Acapedia

Acapedia AS er et veletablert rekrutterings- og bemannings­byrå som leverer kvalifisert personale til barnehager og skoler. Vi er en del av Dedicare som er en av Nordens ledende leverandører av rekruttering- og bemanningstjenester siden 1996. Vi har kontor i Oslo. Og vi er alltid tilgjengelige for våre kunder og vikarer. I Acapedia har vi lang erfaring innen barnehage og bemanning til barnehage, skole og sfo. Vi tror på at mennesker som trives gjør en bedre jobb, derfor tar vi godt vare på våre medarbeidere.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Christine Eliassen
Avdelingsleder
+4740609185
christine@acapedia.no
11 Ledige stillinger

Regina Da Silva
Bemanningskonsulent
regina@acapedia.no
17 Ledige stillinger

Joakim Gjønnes
Bemanningskonsulent
joakim.gjonnes@acapedia.no
42 Ledige stillinger

Sofie Sandvig
Bemanningskonsulent
sofie.sandvig@acapedia.no
30 Ledige stillinger

Hege Hasla
Bemanningskonsulent
hege.hasla@acapedia.no
37 Ledige stillinger

Elvira Lindroos
Bemanningskonsulent
elvira.lindroos@acapedia.no
37 Ledige stillinger

Ida Byrbotten
Bemanningskonsulent
ida.byrbotten@acapedia.no
30 Ledige stillinger