Empleo Bemanning och Rekrytering

Empleo är ett auktoriserat bemannings- och rekryteringsföretag med kontor i Växjö, Ljungby, Värnamo och Vetlanda. Vår ambition är att erbjuda våra kunder kvalitetssäkrade och kostnadseffektiva rekryteringsprocesser samt tillhandahålla ett brett urval av uppdrag till dig som söker en ny utmaning. Hos Empleo är du som konsult vår främsta tillgång. Därför lägger vi stor vikt vid att du ska kunna utvecklas och må bra. Det är självklart för oss att ge dig de rätta verktygen för att du ska kunna utföra dina arbetsuppgifter med högsta kvalitet. Av samma anledning följer vi upp och ser till så att allt fungerar som det ska på din arbetsplats. Med bättre bemanning menar vi bättre för våra kunder – och för dig som anställd. Vi är öppna och genuina som för oss alla skapar framgång!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Kjell Carlsson
Senior Rekryteringskonsult
+46372737672
kjell.carlsson@empleo.se
36 Ledige stillinger

Maria Sigman
Konsultchef
+46372737675
maria.sigman@empleo.se
31 Ledige stillinger

Åsa Svärd
Konsultchef
+460470730195
asa.svard@empleo.se
21 Ledige stillinger

Pernilla Vennerhäll
Rekryterare
+46370780749
pernilla.vennerhall@empleo.se
22 Ledige stillinger

Marcus Royson
Senior rekryteringskonsult
+46470730192
marcus.royson@empleo.se


10 Ledige stillinger

Roman Özdemir
Konsultchef
+46470731260
roman.ozdemir@empleo.se
8 Ledige stillinger

Amanda Welander
Bemanningsansvarig
+46470730193
amanda.welander@empleo.se
3 Ledige stillinger

Peter Johansson
Affärsområdeschef Bemanning / Kontorschef Ljungby
46372737671
peter.johansson@empleo.se
2 Ledige stillinger

Mikael Fernqvist
Affärsområdeschef Höglandet / Kontorschef Vetlanda
+46383383831
Mikael.fernqvist@empleo.se
14 Ledige stillinger

Rebecca Moberg
Regionschef/Senior Rekryterare
Rebecca.moberg@empleo.se


6 Ledige stillinger

Johanna Lindor
Konsultchef
+46383383833
johanna.lindor@empleo.se
4 Ledige stillinger

Mattias Ekman
Konsultchef
+46383383832
mattias.ekman@empleo.se
5 Ledige stillinger