Amedia AS

Amedia er landets største utgiver av lokale medier. Daglig når konsernets medier mer en to millioner lesere gjennom sine 73 avistitler og den nasjonale posisjonen Nettavisen. Med redaksjonelle medarbeidere over hele landet sørger vi for at våre lesere blir løpende oppdatert med nyheter og annet viktig innhold. Amedias abonnenter har tilgang til et omfattende tilbud av direktesendt sport innen en rekke idretter.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Ingrid Kvam
Leder for innholdsproduksjon
ingrid.kvam@amedia.no
1 Ledige stillinger

Janne Sundelius Braathen
Nyhetsredaktør
janne.sundelius.braathen@dt.no
2 Ledige stillinger

Erik Sønstelie
Ansvarlig redaktør/daglig leder
erik.sonstelie@oa.no
1 Ledige stillinger

Petter Christian Saugstad
Regiondirektør
petter.christian.saugstad@f-b.no
1 Ledige stillinger


Guri Larsen
Konstituert ansvarlig redaktør
guri.larsen@gjengangeren.no
2 Ledige stillinger

Thomas Beierman
Salgssjef merkevare
thomas.beiermann@amedia.no
1 Ledige stillinger

Marie Havnen
Utviklingsredaktør
marie.havnen@firda.no
4 Ledige stillinger

Kai Aage Pedersen
Ansvarlig redaktør
kai.aage.pedersen@firda.no
4 Ledige stillinger

Anniken Renslo Sandvik
Ansvarlig redaktør Finnmarken
ars@finnmarken
4 Ledige stillinger



Martina Sahlin
Salgsdirektør
martina.sahlin@amedia.no
1 Ledige stillinger

Tom Erik Holland
Nyhetsredaktør
tom.erik.holland@ta.no
1 Ledige stillinger

Juni Wendelin Fasting
Journalist
juni.fasting@amedia.no
1 Ledige stillinger

Ole-Rayner Dietel
Daglig leder
ole.dietel@amedia.no
1 Ledige stillinger

Kenneth Angell-Jacobsen
Salgssjef nysalg
kenneth.angell-jacobsen@amedia.no
4 Ledige stillinger

Fredrik Strøm
Frontsjef
fredrik.strom@ta.no