Amedia AS

Amedia er landets største utgiver av redaktørstyrte medier og ledende på lokal avisutvikling. Daglig når konsernets medier mer enn to millioner lesere gjennom sine 89 lokalaviser, Nettavisen, Nationen, 11 lokale nettsteder og tre fagtidsskrifter. Med redaksjonelle medarbeidere over hele landet sørger vi for at våre lesere blir løpende oppdatert med nyheter og annet viktig innhold. Samtidig bidrar våre selgere og annonser til å skape verdi og effekt for annonsører over hele Norge. Amedia har også en omfattende trykkeri- og distribusjonsvirksomhet. Konsernet har 2.100 ansatte og omsatte i 2021 for 4,1 milliarder kroner.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Ole Morten Ona Ringdal
Direktør mediehus
ole.morten.ona.ringdal@amedia.no
1 Ledige stillinger

Sissel Skjervum Bjerkehagen
Ansvarlig redaktør/daglig leder
sissel.bjerkehagen@amedia.no
1 Ledige stillinger

Thomas Beierman
Salgssjef merkevare
thomas.beiermann@amedia.no
2 Ledige stillinger


Christian Senning Andersen
Administrerende direktør/sjefredaktør
christian.andersen@amedia.no
1 Ledige stillinger


Morten I. Jensen
Ansvarlig redaktør iHarstad
morten@iharstad.no
1 Ledige stillinger

Kenneth Angell-Jacobsen
Salgssjef nysalg
kenneth.angell-jacobsen@amedia.no
1 Ledige stillinger

Trine Urstad
Ansvarlig redaktør/daglig leder
trine.urstad@vestbyavis.no


2 Ledige stillinger

Rune Ulvik
Konstituert sjefredaktør
rune.ulvik@ba.no
1 Ledige stillinger

Jostein Larsen Østring
Nyhetsdirektør
jostein.ostring@amedia.no
1 Ledige stillinger

Frode Myhra Gjerald
Ansvarlig redaktør
frode.gjerald@sandnesposten.no
1 Ledige stillinger

Ståle Melhus
Ansvarlig redaktør
stale.melhus@fanaposten.no
2 Ledige stillinger