The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Lone Holm Blaasvær
Management Consultant
924 45 136
lone.holm.blaasvaer@theac.no
7 Ledige stillinger

Helene Møller Rørvik
Management Consultant
415 29 191
helene.moller.rorvik@theac.no
5 Ledige stillinger

Sigurd Beidel
Partner / Managment Consultant
+47 489 99 525
sigurd.beidel@theac.no
3 Ledige stillinger

Amund Kristiansen
Client Partner
91718762
amund.kristiansen@theac.no
1 Ledige stillinger

Tina Jørgensen
Management Consultant
tina.jorgensen@theac.no
4 Ledige stillinger

Ida Beinnes Hoff
Partner / Management Consultant
ida.hoff@theac.no
4 Ledige stillinger

Mette Garmager
Management Consultant
91895860
mette.garmager@theac.no
1 Ledige stillinger

André Tøgersen
Business Consultant
andre.togersen@theac.no
1 Ledige stillinger

Marius Kjerneth
Business Consultant
marius.kjerneth@theac.no
2 Ledige stillinger

Tom Theodorsen
Client Partner
tt@theac.no
2 Ledige stillinger

Gro-Anett Haugen
Management Consultant
gro-anett.haugen@theac.no
1 Ledige stillinger

Anstein Krekke
Management Consultant
41915748
anstein.krekke@theac.no
2 Ledige stillinger

Sissel Brodtkorb
Senior Researcher
sissel.brodtkorb@theac.no
1 Ledige stillinger

Svein Optjernsberget
Client Partner
97507205
svein.optjernsberget@theac.no
1 Ledige stillinger

Vidar Undebakke
Business Consultant
+4747819671
vidar.undebakke@theac.no
2 Ledige stillinger

Stian Dyre Hansen
Partner / Management Consultant
stian.dyrehansen@theac.no
1 Ledige stillinger