Dedicare AB

Dedicare är ett auktoriserat bemannings- och rekryteringsföretag som varit verksamt sedan år 1996 och är idag en av Nordens ledande leverantör av läkare, sjuksköterskor, socionomer och andra profiler inom vårdsektorn. Vi har uppdrag inom alla specialiteter och våra kunder finns både inom den offentliga sektorn och bland privata aktörer. Vi finns nära våra kunder och har kontor i Stockholm, Göteborg, Örebro och Oslo. Vår filosofi grundar sig på att vi tror att människor som trivs gör ett bättre arbete därför månar vi extra om våra anställda och erbjuder dem friskvårdsbidrag, försäkringar och kollektivavtal. Vi bryr oss mer!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Sofia Gottheil
Rekryteringsassistent
0104054955
sofia.gottheil@dedicare.se
1 Ledige stillinger

Moa Jamatipour
Konsultchef & Psykologbemanning
0855565673
moa.jamatipour@dedicare.se
1 Ledige stillinger



Hila Hezaveh
Teamledare / Konsultchef
+468-55565678
hila.hezaveh@dedicare.se
1 Ledige stillinger

Ida Hessling
Rekryterare
08-555 656 44
ida.hessling@dedicare.se
1 Ledige stillinger

Tobias Sundell
Konsultchef
+46855565658
tobias.sundell@dedicare.se
50 Ledige stillinger


Johanna Hansson
Teamledare / Konsultchef
johanna.hansson@dedicare.se
10 Ledige stillinger