Amedia AS

Amedia er landets største utgiver av lokale medier. Daglig når konsernets medier mer en to millioner lesere gjennom sine 73 avistitler og den nasjonale posisjonen Nettavisen. Med redaksjonelle medarbeidere over hele landet sørger vi for at våre lesere blir løpende oppdatert med nyheter og annet viktig innhold. Amedias abonnenter har tilgang til et omfattende tilbud av direktesendt sport innen en rekke idretter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Kirsten Marie Myklebust
Ansvarlig redaktør
kirsten.myklebust@amedia.no
2 Ledige stillinger

Jan-Frederik Prytz
Utviklingssjef kommersielle løsninger
jan-frederik.prytz@amedia.no
4 Ledige stillinger

Håvard Solheim
Direktør datadrevet forretningsutvikling
havard.solheim@amedia.no
4 Ledige stillinger



Magne Storedal
Ansvarlig redaktør
magne.storedal@amedia.no
3 Ledige stillinger

Vidar Knædal Jenssen
Salgsdirektør
vidar.jenssen@amedia.no
1 Ledige stillinger

Emma Huisman Moskvil
Ansvarlig redaktør/daglig leder
ehm@svelviksposten.no
1 Ledige stillinger

Erik Sønstelie
Ansvarlig redaktør/daglig leder
erik.sonstelie@oa.no
2 Ledige stillinger

Per Gunnar Sværen
Redaksjonssjef
pgs@nettavisen.no
3 Ledige stillinger

Petter Christian Saugstad
Regiondirektør
petter.christian.saugstad@f-b.no
1 Ledige stillinger

Linn Kristin Djønne
Nyhetsredaktør
linn.djonne@amedia.no
1 Ledige stillinger

Jørn Steinmoen
Ansvarlig redaktør/daglig leder
jorn.steinmoen@laagendalsposten.no
1 Ledige stillinger

Erik Wold Aunemo
Nyhetsredaktør
Erik.Wold.Aunemo@tb.no
1 Ledige stillinger

Sigmund Kydland
Ansvarlig redaktør/adm. direktør
sigmund.kydland@tb.no
1 Ledige stillinger

Torfinn Skåttet
Redaktør og direktør
ts@rablad.no
2 Ledige stillinger