Qualified Professionals

Qualified Professionals er ett av Norges beste rekrutteringsselskap. Vi rekrutterer spesialister og ledere innen fagområdene engineering, HR, IT, økonomi og regnskap, salg og marked. Qualified Professionals benytter flere avanserte metoder og testverktøy for å finne den kandidaten som passer best for din bedrift. Vi bruker både tradisjonell annonsering og search, og vi har løsninger for faste ansettelser, management for hire, innleie og vikariater. Qualified Professionals er et rekrutteringsbyrå, som i tillegg tilbyr konsulenttjenester innen lederprosesser for å styrke ledergruppers samhandling, medarbeiderutvikling, referanseintervju og sluttvurdering. Alle kan finne flinke folk. Vi finner den beste kandidaten for din bedrift. Kontakt oss for å høre hva Qualified Professionals kan bistå med. Vi har kontorer i Oslo, Bergen, Kristiansand og Stavanger. Se q-p.no for mer informasjon.

Lediga jobb

Our recruiters

Kim Holmern-Aadnesen
Rådgiver
kimh@q-p.no


1 Lediga jobb

Anette Wilstrup
Daglig leder & Partner
Anette.wilstrup@q-p.no


4 Lediga jobb

Thomas Seljevoll
Rådgiver - Partner
thomas.seljevoll@q-p.no
1 Lediga jobb

Mona Lavik
Daglig leder / Partner
Mona.lavik@q-p.no
1 Lediga jobb

Rolf Michaelsen
Daglig leder/Partner
rolf.michaelsen@q-p.no


4 Lediga jobb

Eva Strand
Rådgiver/Partner Sertifisert rådgiver DNV GL
eva.strand@q-p.no
1 Lediga jobb

Anja Berglihn
Rådgiver / Partner
Anja.berglihn@q-p.no


1 Lediga jobb