Empleo Bemanning och Rekrytering

Empleo är ett auktoriserat bemannings- och rekryteringsföretag med kontor i Växjö, Ljungby, Värnamo och Vetlanda. Vår ambition är att erbjuda våra kunder kvalitetssäkrade och kostnadseffektiva rekryteringsprocesser samt tillhandahålla ett brett urval av uppdrag till dig som söker en ny utmaning. Hos Empleo är du som konsult vår främsta tillgång. Därför lägger vi stor vikt vid att du ska kunna utvecklas och må bra. Det är självklart för oss att ge dig de rätta verktygen för att du ska kunna utföra dina arbetsuppgifter med högsta kvalitet. Av samma anledning följer vi upp och ser till så att allt fungerar som det ska på din arbetsplats. Med bättre bemanning menar vi bättre för våra kunder – och för dig som anställd. Vi är öppna och genuina som för oss alla skapar framgång!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Marcus Royson
Senior rekryteringskonsult / IT- och Inköpschef
+46470730192
marcus.royson@empleo.se


5 Ledige stillinger

Rebecca Moberg
VD / Senior rekryteringskonsult
+46470730191
Rebecca.moberg@empleo.se


11 Ledige stillinger

Sanna Thörnqvist
Konsultchef
+46470736199
sanna.thornqvist@empleo.se
4 Ledige stillinger

Christopher Moberg
Senior rekryteringskonsult
+46372737672
Christopher.moberg@empleo.se


41 Ledige stillinger

Peter Johansson
Affärsområdeschef Bemanning / Kontorschef Ljungby
46372737671
peter.johansson@empleo.se
6 Ledige stillinger

Moa Magnusson
Kandidatansvarig
+46370780741
moa.magnusson@empleo.se


16 Ledige stillinger


Mikael Fernqvist
Kundansvarig
726445115
Mikael.fernqvist@empleo.se
1 Ledige stillinger