Dedicare AS

Dedicare er et fremgangsrikt bemanningsselskap innen helse og omsorg. Vi har mer enn 15 års erfaring og bemanner i dag sykehus, kommuner og private kunder i Norge og Sverige. Dedicare er i dag det største selskapet innen helsebemanning i Norden. Vi har landsomfattende rammeavtaler i både Sverige og Norge og kan tilby våre ansatte de beste betingelser og valgmuligheter. Vi rekrutterer og leier ut leger, sykepleiere og annet helsepersonell og våre bemanningskonsulenter er både personalansvarlige og kundeansvarlige. Dedicare er notert på NASDAQ OMX Stockholm og vi er ISO-sertifisert etter standard 9001:2008.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Tine Nordskag
Bemanningskonsulent
+4799772717
tine.nordskag@dedicare.no
16 Ledige stillinger

Kristin Reinaas Ingstad
Teamleder Sykehus
+4798243433
kristin@dedicare.no
3 Ledige stillinger

Charlotte Meier Ødegård
Bemanningskonsulent
charlotte.meier@dedicare.no
4 Ledige stillinger

Marianne Halten
Avdelingsleder Dedicare Doctor
marianne.halten@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Ann-Helen Synstad
Bemanningskonsulent
+4790537481
ann-helen@dedicare.no
11 Ledige stillinger

Hege Neslin
Bemanningskonsulent
hege.neslin@dedicare.no
32 Ledige stillinger

Jannicke Gjønnes
Bemanningskonsulent
nurse@dedicare.no
26 Ledige stillinger

Liv Harriet Johnsen
Bemanningskonsulent
+4791735854
liv.johnsen@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Siri Nilsen
Bemanningskonsulent
+4721680293
siri.nilsen@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Anne Marit Valstad
Bemanningskonsulent Totalbemanning
+4792435130
anne.marit@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Solveig Øfsti
Bemanningskonsulent
+4794784393
solveig.ofsti@dedicare.no
1 Ledige stillinger

Ida Rindal
Senior bemanningskonsulent
+4745298660
ida.rindal@dedicare.no
2 Ledige stillinger

Sarah Haugan Hestbek
Rekrutteringskonsulent / Sykepleier
sarah.hestbek@dedicare.no
10 Ledige stillinger

Camilla Nergaard Nessimo
Bemanningskonsulent
camilla.nessimo@dedicare.no


1 Ledige stillinger