Dedicare AS

Dedicare er et fremgangsrikt bemanningsselskap innen helse og omsorg. Vi har mer enn 15 års erfaring og bemanner i dag sykehus, kommuner og private kunder i Norge og Sverige. Dedicare er i dag det største selskapet innen helsebemanning i Norden. Vi har landsomfattende rammeavtaler i både Sverige og Norge og kan tilby våre ansatte de beste betingelser og valgmuligheter. Vi rekrutterer og leier ut leger, sykepleiere og annet helsepersonell og våre bemanningskonsulenter er både personalansvarlige og kundeansvarlige. Dedicare er notert på NASDAQ OMX Stockholm og vi er ISO-sertifisert etter standard 9001:2008.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Solveig Øfsti
Bemanningskonsulent
+4794784393
solveig.ofsti@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Tine Nordskag
Bemanningskonsulent
+4799772717
tine.nordskag@dedicare.no
44 Ledige stillinger

Maria Ellefsen
Bemanningskonsulent
maria.ellefsen@dedicare.no
19 Ledige stillinger

Ann-Helen S.Pedersen
Bemanningskonsulent
ann-helen@dedicare.no
19 Ledige stillinger

Birgitte Berg Simonsen
Senior bemanningskonsulent
+4798243400
birgitte.simonsen@dedicare.no
7 Ledige stillinger

Camilla Nergaard Nessimo
Bemanningskonsulent
+4740727466
camilla.nessimo@dedicare.no


37 Ledige stillinger

Kristin Korsnes
Senior bemanningskonsulent
kristin.korsnes@dedicare.no
12 Ledige stillinger

Christian Moltzau
Senior Bemanningskonsulent
+4721680293
Christian.Moltzau@dedicare.no


8 Ledige stillinger

Charlotte Meier Ødegård
Bemanningskonsulent
+4721680293
charlotte.meier@dedicare.no
16 Ledige stillinger

Eli Grøset
Bemanningskonsulent
eli@dedicare.no
25 Ledige stillinger

Liv Harriet Johnsen
Bemanningskonsulent
+4791735854
liv.johnsen@dedicare.no
29 Ledige stillinger

Jannicke Gjønnes
Bemanningskonsulent
+4793400430
jannicke.gjonnes@dedicare.no
21 Ledige stillinger

Mona Dahl-Solheim
Bemanningskonsulent
mona.solheim@dedicare.no
7 Ledige stillinger

Linn-Kristin Løken
Rekrutteringskonsulent
Linn-Kristin.Loken@dedicare.no


2 Ledige stillinger

Anne Marit Valstad
Bemanningsansvarlig Pleieteam
+4792435130
anne.marit@dedicare.no
8 Ledige stillinger

Hilde Engedal
Bemanningsansvarlig
Pleieteam@dedicare.no
18 Ledige stillinger

Siri Nilsen
Bemanningskonsulent
+4721680293
siri.nilsen@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Eva Nygård
Rekrutteringskonsulent
Rekruttering@Dedicare.no
43 Ledige stillinger

Camilla Hilmarsen
Rekrutteringskonsulent
Rekruttering@dedicare.no
43 Ledige stillinger

Christian Moltzau Arneberg - Doctor NO
Doctor NO
c.moltzau@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Ida Rindal
Senior bemanningskonsulent
ida.rindal@dedicare.no
47 Ledige stillinger

Christina Waage
Bemanningskonsulent
christina.waage@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Hege Neslin
Bemanningskonsulent
hege.neslin@dedicare.no
12 Ledige stillinger

Vibeke Mostad
Bemanningskonsulent
+4792028887
vibeke.mostad@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Nina Wikstrøm
Bemanningskonsulent Barnevern
nina.wikstrom@dedicare.no
10 Ledige stillinger

Aina Nygård
Teamleder Barnevern & Miljøterapi
+4798281436
aina@dedicare.no
7 Ledige stillinger