The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere


Sigurd Beidel
Partner / Managment Consultant
+47 489 99 525
sigurd.beidel@theac.no
1 Ledige stillinger

Lone Holm Blaasvær
Management Consultant
lone.holm.blaasvaer@theac.no


3 Ledige stillinger

Kamilla Larsen
Business Consultant
kamilla.larsen@theac.no
2 Ledige stillinger

Gro-Anett Haugen
Management Consultant
gro-anett.haugen@theac.no
2 Ledige stillinger

Vidar Undebakke
Business Consultant
+4747819671
vidar.undebakke@theac.no


2 Ledige stillinger

Anna Lovisa Lafqvist Lygre
Management Consultant
anna.lafqvist.lygre@theac.no


1 Ledige stillinger

Hilde Heines Bachmann
Management Consultant
hilde.bachmann@theac.no
1 Ledige stillinger

Bård Nordby
Management Consultant
92287160
bard.nordby@theac.no


1 Ledige stillinger

Anstein Krekke
Management Consultant
41915748
anstein.krekke@theac.no
1 Ledige stillinger