Dedicare AB

Dedicare är ett av Nordens största rekryterings- och bemanningsföretag inom vård och socialt arbete med verksamhet i Sverige, Norge, Finland och Danmark. Dedicare bemannar och rekryterar läkare, sjuksköterskor och socionomer till kunder i både privat och offentlig verksamhet. Koncernen är noterat på Nasdaq Stockholm sedan maj 2011. Dedicare är medlem i Almega Kompetensföretagen och har därmed kollektivavtal för alla anställda. Dedicare är kvalitetscertifierat enligt ISO 9001:2015 och miljöcertifierat enligt ISO 14001:2015 vilket innebär att våra processer är kvalitetssäkrade och att vi tar hänsyn till miljöaspekter när vi driver vår verksamhet.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Margaretha Andersson
Konsultchef
+4631120624
margaretha.andersson@dedicare.se
97 Ledige stillinger

Åsa Wilhelmsson
Konsultchef
+46855565669
asa.wilhelmsson@dedicare.se
19 Ledige stillinger

Johanna Hansson
Teamledare / Kundansvarig
johanna.hansson@dedicare.se
10 Ledige stillinger


Ida Forsberg
Konsultchef
+46855565626
ida.forsberg@dedicare.se
10 Ledige stillinger



Tina Zafari
Konsultchef
+46855565632
Tina.Zafari@dedicare.se
11 Ledige stillinger

Egzona Delija
Konsultchef
+46855565620
egzona.delija@dedicare.se
18 Ledige stillinger

Carolina Norin
Konsultchef
+4631109011
carolina.norin@dedicare.se
1 Ledige stillinger

Robert Krämer
Team Leader Nurse
46317972498
robert.kramer@dedicare.se
7 Ledige stillinger

Linnea Björk
Konsultchef
+46855565648
linnea.bjork@dedicare.se
8 Ledige stillinger