The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Kamilla Larsen
Business Consultant
kamilla.larsen@theac.no
3 Ledige stillinger

Helene Møller Rørvik
Management Consultant
415 29 191
helene.moller.rorvik@theac.no
5 Ledige stillinger

Vidar Undebakke
Business Consultant
+4747819671
vidar.undebakke@theac.no


4 Ledige stillinger

Anstein Krekke
Management Consultant
41915748
anstein.krekke@theac.no
4 Ledige stillinger

Gro-Anett Haugen
Management Consultant
gro-anett.haugen@theac.no
6 Ledige stillinger

Lone Holm Blaasvær
Management Consultant
lone.holm.blaasvaer@theac.no


5 Ledige stillinger

Marius Kjerneth
Business Consultant
marius.kjerneth@theac.no
20 Ledige stillinger

Ingvild Bergersen
Management Consultant
92895757
ingvild.bergersen@theac.no
20 Ledige stillinger

Christian Weber
Managment Consultant
christian.weber@theac.no


1 Ledige stillinger

Elin Midtskogen
Management Consultant
elin.midtskogen@theac.no
3 Ledige stillinger

Mattias Øvreeide
Client Partner
mattias.ovreeide@theac.no
1 Ledige stillinger

Hege Langfeldt
Partner / Managment Consultant
+47 959 31 434
hege.langfeldt@theac.no
2 Ledige stillinger

Bård Nordby
Management Consultant
92287160
bard.nordby@theac.no
1 Ledige stillinger