-Anett Haugen
Management Consultant
gro-anett.haugen@theac.no
2 Ledige stillinger

Sissel Brodtkorb
Senior Researcher
sissel.brodtkorb@theac.no
1 Ledige stillinger

Marius Kjerneth
Management Consultant
marius.kjerneth@theac.no
26 Ledige stillinger

Elin Midtskogen
Management Consultant
elin.midtskogen@theac.no


2 Ledige stillinger

Ida Beinnes Hoff
Partner / Management Consultant
ida.hoff@theac.no
1 Ledige stillinger

Hilde Heines Bachmann
Management Consultant
hilde.bachmann@theac.no
1 Ledige stillinger


Bård Nordby
Management Consultant
92287160
bard.nordby@theac.no


1 Ledige stillinger

Randi Ditlev-Simonsen
Client Partner
rds@theac.no
1 Ledige stillinger

Stian Andrå
Business Consultant
99154810
stian.andraa@theac.no
1 Ledige stillinger

Helene Møller Rørvik
Management Consultant
helene.moller.rorvik@theac.no


2 Ledige stillinger

Lone Holm Blaasvær
Management Consultant
lone.holm.blaasvaer@theac.no


2 Ledige stillinger