Dedicare AS

Dedicare er et fremgangsrikt bemanningsselskap innen helse og omsorg. Vi har mer enn 15 års erfaring og bemanner i dag sykehus, kommuner og private kunder i Norge og Sverige. Dedicare er i dag det største selskapet innen helsebemanning i Norden. Vi har landsomfattende rammeavtaler i både Sverige og Norge og kan tilby våre ansatte de beste betingelser og valgmuligheter. Vi rekrutterer og leier ut leger, sykepleiere og annet helsepersonell og våre bemanningskonsulenter er både personalansvarlige og kundeansvarlige. Dedicare er notert på NASDAQ OMX Stockholm og vi er ISO-sertifisert etter standard 9001:2008.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Torill Røsdal Sorte
Bemanningskonsulent
+4799595695
Torill.rosdal@Dedicare.no
25 Ledige stillinger

Hilde Engedal
Bemanningsansvarlig
hilde.engedal@dedicare.no
15 Ledige stillinger

Anne Marit Valstad
Bemanningsansvarlig Pleieteam
+4792435130
anne.marit@dedicare.no
7 Ledige stillinger

Eva Nygård
Rekrutteringskonsulent
eva.nygaard@Dedicare.no
48 Ledige stillinger

Tine Nordskag
Bemanningskonsulent
+4799772717
tine.nordskag@dedicare.no
32 Ledige stillinger

Line Arnesen
Teamleder Pleieteam
+4793090920
Line.Arnesen@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Grete Steinvikaune
Bemanningskonsulent
miljoterapi@Dedicare.no
26 Ledige stillinger

Tina Einarsen
Bemanningskonsulent
tina.einarsen@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Nina Wikstrøm
Bemanningskonsulent Barnevern
nina.wikstrom@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Jannicke Gjønnes
Senior Bemanningskonsulent
+4793400430
jannicke.gjonnes@dedicare.no
16 Ledige stillinger

Amanda Nyseth Larsen
Rekrutteringskonsulent
amanda.nyseth.larsen@dedicare.no
34 Ledige stillinger

Charlotte Meier Ødegård
Bemanningskonsulent
+4721680293
charlotte.meier@dedicare.no
10 Ledige stillinger

Christian Moltzau Hovda
Teamleder Kommune
+4748248919
christian.moltzau@dedicare.no


15 Ledige stillinger

Siri Nilsen
Senior Bemanningskonsulent
+4721680293
siri.nilsen@dedicare.no
9 Ledige stillinger

Jorunn Bolme
Rekrutteringskonsulent
jorunn.bolme@dedicare.no
7 Ledige stillinger

Rolf Edgar Anggong Sørlie
Teamleder
rolf.anggong@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Ann-Helen S.Pedersen
Bemanningskonsulent
+4790537481
ann-helen@dedicare.no
41 Ledige stillinger

Birgitte Berg Simonsen
Senior bemanningskonsulent
+4798243400
birgitte.simonsen@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Camilla Hilmarsen
Rekrutteringskonsulent
camilla.hilmarsen@dedicare.no
30 Ledige stillinger

Camilla Nergaard Nessimo
Bemanningskonsulent
+4740727466
camilla.nessimo@dedicare.no


17 Ledige stillinger

Sandra Borrego Amdal
Bemanningskonsulent
sandra.borrego@dedicare.no
6 Ledige stillinger

Kristin Korsnes
Senior bemanningskonsulent
kristin.korsnes@dedicare.no
11 Ledige stillinger

Christina Waage
Bemanningskonsulent
christina.waage@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Maria Ellefsen
Bemanningskonsulent
miljoterapi@dedicare.no


12 Ledige stillinger

Pernille Johansen
Bemanningskonsulent
pernille.k.johansen@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Marthe Einseth
Rekrutteringskonsulent
Rekruttering@dedicare.no
30 Ledige stillinger

Aina Nygård
Teamleder Social Worker
+4798281436
aina@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Lene Kverndal
Bemanningskonsulent
+4774804070
barnevern@dedicare.no
5 Ledige stillinger

Solveig Øfsti
Bemanningskonsulent
+4794784393
solveig.ofsti@dedicare.no
5 Ledige stillinger


Aileen Nessø
Bemanningskonsulent
aileen.nesso@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Ida Toverød
Bemanningskonsulent
miljoterapi@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Eli Grøset
Senior Bemanningskonsulent
+4748884167
eli@dedicare.no
10 Ledige stillinger

Liv Harriet Johnsen
Bemanningskonsulent
+4791735854
liv.johnsen@dedicare.no
10 Ledige stillinger

Annette Højlund
Rekrutteringskonsulent
annette.hojlund@dedicare.no
10 Ledige stillinger