Raadgiverhuset AS

Vi er et selskap med solid kunnskap og kompetanse innen rekruttering med bred ledererfaring fra flere bransjer.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Merete Mandt Larsen
Senior rådgiver/Headhunter
merete@raadgiverhuset.no
3 Ledige stillinger

Magnus Kalleberg
Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
+4791628770
magnus@raadgiverhuset.no
1 Ledige stillinger

Jens-Petter Arntzen
Sr. rådgiver/headhunter
jens-petter@raadgiverhuset.no
4 Ledige stillinger

Kristina Woldmo
Research og analyse
kristina@raadgiverhuset.no
5 Ledige stillinger

Pål S. Øverby
Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
+4790526841
paal@raadgiverhuset.no
3 Ledige stillinger

Trygve J. Moe
Senior Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
trygve@raadgiverhuset.no
2 Ledige stillinger

Petter Skaug
Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
petter@raadgiverhuset.no
4 Ledige stillinger

Karianne Eriksen
Research og analyse
Karianne@raadgiverhuset.no
1 Ledige stillinger

Knut Stormdal
Managing Partner/Headhunter
knut@raadgiverhuset.no
1 Ledige stillinger

Netti Fuglesang
Sr. Rådgiver/Headhunter
netti@raadgiverhuset.no
1 Ledige stillinger