Dedicare AB

Dedicare är ett av Nordens största rekryterings- och bemanningsföretag inom vård och socialt arbete med verksamhet i Sverige, Norge, Finland och Danmark. Dedicare bemannar och rekryterar läkare, sjuksköterskor och socionomer till kunder i både privat och offentlig verksamhet. Koncernen är noterat på Nasdaq Stockholm sedan maj 2011. Dedicare är medlem i Almega Kompetensföretagen och har därmed kollektivavtal för alla anställda. Dedicare är kvalitetscertifierat enligt ISO 9001:2015 och miljöcertifierat enligt ISO 14001:2015 vilket innebär att våra processer är kvalitetssäkrade och att vi tar hänsyn till miljöaspekter när vi driver vår verksamhet.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Johanna Hansson
Teamledare / Kundansvarig
johanna.hansson@dedicare.se
10 Ledige stillinger

Ida Forsberg
Konsultchef
+46855565626
ida.forsberg@dedicare.se
10 Ledige stillinger

Åsa Wilhelmsson
Konsultchef
+46855565669
asa.wilhelmsson@dedicare.se
35 Ledige stillinger

Tina Zafari
Konsultchef
+46855565632
Tina.Zafari@dedicare.se
6 Ledige stillinger

Jesper Byhlin
Konsultchef
468-55565674
Jesper.Byhlin@dedicare.se
9 Ledige stillinger

Margaretha Andersson
Konsultchef
+4631120624
margaretha.andersson@dedicare.se
133 Ledige stillinger

Egzona Delija
Konsultchef
+46855565620
egzona.delija@dedicare.se
22 Ledige stillinger

Robert Krämer
Team Leader Nurse
+46317972498
robert.kramer@dedicare.se
32 Ledige stillinger

Linnea Björk
Konsultchef
+46855565648
linnea.bjork@dedicare.se
6 Ledige stillinger

Julia Wiklund
Rekryterare Nurse
julia.wiklund@dedicare.se
2 Ledige stillinger