Dedicare AS

Dedicare er et fremgangsrikt bemanningsselskap innen helse og omsorg. Vi har mer enn 15 års erfaring og bemanner i dag sykehus, kommuner og private kunder i Norge og Sverige. Dedicare er i dag det største selskapet innen helsebemanning i Norden. Vi har landsomfattende rammeavtaler i både Sverige og Norge og kan tilby våre ansatte de beste betingelser og valgmuligheter. Vi rekrutterer og leier ut leger, sykepleiere og annet helsepersonell og våre bemanningskonsulenter er både personalansvarlige og kundeansvarlige. Dedicare er notert på NASDAQ OMX Stockholm og vi er ISO-sertifisert etter standard 9001:2008.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Grete Steinvikaune
Bemanningskonsulent
Grete.Steinvikaune@Dedicare.no
25 Ledige stillinger

Kari Vorum
Bemanningskonsulent
kari.vorum@dedicare.no
7 Ledige stillinger

Nina Wikstrøm
Bemanningskonsulent
nina.wikstrom@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Eva Nygård
Rekrutteringskonsulent
eva.nygaard@Dedicare.no
7 Ledige stillinger

Tine Nordskag
Bemanningskonsulent
+4799772717
tine.nordskag@dedicare.no
7 Ledige stillinger

Jannicke Gjønnes
Senior Bemanningskonsulent
+4793400430
jannicke.gjonnes@dedicare.no
27 Ledige stillinger

Natanael Stordahl
Bemanningskonsulent
barnevern@dedicare.no
16 Ledige stillinger

Ida Toverød
Bemanningskonsulent
miljoterapi@dedicare.no
13 Ledige stillinger

Amanda Nyseth Larsen
Rekrutteringskonsulent
amanda.nyseth.larsen@dedicare.no
15 Ledige stillinger

Siri Nilsen
Senior Bemanningskonsulent
+4721680293
siri.nilsen@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Liv Harriet Johnsen
Bemanningskonsulent
+4791735854
liv.johnsen@dedicare.no
23 Ledige stillinger

Ina Wikheim
Bemanningskonsulent
ina.wikheim@dedicare.no
4 Ledige stillinger

Jorunn Bolme
Rekrutteringskonsulent
jorunn.bolme@dedicare.no
22 Ledige stillinger

Christian Moltzau Hovda
Teamleder Kommune
+4748248919
christian.moltzau@dedicare.no


4 Ledige stillinger


Ida Rindal - Life Science
Life Science
+4745298660
Ida.Rindal@dedicare.no
6 Ledige stillinger

Christina Waage
Bemanningskonsulent
christina.waage@dedicare.no
9 Ledige stillinger

Ingunn Tilden Orvik
Bemanningskonsulent og sykepleier
Ingunn.Tilden.Orvik@Dedicare.no
1 Ledige stillinger

Hilde Engedal
Bemanningsansvarlig Pleieteam
+4741656560
hilde.engedal@dedicare.no
9 Ledige stillinger

Anne Marit Valstad
Senior Bemanningsansvarlig Pleieteam
+4792435130
anne.marit@dedicare.no
7 Ledige stillinger

Lisa Dybvad
Bemanningskonsulent
lisa.dybvad@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Eva Cecilie Berg Normann
Bemanningskonsulent
cecilie.normann@dedicare.no
7 Ledige stillinger

Kristin Korsnes
Bemanningskonsulent
+4791177410
kristin.korsnes@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Ann-Helen S.Pedersen
Bemanningskonsulent
+4790537481
ann-helen@dedicare.no
12 Ledige stillinger

Ester Johanne Halse
Bemanningskonsulent
ester.johanne.halse@dedicare.no
21 Ledige stillinger

Charlotte Meier Ødegård
Bemanningskonsulent
+4721680293
charlotte.meier@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Pernille Johansen
Bemanningskonsulent
pernille.k.johansen@dedicare.no
4 Ledige stillinger

Rolf Edgar Anggong Sørlie
Teamleder
rolf.anggong@dedicare.no
5 Ledige stillinger

Kristina Falch Andreassen
Bemanningskonsulent
Kristina.Falch.Andreassen@Dedicare.no
2 Ledige stillinger

Aileen Nessø
Bemanningskonsulent
aileen.nesso@dedicare.no
20 Ledige stillinger

Camilla Hilmarsen
Rekrutteringskonsulent
camilla.hilmarsen@dedicare.no
11 Ledige stillinger

Torill Røsdal Sorte
Bemanningskonsulent
+4799595695
Torill.rosdal@Dedicare.no
19 Ledige stillinger

Marthe Einseth
Rekrutteringskonsulent
rekruttering@dedicare.no
7 Ledige stillinger

Birgitte Berg Simonsen
Senior bemanningskonsulent
+4798243400
birgitte.simonsen@dedicare.no
10 Ledige stillinger

Ida Rindal
Teamleder Life Science
+4745298660
ida.rindal@dedicare.no
5 Ledige stillinger

Sandra Borrego Amdal
Bemanningskonsulent
sandra.borrego@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Eli Grøset
Bemanningskonsulent
eli@dedicare.no
19 Ledige stillinger

Annette Højlund
Rekrutteringskonsulent
annette.hojlund@dedicare.no
19 Ledige stillinger

Camilla Nergaard Nessimo
Bemanningskonsulent
+4740727466
camilla.nessimo@dedicare.no


3 Ledige stillinger