Amedia AS

Amedia er landets største utgiver av lokale medier. Daglig når konsernets medier mer en to millioner lesere gjennom sine 73 avistitler og den nasjonale posisjonen Nettavisen. Med redaksjonelle medarbeidere over hele landet sørger vi for at våre lesere blir løpende oppdatert med nyheter og annet viktig innhold. Amedias abonnenter har tilgang til et omfattende tilbud av direktesendt sport innen en rekke idretter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Kristine Austgulen
Leder Strategi og Forretningsutvikling
kristine.austgulen@amedia.no
1 Ledige stillinger

Thomas Beierman
Salgssjef merkevare
40606006
thomas.beiermann@amedia.no
1 Ledige stillinger

Lars Steinar Ansnes
Ansvarlig redaktør/daglig leder
lars.steinar.ansnes@auraavis.no
1 Ledige stillinger

Jarle Bentzen
Ansvarlig redaktør
jarle.bentzen@smaalenene.no
1 Ledige stillinger

Einar Tho
Ansvarlig redaktør
einar.tho@h-avis.no
2 Ledige stillinger

Svend Arne Vee
Ansvarlig redaktør/daglig leder
svend.arne.vee@firdaposten.no
1 Ledige stillinger

Lasse Fosshaug
Digital direktør
lasse.fosshaug@amedia.no
1 Ledige stillinger