POWER Norge AS

Dette er POWER POWER er Nordens nye elektrogigant som utfordrer markedet med prisrobot og oppdaterte nettpriser i butikk. POWER-suksessen startet i Danmark i 2015. Senere åpnet vi i Finland og Sverige, og i mai 2017 kom POWER til Norge. I POWER ønsker vi alltid å ligge ett steg foran, fordi vi vet at smarte, effektive løsninger holder prisene lave, samtidig som det gir den beste handleopplevelsen for kundene. Å jobbe i POWER betyr å ta del i kulturen som består av MOT, GLEDE og BEGEISTRING. En POWER-medarbeider har MOT til å gå foran, kan GLEDE seg over kollegaenes suksess og BEGEISTRE kundene med kunnskap om teknologi. POWER Norge er et selskap eid av POWER International. POWER International eies av AWILHELMSEN AS og Dolphin Invest AS ved Øivind Tidemandsen. Det norskeide konsernet driver også POWER i Danmark, Finland og Sverige.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Magnus Schonhowd
Operations coordinator
magnus.schonhowd@power.no
1 Ledige stillinger

Jon Lyngra
Driftssjef
99610000
jon.lyngra@power.no
1 Ledige stillinger




Olav Quach
SAP Application Manager
olav.quach@power.no
1 Ledige stillinger

Frode Larsen
Group IT Director
frode.larsen@power.no
1 Ledige stillinger

Kåre Andrè Jevanord
Chief Digital Officer
kare.andre.jevanord@power.no
2 Ledige stillinger


Alexander von Krogh
Nordic Category Director
alexander.von.krogh@power.no
1 Ledige stillinger

Stian Gjestang
Nordic Marketing Manager MDA
stian.gjestang@power.no
1 Ledige stillinger