Dedicare AB

Dedicare är ett auktoriserat bemannings- och rekryteringsföretag som varit verksamt sedan år 1996 och är idag en av Nordens ledande leverantör av läkare, sjuksköterskor, socionomer och andra profiler inom vårdsektorn. Vi har uppdrag inom alla specialiteter och våra kunder finns både inom den offentliga sektorn och bland privata aktörer. Vi finns nära våra kunder och har kontor i Stockholm, Göteborg, Örebro och Oslo. Vår filosofi grundar sig på att vi tror att människor som trivs gör ett bättre arbete därför månar vi extra om våra anställda och erbjuder dem friskvårdsbidrag, försäkringar och kollektivavtal. Vi bryr oss mer!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Johanna Hansson
Teamledare / Kundansvarig
johanna.hansson@dedicare.se
1 Ledige stillinger



Anna Wolmhag
Teamledare/Konsultchef
+46855565643
anna.wolmhag@dedicare.se
9 Ledige stillinger




Tobias Sundell
Konsultchef
+46855565658
tobias.sundell@dedicare.se
150 Ledige stillinger

Maria Berglind
Teamledare/Konsultchef
+46855565604
maria.berglind@dedicare.se
9 Ledige stillinger

Stefan Lundstrom
Teamledare/Konsultchef
stefan.lundstrom@dedicare.se
16 Ledige stillinger

Tina Zafari
Konsultchef
0855565632
Tina.Zafari@dedicare.se
2 Ledige stillinger

Malin Andersson
Teamledare / Konsultchef
+46855565651
malin.andersson@dedicare.se
10 Ledige stillinger

Petra Nilsson
Konsultchef
+460855565648
petra.nilsson@dedicare.se
18 Ledige stillinger


Johanna Hellman Markström
Konsultchef
0855565635
johanna.hellman@dedicare.se
20 Ledige stillinger