Amedia AS

Amedia er landets største utgiver av redaktørstyrte medier og ledende på lokal avisutvikling. Daglig når konsernets medier mer enn to millioner lesere gjennom sine 84 lokalaviser, Nettavisen, Nationen, 10 lokale nettsteder og tre fagtidsskrifter. Med redaksjonelle medarbeidere over hele landet sørger vi for at våre lesere blir løpende oppdatert med nyheter og annet viktig innhold. Samtidig bidrar våre selgere og annonser til å skape verdi og effekt for annonsører over hele Norge. Amedia har også en omfattende trykkeri- og distribusjonsvirksomhet. Konsernet har 2.100 ansatte og omsatte i 2020 for 3,6 milliarder kroner.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Jonn Karl Sætre
Tillitsvald
jonn.setre@amedia.no
1 Ledige stillinger

Håvard Røyrvik
Fungerande dagleg leiar og redaktør
havard.royrvik@amedia.no
1 Ledige stillinger

Kai Aage Pedersen
Ansvarlig redaktør
kai.aage.pedersen@firda.no
6 Ledige stillinger

Danny Julio Pellicer
Kommersiell innholdssjef
danny.pellicer@amedia.no
1 Ledige stillinger

Ingrid Kvam
Leder for innholdsproduksjon
ingrid.kvam@amedia.no
1 Ledige stillinger

Svein Ove Isaksen
Ansvarlig redaktør/daglig leder
svein.ove.isaksen@rha.no
2 Ledige stillinger

Thor Harald Henriksen
Konstituert nyhetsredaktør
thor.henriksen@nordlys.no
1 Ledige stillinger

Karianne Steinsland
Ansvarlig Redaktør
karianne.steinsland@budstikka.no


2 Ledige stillinger

Simen Waagsether
nyhetsredaktør
simen.waagsether@budstikka.no
1 Ledige stillinger

Espen Solberg Nilsen
Ansvarlig redaktør/daglig leder
espen.nilsen@kv.no
2 Ledige stillinger

Jeanette Brubakken
Nyhetsredaktør
jeanette.brubakken@amedia.no
2 Ledige stillinger

Trine Urstad
Ansvarlig redaktør/daglig leder
trine.urstad@vestbyavis.no
1 Ledige stillinger


Petter Christian Saugstad
Styreleder
petter.saugstad@amedia.no
1 Ledige stillinger

Thomas Beierman
Salgssjef merkevare
thomas.beiermann@amedia.no
3 Ledige stillinger