The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Svein Optjernsberget
Client Partner
97507205
svein.optjernsberget@theac.no
3 Ledige stillinger

Tina Jørgensen
Management Consultant
tina.jorgensen@theac.no
2 Ledige stillinger

Vidar Undebakke
Business Consultant
+4747819671
vidar.undebakke@theac.no
2 Ledige stillinger

Lone Holm Blaasvær
Management Consultant
lone.holm.blaasvaer@theac.no
4 Ledige stillinger

Helene Møller Rørvik
Management Consultant
415 29 191
helene.moller.rorvik@theac.no
4 Ledige stillinger

Ida Søby
Management Consultant
ida.soby@theac.no


3 Ledige stillinger

Ingvild Bergersen
Business Consultant
ingvild.bergersen@theac.no
1 Ledige stillinger

Bård Nordby
Management Consultant
92287160
bard.nordby@theac.no
1 Ledige stillinger

Ida Beinnes Hoff
Partner / Management Consultant
+47 489 59 465
ida.hoff@theac.no
2 Ledige stillinger

Gro-Anett Haugen
Management Consultant
gro-anett.haugen@theac.no
3 Ledige stillinger

Stian Dyre Hansen
Partner / Management Consultant
+47 916 96 661
stian.dyrehansen@theac.no
1 Ledige stillinger

Amund Kristiansen
Client Partner
91718762
amund.kristiansen@theac.no
2 Ledige stillinger