The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Bård Nordby
Management Consultant
92287160
bard.nordby@theac.no


3 Ledige stillinger

Helene Lundgaard
Business Consultant
helene.lundgaard@theac.no
4 Ledige stillinger

Hilde Heines Bachmann
Management Consultant
hilde.bachmann@theac.no
4 Ledige stillinger


Randi Ditlev-Simonsen
Client Partner
rds@theac.no
1 Ledige stillinger

Karoline Dobloug
Business Consultant
karoline.dobloug@theac.no


1 Ledige stillinger

Bjørn Haraldseth
Management Consultant /Head of Academy
bjorn.haraldseth@theac.no
3 Ledige stillinger

Gro-Anett Haugen
Partner og Management Consultant
gro-anett.haugen@theac.no
3 Ledige stillinger

Rakel Olava Mørch
Business Consultant
rakel.olava.morch@theac.no


1 Ledige stillinger

Ingrid Tingstad
Business Consultant
ingrid.tingstad@theac.no
1 Ledige stillinger

Vidar Undebakke
Management Consultant
vidar.undebakke@theac.no


1 Ledige stillinger

Marte Rønningstad Skjæret
Business Consultant
mrs@theac.no


2 Ledige stillinger

Ida Beinnes Hoff
Partner / Management Consultant
ida.hoff@theac.no
4 Ledige stillinger


Sissel Brodtkorb
Management Consultant
sissel.brodtkorb@theac.no
2 Ledige stillinger


Hege Langfeldt
Partner / Managment Consultant
hege.langfeldt@theac.no
6 Ledige stillinger

Stian Dyre Hansen
Partner / Management Consultant
stian.dyrehansen@theac.no
2 Ledige stillinger

Jan Magnus Andersen
Økonomi- og administrasjonssjef
jan-magnus.andersen@theac.no
1 Ledige stillinger

Ole Fredrik Kirkebye
Strategisk Rådgiver
ole.fredrik.kirkebye@theac.no


1 Ledige stillinger

Marte Ulrikke Heggdal
Business Consultant
marte.ulrikke.heggdal@theac.no


1 Ledige stillinger


Ragnhild Staff
Management Consultant
ragnhild.staff@theac.no
1 Ledige stillinger

Marius Kjerneth
Management Consultant
marius.kjerneth@theac.no


1 Ledige stillinger