Raadgiverhuset AS

Vi er et selskap med solid kunnskap og kompetanse innen rekruttering med bred ledererfaring fra flere bransjer.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Karianne Eriksen
Research og analyse
Karianne@raadgiverhuset.no
1 Ledige stillinger

Jens-Petter Arntzen
Sr. rådgiver/headhunter
jens-petter@raadgiverhuset.no
6 Ledige stillinger

Kristina Woldmo
Research og analyse
kristina@raadgiverhuset.no
8 Ledige stillinger

Netti Fuglesang
Sr. Rådgiver/Headhunter
netti@raadgiverhuset.no
4 Ledige stillinger

Knut Stormdal
Managing Partner/Headhunter
knut@raadgiverhuset.no
4 Ledige stillinger

Petter Skaug
Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
petter@raadgiverhuset.no
3 Ledige stillinger

Audun Lyche Nordli
Sr. rådgiver/headhunter
audun@raadgiverhuset.no


2 Ledige stillinger

Trygve J. Moe
Senior Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
trygve@raadgiverhuset.no
2 Ledige stillinger

Kerstin Schmidt
Senior Rådgiver/Headhunter
kerstin@raadgiverhuset.no
2 Ledige stillinger

Viggo Friling
Partner/Headhunter - Raadgiverhuset
viggo@raadgiverhuset.no
4 Ledige stillinger