Amedia AS

Amedia er landets største utgiver av lokale medier. Daglig når konsernets medier mer en to millioner lesere gjennom sine 73 avistitler og den nasjonale posisjonen Nettavisen. Med redaksjonelle medarbeidere over hele landet sørger vi for at våre lesere blir løpende oppdatert med nyheter og annet viktig innhold. Amedias abonnenter har tilgang til et omfattende tilbud av direktesendt sport innen en rekke idretter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Kenneth Angell-Jacobsen
Salgssjef nysalg
kenneth.angell-jacobsen@amedia.no
4 Ledige stillinger

Steinar Ulrichsen
Ansvarlig redaktør/direktør
steinar.ulrichsen@sb.no
1 Ledige stillinger

Else Hattaland
Økonomidirektør
else.hattaland@amedia.no
1 Ledige stillinger

Ole Morten Ona Ringdal
Daglig leder
ole.morten.ona.ringdal@amedia.no
1 Ledige stillinger

Pål Eskås
Konserndirektør
pal.eskas@amedia.no
1 Ledige stillinger

Espen Sandli
Konstituert ansvarlig redaktør
espen.sandli@amedia.no
2 Ledige stillinger

Siv Helen Eriksen
Leder Grafisk Design
siv.eriksen@amedia.no
1 Ledige stillinger

Ane Blanc Bruaset
HR Partner
ane.bruaset@amedia.no
1 Ledige stillinger

Sindre Saksæther
Økonomisjef
sindre.saksether@amedia.no
1 Ledige stillinger