Dedicare AS

Dedicare er et fremgangsrikt bemanningsselskap innen helse og omsorg. Vi har mer enn 15 års erfaring og bemanner i dag sykehus, kommuner og private kunder i Norge og Sverige. Dedicare er i dag det største selskapet innen helsebemanning i Norden. Vi har landsomfattende rammeavtaler i både Sverige og Norge og kan tilby våre ansatte de beste betingelser og valgmuligheter. Vi rekrutterer og leier ut leger, sykepleiere og annet helsepersonell og våre bemanningskonsulenter er både personalansvarlige og kundeansvarlige. Dedicare er notert på NASDAQ OMX Stockholm og vi er ISO-sertifisert etter standard 9001:2008.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Camilla Nergaard Nessimo
Bemanningskonsulent
camilla.nessimo@dedicare.no


1 Ledige stillinger

Tine Nordskag
Bemanningskonsulent
+4799772717
tine.nordskag@dedicare.no
10 Ledige stillinger

Charlotte Meier Ødegård
Bemanningskonsulent
charlotte.meier@dedicare.no
12 Ledige stillinger

Mona Solheim
Bemanningsansvarlig Dedicare Doctor
mona.solheim@dedicare.no
6 Ledige stillinger

Jannicke Gjønnes
Bemanningskonsulent
jannicke.gjonnes@dedicare.no
44 Ledige stillinger

Ann-Helen Synstad
Bemanningskonsulent
ann-helen@dedicare.no
7 Ledige stillinger

Siri Nilsen
Bemanningskonsulent
+4721680293
siri.nilsen@dedicare.no
6 Ledige stillinger

Liv Harriet Johnsen
Bemanningskonsulent
+4791735854
liv.johnsen@dedicare.no
9 Ledige stillinger

Jannicke Gjønnes
Bemanningskonsulent
jannicke.gjonnes@dedicare.no
48 Ledige stillinger

Lene Kverndal
Bemanningskonsulent
+4791726481
lene.kverndal@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Line A Vikingsson
Teamleder Totalbemanning
+4793090920
Line.Arnesen@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Anne Marit Valstad
Bemanningskonsulent Totalbemanning
+4792435130
anne.marit@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Solveig Øfsti
Bemanningskonsulent
+4794784393
solveig.ofsti@dedicare.no
13 Ledige stillinger

Hege Neslin
Bemanningskonsulent
hege.neslin@dedicare.no
25 Ledige stillinger

Kristin Korsnes
Bemanningskonsulent/Sykepleier
+4791177410
kristin.korsnes@dedicare.no
38 Ledige stillinger

Mona Solheim
Bemanningskonsulent
mona.solheim@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Birgitte Berg Simonsen
Senior bemanningskonsulent
birgitte.simonsen@dedicare.no
5 Ledige stillinger

Vibeke Mostad
Bemanningskonsulent
+4792028887
vibeke.mostad@dedicare.no
11 Ledige stillinger

Eli Grøset
Bemanningskonsulent
eli@dedicare.no
9 Ledige stillinger

Aina Nygård
Senior bemanningskonsulent
aina@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Marthe Einseth
Rekruttering
+4748865081
marthe.einseth@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Camilla Hilmarsen
Rekrutteringskonsulent
camilla.hilmarsen@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Christian Moltzau Arneberg
Bemanningskonsulent
+4748248919
Christian.Moltzau@dedicare.no
1 Ledige stillinger