Dedicare AS

Dedicare er et fremgangsrikt bemanningsselskap innen helse og omsorg. Vi har mer enn 15 års erfaring og bemanner i dag sykehus, kommuner og private kunder i Norge og Sverige. Dedicare er i dag det største selskapet innen helsebemanning i Norden. Vi har landsomfattende rammeavtaler i både Sverige og Norge og kan tilby våre ansatte de beste betingelser og valgmuligheter. Vi rekrutterer og leier ut leger, sykepleiere og annet helsepersonell og våre bemanningskonsulenter er både personalansvarlige og kundeansvarlige. Dedicare er notert på NASDAQ OMX Stockholm og vi er ISO-sertifisert etter standard 9001:2008.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Ida Rindal
Senior bemanningskonsulent
ida.rindal@dedicare.no
44 Ledige stillinger

Hege Neslin
Bemanningskonsulent
hege.neslin@dedicare.no
32 Ledige stillinger

Liv Harriet Johnsen
Bemanningskonsulent
+4791735854
liv.johnsen@dedicare.no
17 Ledige stillinger

Kristin Korsnes
Bemanningskonsulent
kristin.korsnes@dedicare.no
31 Ledige stillinger

Marianne Halten
Avdelingsleder Dedicare Doctor
marianne.halten@dedicare.no
9 Ledige stillinger

Tine Nordskag
Bemanningskonsulent
tine.nordskag@dedicare.no
44 Ledige stillinger

Charlotte Meier Ødegård
Bemanningskonsulent
charlotte.meier@dedicare.no
13 Ledige stillinger

Siri Nilsen
Bemanningskonsulent
+4721680293
siri.nilsen@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Solveig Øfsti
Bemanningskonsulent
solveig.ofsti@dedicare.no
6 Ledige stillinger

Ann-Helen Synstad
Bemanningskonsulent
ann-helen@dedicare.no
43 Ledige stillinger

Sara Borgen
Bemanningskonsulent/Vernepleier
46849142
sara.borgen@dedicare.no
65 Ledige stillinger

Lene Kverndal
Bemanningskonsulent
lene.kverndal@dedicare.no
65 Ledige stillinger

Jannicke Gjønnes
Bemanningskonsulent
jannicke.gjonnes@dedicare.no
4 Ledige stillinger

Camilla Nergaard Nessimo
Bemanningskonsulent
camilla.nessimo@dedicare.no


1 Ledige stillinger