Amedia AS

Amedia er landets største utgiver av lokale medier. Daglig når konsernets medier mer en to millioner lesere gjennom sine 73 avistitler og den nasjonale posisjonen Nettavisen. Med redaksjonelle medarbeidere over hele landet sørger vi for at våre lesere blir løpende oppdatert med nyheter og annet viktig innhold. Amedias abonnenter har tilgang til et omfattende tilbud av direktesendt sport innen en rekke idretter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Øyvind Bladt Hagen
Regiondirektør og adm. direktør
oyvind.hagen@amedia.no
1 Ledige stillinger

Ingrid Kvam
Leder for innholdsproduksjon
ingrid.kvam@amedia.no
1 Ledige stillinger

Pål Enghaug
Ansvarlig redaktør
pal.enghaug@moss-avis.no
1 Ledige stillinger

Øystein Kristiansen
Nyhetsredaktør
oystein.kristiansen@amedia.no
1 Ledige stillinger


Arne Reginiussen
Ansvarlig redaktør/daglig leder
are@fd.no
3 Ledige stillinger

Jonn Karl Sætre
Tillitsvald Kvinnheringen
jonn.karl@kvinnheringen.no
1 Ledige stillinger

Mona Grønningen
Ansvarlig redaktør
mona.gronningen@amedia.no
1 Ledige stillinger

Sigmund Kydland
Ansvarlig redaktør/adm. direktør
sigmund.kydland@tb.no
1 Ledige stillinger


Jørn Steinmoen
Ansvarlig redaktør/daglig leder
jorn.steinmoen@laagendalsposten.no
1 Ledige stillinger

Sigvald Sveinbjørnsson
Sjefredaktør/daglig leder
sigvald.sveinbjornsson@ba.no
1 Ledige stillinger

Rune Eriksen
Nyhetsredaktør
rune.eriksen@ba.no
1 Ledige stillinger

Jens Marius Hammer
Ansvarlig redaktør
jens.marius.hammer@telen.no
1 Ledige stillinger

Anniken Renslo Sandvik
Ansvarlig redaktør
anniken.sandvik@finnmarken
1 Ledige stillinger

Bernt Lyngstad
Ansvarlig redaktør/daglig leder
bernt.lyngstad@amedia.no
1 Ledige stillinger

Kenneth Angell-Jacobsen
Salgssjef nysalg
kenneth.angell-jacobsen@amedia.no
3 Ledige stillinger