Orion Search

Understanding people. Building business. Det handler om å knytte de rette menneskene og virksomhetene sammen. Å kjenne våre oppdragsgiveres behov, kultur og strategiske retning. Og å finne, tiltrekke og rekruttere akkurat de menneskene som bidrar til å bygge virksomheten videre. Det er vårt oppdrag. Innsikt og forståelse, det er kjernen i vår kompetanse.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Trond Rønningen
Partner
trond@orion.no


1 Ledige stillinger

Jannicke Martinsen
Daglig leder/rådgiver
jannicke@orion.no


2 Ledige stillinger


Silje Sandberg
Rådgiver/Leder Research
silje@orion.no


1 Ledige stillinger

Emilie Holthe
Researcher
emilie@orion.no


4 Ledige stillinger

Kristian Knudsen
Partner
kristian@orion.no


3 Ledige stillinger

Tore Svalastog
Senior Rådgiver
tore@orion.no


1 Ledige stillinger