Raadgiverhuset AS

Vi er et selskap med solid kunnskap og kompetanse innen rekruttering med bred ledererfaring fra flere bransjer.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Jens-Petter Arntzen
Sr. rådgiver/headhunter
jens-petter@raadgiverhuset.no
8 Ledige stillinger

Pål S. Øverby
Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
+4790526841
paal@raadgiverhuset.no
7 Ledige stillinger

Magnus Kalleberg
Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
+4791628770
magnus@raadgiverhuset.no
5 Ledige stillinger

Petter Skaug
Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
petter@raadgiverhuset.no
2 Ledige stillinger

Karianne Eriksen
Research og analyse
+4799221086
Karianne@raadgiverhuset.no
13 Ledige stillinger

Trygve Moe
Senior Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
+4791149100
trygve@raadgiverhuset.no
11 Ledige stillinger

Marius Samuelsen
Senior rådgiver/Headhunter
marius@raadgiverhuset.no
3 Ledige stillinger

Viggo Friling
Headhunter/Partner - Raadgiverhuset
viggo@raadgiverhuset.no
3 Ledige stillinger