Amedia AS

Amedia er landets største utgiver av lokale medier. Daglig når konsernets medier mer en to millioner lesere gjennom sine 79 lokalaviser og den nasjonale posisjonen Nettavisen. Med redaksjonelle medarbeidere over hele landet sørger vi for at våre lesere blir løpende oppdatert med nyheter og annet viktig innhold. Amedias abonnenter har tilgang til et omfattende tilbud av direktesendt sport innen en rekke idretter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Vidar Knædal Jenssen
Salgsdirektør
vidar.jenssen@amedia.no
4 Ledige stillinger

Rune Bernhus
Redaksjonssjef
rune.bernhus@ao.no
3 Ledige stillinger

Pål Nisja-Wilhelmsen
Direktør for forretningsutvikling
pal.nisja-wilhelmsen@amedia.no
1 Ledige stillinger

Ingvild Jenhaug Korneliussen
Nestleder innovasjon og forretningsutvikling
ingvild.jenhaug@nettavisen.no
1 Ledige stillinger




Kristina Fritsvold Nilsen
Administrerende direktør
kristina.nilsen@amedia.no
1 Ledige stillinger

Sigmund Kydland
Ansvarlig redaktør/adm. direktør
sigmund.kydland@tb.no
1 Ledige stillinger


Erik Wold Aunemo
Nyhetsredaktør
Erik.Wold.Aunemo@tb.no
1 Ledige stillinger