Dedicare AS

Dedicare AS

På Dedicare brenner vi for å tilføre kompetanse til helse, life science og sosialt arbeid. Vår motivasjon er å bidra på en ansvarlig og bærekraftig måte til menneskers helse, utvikling og livskvalitet. Dedicare ble grunnlagt i 1996 og er Nordens største rekrutterings- og bemanningsselskap innen vår sektor. Vi har virksomhet i Sverige, Norge, Danmark og Finland, og siden høsten 2022 også i Storbritannia og Irland. Vi ser Europa som vårt fremtidige marked med en visjon om å vokse til å bli et av Europas ledende rekrutterings- og bemanningsselskap innen helse, life science og sosialt arbeid.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Tine Nordskag
Bemanningskonsulent
sykehus@dedicare.no
11 Ledige stillinger

Eva Nygård
Rekrutteringskonsulent
rekruttering@dedicare.no
11 Ledige stillinger

Kristina Falch Andreassen
Bemanningskonsulent
Kristina.Falch.Andreassen@Dedicare.no
3 Ledige stillinger

Karin Linnea Hallberg
Rekrutteringskonsulent
+4797428484
karin.linnea.hallberg@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Liv Harriet Johnsen
Bemanningskonsulent
+4791735854
liv.johnsen@dedicare.no
23 Ledige stillinger

Jorunn Bolme
Rekrutteringskonsulent
jorunn.bolme@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Torill Røsdal Sorte
Bemanningskonsulent
+4741620809
Torill.rosdal@Dedicare.no
22 Ledige stillinger

Kari Vorum
Bemanningskonsulent
kari.vorum@dedicare.no
4 Ledige stillinger

Nina Wikstrøm
Bemanningskonsulent
nina.wikstrom@dedicare.no
4 Ledige stillinger

Solveig Øfsti
Bemanningskonsulent
+4794784393
solveig.ofsti@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Kristin Korsnes
Senior bemanningskonsulent
+4791177410
kristin.korsnes@dedicare.no
30 Ledige stillinger

Ida Rindal - Life Science
Life Science
+4745298660
Ida.Rindal@dedicare.no
9 Ledige stillinger

Kristin Sollihaug
Bemanningskonsulent
Kristin.Sollihaug@Dedicare.no
4 Ledige stillinger

Aileen Nessø
Bemanningskonsulent
aileen.nesso@dedicare.no
18 Ledige stillinger

Eli Grøset
Senior Bemanningskonsulent
+4748884167
eli@dedicare.no
9 Ledige stillinger

Annette Højlund
Rekrutteringskonsulent
annette.hojlund@dedicare.no
9 Ledige stillinger

Camilla Hilmarsen
Rekrutteringskonsulent
camilla.hilmarsen@dedicare.no
11 Ledige stillinger

Tina Einarsen
Bemanningskonsulent
+4795220519
tina.einarsen@dedicare.no
12 Ledige stillinger

Kjersti Salberg
Bemanningskonsulent
+4747622828
kjersti.salberg@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Gro Anette Nordskog
Bemanningskonsulent
anette.nordskog@dedicare.no
5 Ledige stillinger

Ida Rindal
Teamleder Life Science
+4745298660
ida.rindal@dedicare.no
4 Ledige stillinger

Kristin Sollihaug (Life Science NO)
Bemanningskonsulent
kristin.sollihaug@dedicare.no
9 Ledige stillinger

Siri Nilsen
Senior Bemanningskonsulent
+4721680293
siri.nilsen@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Alida Kringen
Bemanningskonsulent
Alida.Kringen@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Ann-Helen S.Pedersen
Bemanningskonsulent
+4790537481
ann-helen@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Monica Øien Hyldmo
Bemanningskonsulent
monica.hyldmo@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Camilla Nergaard Nessimo
Bemanningskonsulent
sykehus@dedicare.no


3 Ledige stillinger

Rolf Edgar Anggong Sørlie
Teamleder
rolf.anggong@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Ester Johanne Halse
Bemanningskonsulent
ester.johanne.halse@dedicare.no
20 Ledige stillinger

Bente Tillerflaten
Bemanningskonsulent
bente.tillerflaten@dedicare.no
6 Ledige stillinger