The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Vidar Undebakke
Management Consultant
vidar.undebakke@theac.no


4 Ledige stillinger

Lone Holm Blaasvær
Management Consultant
lone.holm.blaasvaer@theac.no


8 Ledige stillinger


Sissel Brodtkorb
Senior Researcher
sissel.brodtkorb@theac.no
1 Ledige stillinger

Randi Ditlev-Simonsen
Client Partner
rds@theac.no
1 Ledige stillinger

Helene Lundgaard
Business Consultant
helene.lundgaard@theac.no
4 Ledige stillinger

Bjørn Haraldseth
Management Consultant
bjorn.haraldseth@theac.no
1 Ledige stillinger

Kamilla Larsen
Business Consultant
kamilla.larsen@theac.no
1 Ledige stillinger

Ole Fredrik Kirkebye
Strategisk Rådgiver
ole.fredrik.kirkebye@theac.no


2 Ledige stillinger

Elin Midtskogen
Management Consultant
elin.midtskogen@theac.no


1 Ledige stillinger

Hilde Heines Bachmann
Management Consultant
hilde.bachmann@theac.no
4 Ledige stillinger

Marie Wingestad
Business Consultant
marie.wingestad@theac.no


3 Ledige stillinger

Helene Møller Rørvik
Management Consultant
helene.moller.rorvik@theac.no


1 Ledige stillinger