Empleo Bemanning och Rekrytering

Empleo är ett auktoriserat bemannings- och rekryteringsföretag med kontor i Växjö, Ljungby, Värnamo och Vetlanda. Vår ambition är att erbjuda våra kunder kvalitetssäkrade och kostnadseffektiva rekryteringsprocesser samt tillhandahålla ett brett urval av uppdrag till dig som söker en ny utmaning. Hos Empleo är du som konsult vår främsta tillgång. Därför lägger vi stor vikt vid att du ska kunna utvecklas och må bra. Det är självklart för oss att ge dig de rätta verktygen för att du ska kunna utföra dina arbetsuppgifter med högsta kvalitet. Av samma anledning följer vi upp och ser till så att allt fungerar som det ska på din arbetsplats. Med bättre bemanning menar vi bättre för våra kunder – och för dig som anställd. Vi är öppna och genuina som för oss alla skapar framgång!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Christopher Moberg
Senior rekryteringskonsult
+46470730195
Christopher.moberg@empleo.se


21 Ledige stillinger

Kjell Carlsson
Kandidatansvarig
+46372737672
kjell.carlsson@empleo.se
21 Ledige stillinger

Mikael Fernqvist
Kundansvarig
+46383383831
Mikael.fernqvist@empleo.se
10 Ledige stillinger

Marcus Royson
Senior rekryteringskonsult
+46470730192
marcus.royson@empleo.se


31 Ledige stillinger

Peter Johansson
Affärsområdeschef Bemanning / Kontorschef Ljungby
+46372737671
peter.johansson@empleo.se
33 Ledige stillinger

Maria Sigman
Konsultchef
+46372737675
maria.sigman@empleo.se
26 Ledige stillinger

Rebecca Moberg
VD / Senior rekryteringskonsult
+46470730191
Rebecca.moberg@empleo.se


16 Ledige stillinger

Johanna Lindor
Kandidatansvarig & Administratör
johanna.lindor@empleo.se
9 Ledige stillinger

Henrik Moberg
Kontorschef Växjö
46470730198
henrik.moberg@empleo.se
7 Ledige stillinger

Pernilla Vennerhäll
Kontorschef
+46370780749
pernilla.vennerhall@empleo.se
8 Ledige stillinger

Milena Ramic
Konsultchef
+46470731260
milena.ramic@empleo.se
8 Ledige stillinger

Elin Herrlund
Konsultchef
+46470930199
elin.herrlund@empleo.se
7 Ledige stillinger

Erik Lagerblad
Kandidatansvarig
+46470731261
erik.lagerblad@empleo.se
19 Ledige stillinger