The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Sissel Brodtkorb
Senior Researcher
sissel.brodtkorb@theac.no
1 Ledige stillinger

Tina Jørgensen
Management Consultant
tina.jorgensen@theac.no
4 Ledige stillinger

Gro-Anett Haugen
Management Consultant
gro-anett.haugen@theac.no
1 Ledige stillinger

Hege Langfeldt
Partner / Managment Consultant
+47 959 31 434
hege.langfeldt@theac.no
2 Ledige stillinger

Vidar Undebakke
Business Consultant
+4747819671
vidar.undebakke@theac.no
6 Ledige stillinger

Helene Møller Rørvik
Management Consultant
helene.moller.rorvik@theac.no
8 Ledige stillinger

Ida Beinnes Hoff
Partner / Management Consultant
ida.hoff@theac.no
1 Ledige stillinger

Amund Kristiansen
Client Partner
91718762
amund.kristiansen@theac.no
1 Ledige stillinger

Lone Holm Blaasvær
Management Consultant
lone.holm.blaasvaer@theac.no
4 Ledige stillinger

Ida Søby
Management Consultant
ida.soby@theac.no
1 Ledige stillinger

Stian Andrå
Business Consultant
99154810
stian.andraa@theac.no
1 Ledige stillinger