Amedia AS

Amedia er landets største utgiver av lokale medier. Daglig når konsernets medier mer en to millioner lesere gjennom sine 79 lokalaviser og den nasjonale posisjonen Nettavisen. Med redaksjonelle medarbeidere over hele landet sørger vi for at våre lesere blir løpende oppdatert med nyheter og annet viktig innhold. Amedias abonnenter har tilgang til et omfattende tilbud av direktesendt sport innen en rekke idretter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Jørgen Veum-Wahlberg
Leder teknisk utvikling, ID og Data
jorgen.wahlberg@amedia.no
2 Ledige stillinger

Geir Håkonsund
Ansvarlig redaktør
geir.hakonsund@amedia.no
1 Ledige stillinger

Eugen Hammer
Ansvarlig redaktør/daglig leder
eugen.hammer@gjesdalbuen.no
1 Ledige stillinger

Erik Wold Aunemo
Nyhetsredaktør
Erik.Wold.Aunemo@tb.no
1 Ledige stillinger

Sigmund Kydland
Ansvarlig redaktør/adm. direktør
sigmund.kydland@tb.no
1 Ledige stillinger



Per Gunnar Sværen
Redaksjonssjef
pgs@nettavisen.no
2 Ledige stillinger




Kristin Stoltenberg
Ansvarlig redaktør
kristin.stoltenberg@noblad.no
1 Ledige stillinger

Erik Sønstelie
Ansvarlig redaktør/daglig leder
erik.sonstelie@oa.no
1 Ledige stillinger

Anders Heli
Direktør Kommersiell avdeling
anders.heli@amedia.no
1 Ledige stillinger

Sissel Skjervum Bjerkehagen
Ansvarlig redaktør/daglig leder
sissel.bjerkehagen@amedia.no
1 Ledige stillinger

Anniken Renslo Sandvik
Ansvarlig redaktør
anniken.sandvik@amedia.no
2 Ledige stillinger

Vanja Skotnes Holst
Ansvarlig redaktør
vanja.holst@nidaros.no
1 Ledige stillinger