The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Ragnhild Staff
Management Consultant
ragnhild.staff@theac.no
2 Ledige stillinger

Hilde Heines Bachmann
Management Consultant
hilde.bachmann@theac.no
5 Ledige stillinger

Camilla Kristiansen
Management Consultant
camilla.kristiansen@theac.no
6 Ledige stillinger

Emil Lutterloh-Lie
Management Consultant
emil.lie@theac.no
4 Ledige stillinger

Gro-Anett Haugen
Partner og Management Consultant
gro-anett.haugen@theac.no
2 Ledige stillinger

Oskar Øby
Business Consultant
oskar.oby@theac.no
2 Ledige stillinger

Sissel Brodtkorb
Management Consultant
sissel.brodtkorb@theac.no
2 Ledige stillinger

Ole Fredrik Kirkebye
Strategisk Rådgiver
ole.fredrik.kirkebye@theac.no


4 Ledige stillinger

Karoline Dobloug
Business Consultant
karoline.dobloug@theac.no


3 Ledige stillinger

Bjørn Haraldseth
Management Consultant
bjorn.haraldseth@theac.no
1 Ledige stillinger

Live Tenstad
Business Consultant Oslo
live.tenstad@theac.no


1 Ledige stillinger

Isabel Andersen Mougios
Management Consultant
isabel.andersen.mougios@theac.no
1 Ledige stillinger


Randi Ditlev-Simonsen
Client Partner
rds@theac.no
1 Ledige stillinger

Robert Nystad
Management Consultant
robert.nystad@theac.no


1 Ledige stillinger

Hege Langfeldt
Partner / Managment Consultant
hege.langfeldt@theac.no
5 Ledige stillinger

Anstein Krekke
Strategisk rådgiver
anstein.krekke@theac.no
1 Ledige stillinger

Mari Greve Løberg
Management Consultant
mari.greve.loberg@theac.no
2 Ledige stillinger


Svein Optjernsberget
Management Consultant
svein.optjernsberget@theac.no
1 Ledige stillinger

Marius Kjerneth
Consulting Manager
marius.kjerneth@theac.no


6 Ledige stillinger

Sindre Sandaker
Head of Technology
sindre.sandaker@theac.no
2 Ledige stillinger

Bård Nordby
Management Consultant
92287160
bard.nordby@theac.no


1 Ledige stillinger

Liv Ragnhild Straume
Management Consultant
liv.ragnhild.straume@theac.no
1 Ledige stillinger

Ingrid Tingstad
Business Consultant
ingrid.tingstad@theac.no
1 Ledige stillinger

Marte Rønningstad Skjæret
Business Consultant
mrs@theac.no


1 Ledige stillinger

Stian Dyre Hansen
Partner / Management Consultant
stian.dyrehansen@theac.no
1 Ledige stillinger