Acapedia

Acapedia

Acapedia tilbyr kvalifisert pedagogisk personell til barnehager, skoler og skolefritidsordninger. Siden 2013 har vi vært en del av Dedicare, som Dedicare pedagogisk personell, en av Nordens ledende leverandører av rekrutterings- og bemanningstjenester. I 2016 endret avdelingen navn til Acapedia. Vi ser etter vikarer som har et brennende ønske og et sterkt engasjement for å jobbe med barn. Du kan gjerne ha erfaring fra barnehage, skole eller annen relevant bakgrunn, men dette er ikke et krav. Hvis du er en person med stor interesse for å hjelpe barna til å trives og lære, og som er leken, initiativrik, reflektert, pålitelig, selvstendig og samarbeidsvillig, da vil vi gjerne ha deg med på laget. Lang erfaring, faglig bredde og kvalifiserte vikarer gjør Acapedia til et godt supplement for barnehager og skoler som har behov for personell utover de fast ansatte.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere


Sofie Sandvig
Bemanningskonsulent
sofie.sandvig@acapedia.no
20 Ledige stillinger

Hannah Sævik
Bemanningskonsulent
Hannah.Saevik@Acapedia.no
30 Ledige stillinger

Ida Kristoffersen
Bemanningskonsulent
ida.kristoffersen@Acapedia.no
50 Ledige stillinger

Arild Munkelien Sundby
Bemanningskonsulent
Arild.Munkelien.Sundby@Acapedia.no
30 Ledige stillinger

Joakim Gjønnes
Bemanningskonsulent
joakim.gjonnes@acapedia.no
40 Ledige stillinger

Mira Jessen Sandvik
Bemanningskonsulent
Mira.Jessen.Sandvik@Acapedia.no
30 Ledige stillinger

Ida Byrbotten
Bemanningskonsulent
ida.byrbotten@acapedia.no
40 Ledige stillinger

Martine Almenning
Bemanningskonsulent
+4740609185
martine.almenning@acapedia.no
10 Ledige stillinger

Cathrine Vatne Lauvland
Bemanningskonsulent
Cathrine.Vatne.Lauvland@acapedia.no
30 Ledige stillinger

Hege Hasla
Bemanningskonsulent
+4740609185
hege.hasla@acapedia.no
20 Ledige stillinger