Empleo Bemanning och Rekrytering

Empleo bemanning & rekrytering är ett auktoriserat bemannings- och rekryteringsföretag med kontor i Växjö, Ljungby, Värnamo och Vetlanda. Hos Empleo är du som konsult vår främsta tillgång. Därför lägger vi stor vikt vid att du ska kunna utvecklas och må bra. Det är självklart för oss att ge dig de rätta verktygen för att du ska kunna utföra dina arbetsuppgifter med högsta kvalitet. Av samma anledning följer vi upp och ser till så att allt fungerar som det ska på din arbetsplats. Med bättre bemanning menar vi bättre för våra kunder – och för dig som anställd. Vi är öppna och genuina som för oss alla skapar framgång!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Marcus Royson
Kontorschef
+46470730192
marcus.royson@empleo.se


21 Ledige stillinger

Nanny Nilsson
Konsultchef
+46470730196
nanny.nilsson@empleo.se
9 Ledige stillinger

Anna Sandqvist
Kontorschef
+46370780742
anna.sandqvist@empleo.se
6 Ledige stillinger

Moa Magnusson
Kandidatansvarig
+46370780741
moa.magnusson@empleo.se


5 Ledige stillinger


Lotta Brinell
Kund- och konsultansvarig
+46470730198
lotta.brinell@empleo.se
13 Ledige stillinger

Ted Lindstam
Konsultchef/Teamleader
+46470730194
Ted.lindstam@empleo.se
16 Ledige stillinger


Christopher Moberg
Försäljnings- och Marknadschef
+46372737672
Christopher.moberg@empleo.se


6 Ledige stillinger